Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość koksik1000

Tygodniowe wakacje w Polsce gdzie??

Polecane posty

Gość koksik1000

Witam chciałbym wyjechać w tym roku na wakacje razem z żoną i synem wyjazd planujem na lipiec-sierpień wydaje mi sie że najleprzym rozwiązaniem bedzie morze (jeszcze nigdy nie byliśmy nad morzem)napiszcie co polecacie moze jakies strony do hoteli ,apartamentów itp.(z pełnym wyżywieniem)chciałbym wyjechać na jakiś tydzien mam 3000 zł cena może zostać lekko przekroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 387678
konkretnego hotelu to nie znam, bo zwykle szukam kwater... ale podobno nad morzem najładniej jest w jastrzębiej górze i Lebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik1000
dodam że wyjazd nad morze interesujem mie na terenach od trójmiasta w strone krynicy morskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik1000
Mogą być też kwatery najlepiej z pełnym wyżywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaa
Polecam Tobie Chłapowo koło Władysławowa ale warto mieć samochód do dyspozycji. Spokojna wieś, niedorga, z której wszędzie blisko. Niestety dzwoniłam tydzień temu do pensjonatu Lazur (jezdzę tam od kilku lat) i mieli rezerwację na czerwiec i lipiec :(. Jeżdżąc tam pod koniec czerwca na tydzień, z trójką dzieci, nie przekraczałam 2000 zł - w tym wyżywienie i paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa prawie nowa
Chłapowo - to świetna propozycja. W ogóle okolice Władysławowa są świetnym miejscem na niedrogie wakacje nad morzem. Piękne plaże, a w razie gorszej pogody blisko do Trójmiasta lub na Hel. Na wschód od Trójmiasta, jak pisze o swoich preferencjach, autor - to cały Półwysep Helski (Jurata, Kuźnice, Jastrania, Hel) -podejrzewam, że drogi. Dalej Zatoka Gdańska, więc Jantar, Stegna, Krynica Morska, Piaski. Zawsze myślałam, że jest tam brudne morze, ale jak pojechałam, zmieniłam zdanie. Tyż piknie. A co do cen i dobrych noclegów niewiele pomogę, bo za każdym razem nocuję w innym miejscu, znajdowanym przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Sarbinowo, spokojna nadmorska miejscowość, wszędzie blisko, można odpocząć od 3 lat wynajmujemy domek drewniany Solis.(mają tez pokoje w pensjonacie) Dzieciaki mają mnóstwo miejsca do biegania ( 3-4 ha? ) place zabaw, kort tenisowy, boisko do siatki, grill, szachy, rowery, skutery, basen, restauracja, wszystko na miejscu , no i nie płacimy kokosów a standard naprawdę wysoki. W tym roku również tam jedziemy mamy nadzieje że pogoda dopisze pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władysławowo jest bardzo ładne. I Gdańsk również - chyba plaża w Brzeźnie prezentuje się najlepiej. Również nie polecę konkretnego hotelu ale nie trudno znaleźć fajne miejsce na nocleg. w podanej cenie na pewno się zmieścisz i to rezerwując nocleg w klimatycznym hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, to zależy skąd jesteś, ja polecam Ci świnoujście ,ponieważ najcieplejszy zakątek polski, najczystsza i najszersza plaża, tanie kwatery i markety w mieście, małe kurorty -mniej kwater, zero marketów absurdalnie wywindowane ceny...poza tym przy samej granicy z Niemcami...zwiedziłam całe wybrzeże zachodnie od świnoujścia do sopotu i powiem że im dalej na wschód tym większy syf, usytuowanie przy granicy robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli góry to nie polecam ani szklarskiej ani zakopanego...dobre dla narciarzy zimą (to tylko moja subiektywna opinia) już prędzej stołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Kar_ek
Jak szukałem w zeszłym roku miejsca, gdzie mógłbym wypoczywać z rodziną, to mimo tej nagonki na wypoczynek w Polsce zdecydowałem się na Polskę. Osobiście polecam Świnoujście, albo w ogóle zachodnie Wybrzeże. Noclegi możesz sobie wyszukać najlepiej w Panoramie Firm. W zeszłym roku jak jechałem do Mielna to tam miałem najwięcej danych hoteli i moteli. W ogóle fantastycznie trafiłem. Tanio i przyjemnie. Tylko oczywiście kwestia pogody. Ale tego nigdy nie można zarezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś nie chce
do miasta, to polecam Rewal. www.rewal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ciągle nie wiesz dokąd się udać, warto porównać różne oferty - na ideatur.pl jest wyszukiwarka kwater (mają bazę danych z całej Polski) i od razu system rezerwacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privatesur
Z tą ustką trochę jest racji. Plaże są faktycznie zatłoczone. Niepodobało mi sie też, że po 22 praktycznie miasto cichło. Przyjeżdżam się bawić a nie spać :P Ale to jest w miarę znośne miesce. Dzieciaki też tam można wysyłać. Oferty można sobie na www.poland.as poszukać. Zawsze ciekawego coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego koniecznie nad morze? Polecam Wam np. pojezierze brodnickie. Piękne tereny do spacerów, jazdy na rowerze, nordic walking. Dodatkowo jest tam fajny ośrodek - SPA Głęboczek. Można w nim fajnie wypocząć. Mają własną winnicę, w spa robią zabiegi z winoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Jastrzębia Góra? Polecam ci hotel Primavera, mają ciekawą ofertę, można u nich spędzić wczasy odchudzające, skorzystać z wielu zabiegów spa lub masaży, albo zrobić formę na siłowni i basenie. Niedaleko plaży, można spacerować, pływać w morzu, a jak pogoda nie dopisze, to naprawdę jest co robić w samym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O głęboczek - fajna opcja. Generalnie całe pojezierze brodnickie jest świetne. Do tego dużo fajnych atrakcji dla miłośników sportów - spływ kajakowy, sporo ciekawych tras do nordic i jazdy na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Ja coraz częściej myślę o wyjeździe do Primavera Spa w Jastrzębiej Górze ponieważ wiem, że można tam teraz nocować w świeżo wyremontowanych domkach letniskowych. Musze przyznać, że na tego rodzaju wakacje w Polsce już od dłuższego czasu mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka81
My też mamy tylko tydzień urlopu. Początkowo myśleliśmy o górach, bo z Krakowa, skąd pochodzimy nad morze za daleko jak na taki krótki czas. Ale ostatnio wprowadzili linie lotnicze z Krakowa do Gdańska http://www.tanie-latanie.net/news/459,biletylotniczekrakowgdansk.html i po przeliczeniu, jest to nawet opłacalne, oszczędność czasu duża, no i wreszcie zobaczymy to nasze może za sosnowym laskiem :) Także chyba się zdecydujemy na tydzień w Trójmieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie emerytka
Może ktoś zna jakieś fajne miejsce (nie nad morzem) dla aktywnej ale niezmotoryzowanej kobiety? Z kilkoma atrakcyjnymi miejscami w zasięgu pieszego dojścia (nawet kilkugodzinnego), ewentualnie w zasięgu jakiejś regularnej komunikacji zbiorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie emerytka
Może ktoś zna jakieś fajne miejsce (nie nad morzem) dla aktywnej ale niezmotoryzowanej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może góry, lasy, rzeki czyli - Beskid Żywiecki jeszcze nie "zadeptany" przez Turystów. www.soblowka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo gorąco polecam domki nad Jeziorem Rożnowskim !! http://domkibartkowa.pl/ Cisza, spokoj, jeziorko, duuuzo zieleni. Miejsce dla kazdego kto chce porząądnie wypocząć ! Zapraszam do zagladniecia na strone internetową. Udanych wakacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli chodzi o nadmorskie miejscowości to faktycznie Jastrzębia Góra jest bardzo urokliwym miejscem. Jeżeli chodzi o noclegi to spory wybór znajdziesz na ideatur.pl, możesz też tam od razu zrobić rezerwację i zobaczyć jakie atrakcje są w pobliżu. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
A ja polecam Dąbki i Osrodek Geovita, fajne urokliwe miejsce, a dodatkowo kompleksowe SPA co uwielbiam wiec mozna plzowac, aktywnie spedzac czas a potem relaksowac sie podczas zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj na nextur.pl - tam znajdziesz mnóstwo fajnych propozycji gdzie i jak spędzić czas wolny w Polsce. Bardzo ułatwia planowanie podróży, zresztą, najlepiej sprawdzić samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że możesz pomyśleć o wypoczynku nad polskim morzem, coraz więcej jest ciekawych kurortów, coraz więcej tez się dzieje w takich miejscowościach, polecam, jedne z najciekawszych miejscowości Jastrzębia Górę . jest czesto odwiedzanym kyrortem, sa tam tez bardzo ciekawe spa np Primavera spa z ciekawą ofertą zabiegów i masaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×