Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała perła..........,........

Jaka pasta wybielająca???

Polecane posty

Gość Biała perła..........,........

Heloł, możecie polecić jakąś dobrą pastę wybielającą??? Te zwykłe pasty "whitening" nic nie dają:( a nie chcę wydawać 70zł na jakieś "cudo" z internetu, nie znając opini o nim. Zatem jak macie jakieś propozycje, to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. sa takie naklejki zelowe colgate. 50-70 zl. Slyszalam ze to pomaga. wypróbowalam pastu typu 'PEarl White' nic nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Perła............,......
No właśnie, a takie dobre opinie ma, tak samo jak niemiecka Perl Weiss... może mimo wszystko wypróbuję. Podobno najlepsze są werrsje dla palaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały kieł
Ja tydzień temu kupiłam sobie szczoteczkę elektryczną Oral B i pastę Blend-a-med 3d glamour czy jakoś tak. Zauważyłam efekty już po dwóch dniach :) Moim kompleksem zawsze były nieładne, żółte zęby, zwłaszcza górne trójki. Widocznie za słabo szczotkowałam zęby (mam wrażliwe dziąsła, może dlatego), ale szczoteczka w połączeniu z pastą sprawia, że już nie wstydzę się uśmiechać pełną gębą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palos Park
Jak dla mnie najlepszym ostatnim odkryciem jest colgate whiter (srebrne opakowanie). Kupiłam bo byla akurat w promocji i nie wierzę w wybielanie, ale naprawde moje ząbki są bielsze. Wypróbuj, kosztuje ok. 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfergthy
nie wybiela tylko ściera ci syf jaki masz na zebach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś już próbowałam tych żelowych pasków ale strasznie podrażniały mi dziąsła... Jak byłam w Anglii to w promocji wyhaczyłam tę pastę http://sklep.atosmm.com.pl/Sklep/291_218_oferta/8851_wybielanie/Produkt/34403_email-diamant-secret-white-50-ml.aspx. Nałogowo piję kawę, więc niestety odbija się to na moich zębach, ale ta pasta daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam niedawno sensodyne wybielającą, ale oprócz odbudowy szkliwa rozjaśnienia nie zauważyłam. Teraz używam email diament 2 tygodnie i już widzę różnice :) Wiem że była do kupienia na atosmm.com.pl lub allegro bo w drogeriach jej nigdzie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre podejście do szczotkowania... to takie podstawy. Przywrócenie zębom normalności to nie jest kwestia chwili, wszystko naprawdę długo trwa. Ale też wszystko jest zdecydowanie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić stosowaną przeze mnie pastę Elgydium. Już po pierwszym miesiącu zauważyłam efekty. Możliwa do zakupienia na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też polecam wybielacz dr martin schwarz,miałam kurację już dwa razy,zero efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów- http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_3344
Stosowałam już wiele past wybielających ale uważam że nie warto je kupować bo efekt mizerny :( wyszukałam w necie Metodę Martuni, spróbowałam i teraz mam dopiero bialutkie zęby :D suuper https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malybobas

No to zerknij sobie na pasty z serii nature on. Wcale nie są drogie, a ta o nazwie carbon white robi robotę. Efekty widać dosyć szybko. Można je kupić w rossmanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onmatic
21 godzin temu, Gość malybobas napisał:

No to zerknij sobie na pasty z serii nature on. Wcale nie są drogie, a ta o nazwie carbon white robi robotę. Efekty widać dosyć szybko. Można je kupić w rossmanie 

Ja na pewno sprawdzę, słyszałem właśnie że jest bardzo dobra. Na szczęście mam blisko rossmana hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huberteleven
Dnia 25.07.2019 o 11:53, Gość Onmatic napisał:

Ja na pewno sprawdzę, słyszałem właśnie że jest bardzo dobra. Na szczęście mam blisko rossmana hah

Ja już używam tej pasty jakoś z 3 tygodnie i powiem wam że widać efekt. Wcale nie jest droga a jej skład jest bardzo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Ja akurat używałam coconut white z whiteon i do tego buster i to dawało super efekty. Po miesiącu stosowania zęby wyglądały na dużo bielsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniak15
Dnia 29.07.2019 o 06:07, Gość Hanka napisał:

Ja akurat używałam coconut white z whiteon i do tego buster i to dawało super efekty. Po miesiącu stosowania zęby wyglądały na dużo bielsze.

Potwierdzam ich działanie. Sama używałam od nich wybielającej ale nie tej kokosowej. Działają świetnie ale z tego co się orientuje to są chyba tylko w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika

No ja właśnie ostatnio wstąpiłam do rossmana i sprawdziłam te pasty nature on co polecacie. Wzięłam jedną carbon white a drugą kokosową. Obie działają super ale chyba carbon white przypasowała mi bardziej :) tak czy inaczej produkt godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Ja właśnie teraz szukam jakiejś wybielającej dobrej i skoro mówicie że te white on dobre to sobie kupię jutro. Fajnie że są w rossmanie bo mam pod domem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonchata

z wybielających to tylko WhiteON, bezpieczna naturalna a na dodatek wybiela zęby w mgnieniu oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×