Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucjaTorun

To jakiś zart...

Polecane posty

Gość agatahsahj
wiem co czujesz w pewnym sensie, u mnie byla podobna sytuacja, tylko chodzilo o cos innego, moj facet mowil ze nie wie czy jest bi czy nie, i ze moglby sie kochac z mezczyzna..ale ponoc nigdy tego nie zrobi. Powiem Ci ze mnie tym starsznie obrzydzil do siebie, tak ze odechcialo mi sie z nim byc, nawet jesli nie bylby bi to i tak namieszal mi w glowie, poza tym nie chcialam takiej sytuacji, ze po ilus tam latach okazaloby sie ze sypia z facetami;p wiesz ja na Twoim miejscu powaznie zastanowilabym sie nad zmiana partnera, uwierz mi ze stracisz tylko swoje zdrowie zadreczajac sie wizjami. Kto wie co on sobie wyobraza jak sie onanizuje.;/ lepiej sie nie zastanwiac. A proby zmiany go spelzną na niczym, ewentualnie dla swietego spokoju bedzie ci mowil ze juz o tym nie mysli;/ a potem szydlo wyjdzie z wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna sytuacja po tylu latach,widac tez ze bardzo musisz go kochac inaczej zostawilabys go bez wahania.Musisz poczekac jakis czas i pozniej zapytaj jakie ma fantazje powiedz o swoich i przypadkiem czy nie powie co sam o swoich i bedziesz wiedziec czy cos sie zmienilo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoztego
niech sam przeleci jakas koze...:) a nie Ciebie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×