Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubkinawalen

prezent na WALENTYNKI

Polecane posty

Tak jak pisałam kobiecie najlepszy prezent na walentynki (przynajmniej dla mnie) to coś mniej oklepanego może właśnie książka o makijażu (ostatnio widziałam Akademię Makijażu). ALE CO KUPIĆ MĘŻCZYŹNIE TAKIEGO NIEOKLEPANEGO? Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sztange dla Wacusia;DDD ja natomiast na walentynki wolałabym jakieś kosmetyki, książkę to nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dill
Nieoklepanym prezentem może być album walentynkowy od wydawnictwa Książkowe Prezenty. A prezent ten byłby nieoklepany, ponieważ taki album jest spersonalizowany! Warto zapoznać się z ofertą tego wydawnictwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manueloo42
alexandra100 To już taki widzę porządniejszy sprzęt. Myślę, że będzie zadowolony z prezentu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedługo walentynki a nie mam pomysłu :(Rok temu kupilam ramke ze zdjeciem moim lizaka skarpetki i kartke a teraz nie mam pojecia.Mysłąłąm o koszyku obklejonym serduszkami iw środku 100 lizakow i przyczepione kartki do tego dlaczego go kocham.Dobry pomysł.A wy co kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to spa to super pomysł. Widziałam np. w Głęboczku takie pakiety dla dwojga na Walentynki, w których są różne masaże i romantyczna kolacja. Ja byłabym bardzo zadowolona z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiniasta
zawsze fajnym prezentem są jakieś markowe zestawy kosmetyków (http://menspace.pl/walentynki-c174.html ). Każdy facet ich potrzebuje, bez względu na wiek. Jest to zawsze prezent z tych "bezpiecznych" - nie ważnie jak długo znamy swojego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi2221
Jeśli kochasz swojego mężczyznę, to pewnie zależy ci na jego zdrowiu, dobrym samopoczuciu i nieskazitelnym wyglądzie, dlatego ja stawiam na kosmetyki pielęgnacyjne dobrych marek, które to piękno podtrzymują, a mojemu wybrankowi kupie po raz kolejny jego żel do mycia twarzy http://menspace.pl/men-u-skoncentrowany-antybakteryjny-zel-do-mycia-twarzy-100ml-mens-health-produkt-roku-2012-p42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrycha5656
pokaż temu swojemu jak go kochasz i kup mu odjazdowy t-shirt z napisem AJ LOW JU ;P;P jakie można kupić w sklepie www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha w dechę;p
gabi mam koszulkę z www.megakoszulki.pl i mój facet tak się ucieszył, że teraz już śpi:) a ja siedzę sobie na kafe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×