Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koksik1000

Tygodniowe wakacje w Polsce gdzie??

Polecane posty

Ja bym wybrała góry + Spa. Moją ulubioną miejscowością , gdzie co roku wyjezdżam to Kudowa Zdrój. Miejscem w jakim się zatrzymuje jest Hotel Adam&Spa , gdzie posiadaja fajny basen i saunę, a zabiegi są tak różnorodne że każdy znajdzie coś dla siebie. Zostawiam namiary www.adamspa.pl , moze się tam spotkamy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze w sezonie u mnie odpada - nie zniosłabym takich tłumów. Mogę polecić hotel Łysoń w Inwałdzie, mają bardzo dużo atrakcji dla całej rodziny ( http://www.parkhotellyson.pl/ATRAKCJE-185.html ), a do tego w okolicy są fajne tereny do zwiedzania - Beskid Mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilka razy w Krasiejowie koło Opola. Piękne widoki - Rafy Koralowe. Prehistoryczne Oceanarium to miejsce, które zachwyca. Można się przenieść w świat podwodnego życia. Ciekawy jest również Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Dzięki technologii przenieść się nie tylko w przestrzeni ale i w czasie. Polecamy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole podróżować w inne strony. Na wiosnę byliśmy na Kaszubach i bardzo nam się spodobało. Uważam, ze jak wypoczywać, to przede wszystkim w kontakcie z przyrodą. Noclegi mielismy w bardzo klimatycznym hotelu Spirzch w Borczu http://hotelspichrz.com.pl/oferty-z-noclegiem/. Do tego mają świetną kuchnie, mi najbardziej smakowały dania z gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noclegów najlepiej szukać przez serwisy rezerwacyjne, na przykład przez BookApart, jest o tyle fajny że można negocjować ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że są w Polsce miejscowośc***ewniaki, w których nie da się nudzić, jedną z takich miejscowości jest Sopot, jest i morze, i piękne widoki, i dużo miejsc do odwiedzenia, ja miałam tam bardzo wygodny nocleg w http://www.victus-sopot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Kaszuby bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska w porównaniu do reszty moim zdaniem ma trochę mało do zaoferowania, jeśli chcesz spędzić udane wakacje to poluj raczej na ciekawe oferty last minute, które teraz w biurach podróży są mocno promowane. Mi udało się ostatnio za niewielką kwotę zwiedzić Włochy - http://www.kostravel.pl/offer_50_2767.html, więc jeśli masz już zamiar korzystać z uroków urlopu to w trochę bardziej szalony sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukil
Ja proponuje Mazury lub Kaszuby. Tu i tu jest ładnie. Tylko trochę inny klimat. Ma Mazurach może więcej ludzi (choć niekoniecznie), ale milsi ludzie, lepsza atmosfera. Na http://nocujznami.pl/ można znaleźć fajne oferty w tych rejonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
Kotlina kłodzka polecam :) Blisko do Pragi, Wiednia przy okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić wyjazd w beskidy, szczególnie teraz w okresie zimowym warto wybrać się w tamte rejony Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotas123
My w tym roku jedziemy na tydzień do Mielna do hotelu UNITRAL - już któryś raz tam jedziemy i bardzo serdecznie polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierając się w te strony niestety człowiek uzależniony jest od pogody. Jesli faktycznie chcecie odpocząć a nie zależy Wam zbytnio na tym, aby zwiedzać to może jakieś SPA w górach? Osobiście po raz pierwszy wybrałem się w tym roku do www.uzdrowisko-cieplice.pl gdzie spędziłem świetny weekend a cenowo spokojnie zmieścicie się w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku na rodzinne wakacje wybieramy się m. in. do hotelu http://www.solpark-kleszczow.pl/ Mamy zamiar spędzić ten wyjątkowy czas aktywnie, w komfortowych warunkach,dobrze się bawić i solidnie odpocząć! W przypadku Solparku jestem o to spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem zadowolony z pobytu w apartamentach www.marinanawigator.pl Wchodzisz do apartamentu, a tam ogromne okna i od razu widok na piękne jezioro. Zadbali nawet o to, abyś mógł sobie balkon otworzyć w sezonie letnim. Jest moskitiera, więc nieprzyjemne owady trzymają się z daleka. Ogólnie wszystko mają, w tym kosmetyki dla gości, internet, duża baza wypoczynkowa, sprzęt do rekreacji dostępny w podstawowej cenie pobytu. Poza tym piękny design. W 4-6 osób mocno się opłaca pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubicie nagie opalanie to wystarczy się zarejestrować na naturystykacom lub naturyzminfo i znaleźć sobie jakąś fajną plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My za tydzien ruszamy do Świeradowa i do ośrodka Kaja :) to juz kolejny wypad w to super miejsce :) polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze jest świetnym wyborem. Bardzo lubię jeździć nad morze, szczególnie z rodziną. Dla dzieci zawsze jest to ogromna atrakcja. W ostatnich latach zatrzymywaliśmy się w wielu miejscach, ale do tej pory chyba najbardziej w pamięci, oczywiście pozytywnie, zapadł nam hotel SPA - www.unitral.pl i tam polecam pobyt. Zobacz sobie ofertę i to co proponują, jeśli będzie Ci odpowiadać to nawet się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewątpliwie fajny jest wypoczynek nad jeziorem chociażby w agroturystyce Brzezina, kameralna atmosfera i bliskość natury zdecydowanie sprzyjają relaksowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro sobie wyrwe l*******ga i co wy na to? na szacunek trzeba bylo sobie zaluzyc! tyle kwiatiow dostalas na chvj to wszystko bylo?? w p**de wsadz sobie te wazony! jutro koniec i bedzie wam wszystkim zal d**e sciskal hahaha juz nie bede musial nikogo poznawac te pieniadze wsadzcie obie w d**e!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie jest dobrym miejscem pod wakacje, no chyba że macie hotel z aquaparkiem, krytymi basenami, duży kompleks. Bo wyjazd nad samo morze to jest trochę sensu pozbawiony - może również dobrze tydzień lać. My jedziemy w sierpniu do Albanii. Samolot, pierwszy raz taki kierunek - sami jesteśmy ciekawi co zastaniemy. Hotele nie wyglądają zbyt szałowo, ale wcale nie po to tam się wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komperts
My w tym roku Bułgaria, nic widzę sensu stawiania na inny kierunek, bo tam jest tanio i bezpiecznie. Hotel poniżej 2k, ale warunki naprawdę bardzo dobre. Rezerwacja dużo wcześniej, Travelplanet miało wysokie rabaty. W tym roku first minute było wyjątkowo opłacalne. Niektóre biura nawet dawały gwarancję, że last minute nie będzie tańsze od first. Zdaje się, że TUI miało coś takiego. Dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, było coś takiego i chyba nawet dotyczyło to TUI. Jeżdżę z BP, ale tylko dlatego, że Travelplanet ma ubezpieczenie od bankructwa biur w cenie wyjazdów. Bo tak to... Tzn. teoretycznie ryzyko upadku jest minimalne, tym bardziej w przypadku dużych biur, które stoją dobrze pod względem finansowym. A ratingi można dokładnie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Mazury? mnie się tam bardzo podoba, mogłabym tam z pewnoscią dużej niz tylko tydzień, no ale mieszkam na drugim koncu Polski. staram sie wiec odwiedzac to miejsce kiedy mogę i naprawdę za kazdym razem jestem zachwycona. mam sprawdzone miejsca juz od dawna i nigdy sie jeszcze nie rozczarowalam, razem z rodzina zawsze zatrzymujemy sie w Zalesiu Mazury. Piekna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zachwyceni kilkudniowym pobytem w schronisku, którego ofertę przypadkowo znaleźliśmy na stronie pod adresem WWW.ORLICA.COM Jak tylko skończy się sesja egzaminacyjna w lipcu znów tam wyruszamy, bo to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i jako baza wypadowa na górskie wycieczki! Pokoje są po remoncie a serwowana kuchnia to po prostu poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
serdecznie zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzien to calkiem sporo, chociaz my ostatnio bylismy na tyle w gorach i jak przychodzi co do czego to ciezko wszystko pozwiedzac w 7 dni:P bylismy w swieradowie i bylo super :) mozna sobie naprawde odpoczac ;) a nocleg mielismy w osrodku Kaja- nasz portfel nie ucierpial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury! http://krutynianka.pl - opcja kajaków, przestrzeni, fajne domki... idealne i dla par i dla rodzin. sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz spokoju i odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, to polecam serdecznie Rytro - miejscowość położoną w Beskidach. W tym roku byliśmy tam z narzeczonym. Wakacje tam są prawdziwym odpoczynkiem, nie to co w nadmorskich kurortach albo Zakopanem. Beskidy latem są równie piękne co zimą i zachęcają do górskich wędrówek lub jazdy na rowerze. Hotel Perła Południa http://perlapoludnia.pl/ , w którym nocowaliśmy przygotował ofertę zabiegów SPA jak i basen, które są idealnym zwieńczeniem całodniowych wypraw. Odpoczynek w takim miejscu, z dala od gwaru ulic i miejskiego życia, jest tym czego potrzebowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niedawno wróciliśmy z Białki i było super. Podoba mi się to, że nie jest tak oblegana przez turystów jak Zakopane, jest cisza, spokój i można się świetnie zrelaksować w basenach termalnych. My byliśmy sprytni i wzięliśmy miejscówkę w pobliżu term - http://www.stokrotka-bialka.pl/ 500 metrów stamtąd do basenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×