Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

Wyprzedaż zabawek - likwidacja sklepu

Polecane posty

Witam i zapraszam na moje aukcje. Codziennie będe dodawała coś nowego, bo musze szybko pozbyć sie towaru ze zlikwidowanego sklepu. Mam bardzo różne zabawki w większości po jednej sztuce. Wystawiam na razie te większe i droższe , ale zaraz dodam też na pewno coś "od złotówki" Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
JAKA STRONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są Twoim zdaniem ceny
jak z wyprzedaży?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem, ze tu na kafeterii to przeważnie takich komentarzy można się spodziewać , ale uwierz mi, ze startuję z cen dużo niższych niż te, za które kupowałam towar w hurtowni! ja wiem, że teraz to kazdy by najchętniej brał za darmo, i jeszcze z bezpłatna przesyłką. Żeby nie być gołosłowna podaję linki do sklepów internetowych oraz porównywarki ceneo....z tym towarem : 1. http://www.mazakzabawki.pl/product-pol-963-Mega-zestaw-Statek-Atak-rekina-Mega-Rig-MATCHBOX-K9947.html 2. http://www.ceneo.pl/1931875 3.http://www.bajkowo.pl/Piesek_mokry_jezyczek_Cocker_Spaniel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna pytac cie czy masz do
wystawienie konkretna zabawke?np cos ze stacyjkowa?ew thomasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci tego nie kupi
jaja sobie robisz??????na wyprzedażach kupuje się B TANIO!!!!!chyba nie wiesz co to wyprzedaż????a swoją droga na alle dziś idą TYLKO okazje,więc nie łudź si ę złotko.....masz chyba za małe doświadczenie jeśli chodzi o handel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są Twoim zdaniem ceny
ale jeśli ktoś ma kupić to kupi te zabawki od Ciebie więc moja wypowiedź na tutejszym topiku niewiele zmieni w tej kwestii natomiast z całą pewnością nie są to NISKIE ceny:O no proszę Cię:O Ty widziałaś okazyjne ceny zabawek??? i fakt, że wystawiasz te zabawki taniej niż w sklepie czy taniej niż je nabyłaś w hurtowni wcale nie oznacza, że są to ceny okazyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są Twoim zdaniem ceny
i dodam jeszcze, że z całego serca życzę Ci byś sprzedała te zabawki po cenach jakich je wystawiłaś, ale faktycznie powinnaś rozejrzeć się i zrozumieć, że na allegro wyszukuje się "okazji", a ceny na Twoich aukcjach nie są okazyjne, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są Twoim zdaniem ceny
ok, widzę, ze dodałaś Teletubisie:) Teletubisie są w okazyjnej cenie jeśli uda się wylicytować bez przebitki;) sama kupiłam takie za 29 zł w Auchan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sklepie były po 28 , pisałam na samym początku ze dodaję na razie droższe, tańsze też będą. przeciez nie sprzedam czegoś za 20 zł jak sama za 80 kupilam.....wolę zostawić swojemu dziecku lub na prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny sa srednio okazyjne, zwlaszcza z przesylką, a na dodatek te nieszczesne aukcje 9niowe - wystaw "kup teraz" za tyle ile ci pasuje. a nie liczysz na jakąś licytacje - nikt tego podbijac nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki marystuart :p faktycznie lepiej na "kup teraz" jak zmieniłam to od razu oba misie bajeczki mi zeszły tak też bede wystawiać resztę zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
U mnie znajdziecie ubrania dla dzieci i klocki :) Zapraszam: Tutaj link do sprzedaży: http://tuttifruttistyle.ibutik.pl/ Jeśli nie masz tam konta a chcesz coś kupić to po prostu złóż zamówienie e-mailem E-mail: tuttifruttistyle@o2.pl< /a> Pozdrawiam ciepło i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew przewidywaniom niektórych , zabawki jednak się sprzedają i to nieźle. Dziś wystawiłam znowu kilkanaście różnych i już zostało niewiele. Jutro następna część będzie dostępna Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z mazur
co wy ludzie gadacie.ceny sa super. zobaczcie w sklepach. wy pewnie byscie chcialy wszystko za 5 zl. ...takie to moje drogie na wiejskim odpuscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfkjhdsvkjsdhcvbchkjb
a masz cos fajnego dla rocznego maluszka np jakies klocki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny sa ok
np temn kucyk pony kosztuje na innych aukcjach ponad 160zl,wiec jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje domek dla pet shopów dla córki na urodziny masz może ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość w tych najlepszych cenach już mi się sprzedała. To co zostało teraz też ma najlepsze ceny na allegro...niektóre rzeczy sprzedaje za cenę 1/2 ceny zakupu, więc dla mnie to jest wyprzedaż...zwłaszcza że mam towar nowy z hurtowni!! ale oczywiście rozumiem,ze byłoby dla ciebie wyprzedażą coś za 10zł przy wartości 150.....no to szukaj internet jest wieeeelki :P Ale najlepiej wybierz sie do sklepu z używanymi ciuchami - tam są świetne ceny na zabawki używane...cóż że niektóre uszkodzone...ale i za 5 zł kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdawa
A dlaczego twoj sklep zbankrutowal? Kiepskiej jakosci sa te zabawki czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdawa
Aha. Ale zabawki masz drogie jak diabli. Jezeli sprzedajesz je za 1/2 ceny zakupu to lepeij nie bierz sie za biznesy bo nie umiesz kupowac i sprzedawac - jak widac na zalaczonym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×