Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koksik1000

Tygodniowe wakacje w Polsce gdzie??

Polecane posty

Gość spdaj z ta reklama primavery
autorze wynajmniej apartament.Bedziecie mieli kuchnie,zmywarke,pralke ja bylam w kolobrzegu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakuja84
Ja poleciłabym Bieszczady, bylam w czasie długiego weekendu, ale z racji tego ze było to jesienią a ja jestem strasznym zmarzluchem teraz zdecydowanie wybrałabym miesiace letnie. Mogę polecić fajny hotel Perła Bieszczadów, bardzo ładny, czysty, posiadajacy duzą bazę usług odnowy biologicznej co bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer1
w POlszy to w hotelach mozna zbankrutowac,ja znam fajne wille gdzie mozna w dobrych warunkach przenocowac za 30-40 zeta ,ale trzeba sobie jedzenie robic samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy chcesz cisze i spokoj, czy gwar i rozrywke. Moim ulubionym miejscem jest Sopot - plaza, morze, deptak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raku339
Ja w Polsce postawiłem na zwiedzanie. W Poznaniu jest naprawdę wiele takich rzeczy, a do tego to świetne miasto. Jest w nim także świetny hotelwloski.pl, którego od razu polecam jeśli chcesz nocować w tym mieście. Tam i tylko tam. Żaden hotel nie działa tak dobrze jak ten :) Do tego dochodzi wspaniałe wręcz jedzenie. Niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskabaska.1985
Serdecznie polecam wszystkim www.apartamenty-zakopane.net.pl To wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Można indywidualnie od swoich potrzeb wybrać sobie apartament 4 lub więcej osobowy, a także lokalizację w jakiej będziemy mieszkać. Bliżej Krupówek lub dalej, jak wolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
według mnie idealnym miejscem jest Głęboczek. Każdy znajdzie tam coś dla siebie od aktywnego spędzenia czasu na spływie kajakowy, rowerach nurkowaniu po rozkoszny relaks podczas kąpieli w winie czy innych zabiegach spa. Poza tym warto tam pojechać dla samych przepięknych widoków - https://www.facebook.com/Gleboczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia mek
Jedziemy na 4 dni w Bieszczady, dokładnie będziemy tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php Szykuje się naprawdę udany weekend, ale co to będzie konkretnie to się dopiero przekonamy. Basen, kort, spa - po raz pierwszy będziemy w takim miejscu w Polsce. Cieszymy się również, że nie musieliśmy nic płacić za nasze dzieci. czy ktoś jeszcze się tam wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonso03
Ja osobiście polecam taką małą miejscowość Bogacko - nieopodal Giżycka. Mają tam wspaniałe domki drewniane, blisko jeziorko. Cicha i spokojna okolica można się niewątpliwie wyłączyć i odpocząć. Gratis dla domku drewnianego Mazurus łódeczka, altana z grillem. Dla dzieci plac zabaw i zjeżdżalnie oraz uwaga...domek na drzewie ! Super sprawa dla maluchów. Tutaj ich strona: www.mazurus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu wybrałabym południe Polski. Tylko właśnie nie oklepane Zakopane. Najlepiej to jak się ma własne auto i można wykorzystać wolne i zwiedzić kilka miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirind_a
jak to mówią cudze chwalicie swego nie znacie:) ja bardzo lubię urlop spędzać nad polskim morzem (oczywiście jak pogoda dopisze), a jeżeli chcecie zanać spokoju i odpocząć to zdecydowanie polecam Sarbinowo - bardzo ładna miejscowość, można tam zjeść dobrą rybkę :) co do no noclegu to poelcam zajrzeć na portal www.przymorzu.pl/sarbinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczy_nna
nasz bałtyk to raczej odradzam, jak się nie trafi na pogode to nie ma co robić i wakacje spalone, a co innego wypoczynek w SPA wśród gorących wód termalnych na Słowacji, gorące źródła termalnych wód są najlepszym miejscem by zdrowo odpocząć od codziennego zgiełku i stresu oraz nabrać nowych sił , a noclegi możecie rezerwowować przez biuro podróży na portalu http://www.e-spa.pl/index.php?cPath=108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Zdecydowanie Kaszuby: www.e-kaszuby.pl noclegi bardzo tanie, duzo atrakcji turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_nii
ja mogę polecić fajne miejsca nie daleko granicy Polski, a mianowicie http://www.e-spa.pl/ - wczasy wśród wód termalnych na Słowacji, Słowenii, Węgrzech lub w Czechach, bardzo komfortowe warunki, mnóstwo atrakcji i nawet jak pogoda nie dopisze można sobie zorganizować fajnie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wybrać się do Karpacza na Dolnym Śląsku. Piękna miejscowość w górach, idealny punkt wypadowy zarówno w polskie jaki i czeskie Sudety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostynka1
Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas proponuję wybrać się do Promenady nad Jeziorem Zegrzyńskim - świetne miejsce, zaledwie 30 km od Warszawy. W ośrodku byliśmy ze znajomymi już 2 razy. wracamy ponownie w lipcu. Na miejscu jest cała masa fajnych atrakcji sportowych- sportów wodnych, drużynowych. Pierwszy raz zagrałam tam w bule :D Okolica ładna, zadbana, naprawdę można wypocząć ;) Ceny ok, myśle, że każdy mogłby sobie na taki wyjazd pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_9878
Polskie Góry - najlepiej jakaś Bukowina, albo samo Zakopane. Chyba że mniej aktywnie to morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopane za tłoczne jest a górale zdzierają na każdym kroku.Polecam Ziemie Kłodzką.Kudowa Zdr. albo Lądek Zdr, a jak chcesz ciszy, spokoju i braku zasięgu to Bielice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam samodzielne dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie 65 m max 6 osób. Plaża 15 min Sopot 15 min centrum Gdańska 25. Przy dłuzszym pobycie cena do negocjacji a tak od osoby 30 zł 604 43 88 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto też poszukać specjalnych ofert na miejsca noclegowe, jakie przygotowują droższe hotele aby "zapełnić" pokoje:) Często można trafić na naprawdę świetną okazję:) Dużo tego typu perełek zamieszczanych jest na tym blogu: www.wakacyjnypirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucci
zamiast Polski mogę Wan polecić wyjazd na Słowację do kurortu Afrodyta, która położona jest w malownicze dolinie Rajeckich Teplic wśród wód termalnych. Cenowo wychodzi podobnie jak w Polsce a atrakcji dużo więcej! wyjazd rezerwowaliśmy w biurze podróży Family Tour i wszystko było suuper zorganizowane, więcej informacji znajdziecie tu http://familytour.pl/slowacja-rajeckie-teplice-zdrowy-wypoczynek-w-kurorcie-termalnych-zrodel-spa-afrodyty-s-667.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowicz
Omijajcie z daleka pensjonat w Jastrzębiej Górze "Na rufie". Oferta podaje fajne pokoje - a tam wszystko śmierdzi, grzyb i pleśń, TV jeszcze nie przełączone na cyfrę - czyli nie ma, za parking właściciel kazał płacić, pensjonat się sypie, wejście - że nogi można połamać, mało kto dostaje ten pokój który zamawiał, a więc z łazienką, brak dostępu do kuchni, nawet mleka dla dziecka nie ma gdzie ugotować, na dodatek bardzo nieuprzejmy właściciel i zaraz wyjeżdża z wielkim krzykiem. Serdecznie odradzam, kto już wykupił kupon niech woła zwrotu kasy od okazika. Więcej tam nie pojadę i nie polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizapyzata
Moim ulubionym planem na wakacje w PL jest spontaniczny wypad ze znajomymi najlepiej samochodem z mapą i namiotem:) Czasem jak jest nas więcej wypożyczamy w Panku większe autko i zwiedzamy zgodnie z zasadą " Cudze chwalicie swego nie znacie:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Kaszuby, mnóstwo terenu do zwiedzania, warto jednak polecić tym, którzy wypoczynek lubią łączyć z aktywnym spędzaniem czasu w terenie. Dodatkowo roi się tam od gospodarstw agroturystycznych :D – mogę polecić jedno sprawdzone http://www.hotelspichrz.com.pl/ - fajna oferta , wysoki standard pokoi , smaczna regionalna kuchnia, i mnóstwo propozycji od obsługi na miłe spędzenie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja82
Moim zdaniem najlepiej nad morzem. Osobiście polecam Ci Kołobrzeg, ja pare razy korzystałam z tej oferty http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu i jeszcze nie wróciłam nie zadaowolona. Piękne pokoje, miła obsługa, basen, SPA, restauracja. I z tego wszystkiego korzystałam do woli. Normalnie życ nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×