Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek85

związek z Niemcem ???

Polecane posty

Gość beciaaaaaaaaaaaa25
Germaine GEER-----> a jak poznalas tego holendra? na czacie? na badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
Miłej rozmowy dziewczyny.Musze uciekac. Pozdrowienia dla jedz tam i jej meza a takze autorki. Jedz koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej z macejowa
Nie mam nic do Niemców,tak jak niektórzy piszą to są pracowici i zdyscyplinowani,porządni i kulturalni,jednak czy nie zastanawia cię jego wiek?Czemu w tym wieku nie znalazł sobie jeszcze żony i nie założył rodziny?Nie zastanawia cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za starrry, chyba ze lecisz na
jego kase,jest ustawiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
ale on już dawno założył rodzinę, ożenił się jak miał 20 lat, urodził mu się syn, ale związek nie przetrwał, rozwiedli się po 10ciu latach. Teraz jest sam, wcześniej był w związku Syn mieszka już sam Żona ma drugiego męża Sytuacja jest jasna To jest normalny, porządny facet, ma stałą, dobrą pracę, interesuje się muzyką (tak jak ja),w wolnych chwilach gra w zespole,ja również więc mamy wspólną pasję, sporo podróżuje A że nie wyszło mu z żoną, trudno, nie tylko jemu, takie jest życie Nawet się nie dziwię, skoro pobrali się w tak młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
nie, nie lece na kase, nie jest jakoś wybitnie bogaty, standard życia na pewno wyższy niż w Polsce, ale tam po prostu żyje się inaczej niż u nas co Wy ciągle z tym za stary? a mogę sama decydować? skoro mówiłam już tyle razy,że dla mnie nie jest za stary, to nie ma co ciągle tego tematu podnosić. nie chodzi o wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazek z niemcem
mnie osobiscie przeszkadzaloby ze byl juz zonaty i mial dziecko, no chyba, ze tez bylabym rozwodka z dzieckiem :( ale tak naprawde nigdy nie wiadomo, jesli chcesz to jedz i juz, przynajmniej sie troche poznacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Bn
Byłam w związku z niemcem starszym o 12 lat. Poznałam go w wieku 18 lat (On miał 30). Byliśmy parą 7 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
dzięki za link nie chodzi o wiek, nie przeszkadza mi że miał żonę, przecież nie chcę rozbić mu małżeństwa, jest wolny od ośmiu lat problem mam z tym czy zaryzykować, to jest specyficzna sytuacja, bo nie możemy się poznać tutaj, na "moim" gruncie tylko tam ja go do siebie nie mogę zaprosić, on ma takie możliwości żeby zaprosić mnie po prostu nigdy nie byłam w takiej sytuacji, żebym musiała wyjechać do innego kraju po to, aby poznać bliżej jakiegoś faceta trochę szalone to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
dzięki za link nie chodzi o wiek, nie przeszkadza mi to, że miał żonę, przecież nie próbuję rozbić mu małżeństwa, jest wolny od ośmiu lat problem jest w tym czy zaryzykować nie możemy się poznać na "moim" gruncie, ja nie mogę go zaprosić do siebie, on ma takie możliwości po prostu nigdy nie byłam w takiej sytuacji, żebym musiała wyjechać za granicę po to, żeby poznać bliżej jakiegoś faceta trochę szalone to jest, ale z drugiej strony mogę jechać i zobaczyć jak będzie, jak mi się nie spodoba to wrócę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
wcięło mi poprzedniego posta i napisałam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka.20
ja bym jechała. jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegopragniekobieta
Ja nie widze niczego złego w takich związkach. Zwłaszcza że sama teraz poznałam na portalu mydwoje Niemca i musze powiedzieć że na razie wszystko układa się dobrze, porozumiewamy się ze sobą poprzez portal, ale kto wie czy na Sylwestra się nie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli uda się Wam to czy myślisz ze przeprowadzisz się do niego do Niemiec ? Jesteś gotowa na taki krok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kretyn odkopuje stare wątki sprzed 2 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaaaa
Mysle ze masz 100% racji, jeśli już szukać bratniej duszy na portalu randkowym to na tym sprawdzonym i takim na którym właśnei dzięki testowi partnerskiemu mamy możliwość lepszego doboru z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Niemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole zeby mnie polak posuwal zawsze to szybciej mu powiesz o co ci chodzi jestes u swoich szybciej gdzies na kawe wyjdziesz,a tam tylko jego musisz sluchac bo nie masz nikogo z rodziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzoska
No tak, ale przeciez nigdy nie wiesz kiedy i w kogo trafi strzała amora i nie jest powiedziane że na Twojej drodze nie stanie własnie facet który mieszka np. w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letni niemiec to jak 25 letni polak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam doradzać, jedź. Sama kilka lat temu wyjechałam do Włoch za moim lubym... Poznaliśmy się na portalu e-polishwife.com.pl i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie sobie poznać Niemców polecam spin.de :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×