Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

Wyprzedaż zabawek - likwidacja sklepu

Polecane posty

nie rozumiem, po co się co niektórzy udzielają jeżeli wam się cena nie podoba to idźcie do sklepu i kupcie tam dziewczyna wystawia NOWE, zapakowane zabawki i nie ma żadnego obowiązku wystawiać ich za grosze ze względu na wasze durne widzimisię. może je nawet wystawić za równowartość z supermarketu i nic wam do tego. jak widać rzeczy schodzą, więc tylko wam się ceny nie podobają jak macie ochotę na zabawki tanie to proszę się wybrać na odpust albo do lumpeksu, tam się roi od rzeczy "za 5 zł" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na propozycje
a ja poszukuję robota dla 5 latka, może macie jakieś propozycje, w cenie do 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, ale ja nie mam ...a już kupować w hurtowniach nie będę, bo zakonczyłam działalność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala-kafe
Jeśli ktoś jest zainteresowany towarem ze zlikwidowanego sklepu to proszę o info.Posiadam Zegarki,budziki,zegary ścienne na licencji Disny'a jak Kubuś Puchatek,Spiderman,Superman,Cars,Hannah Montana,High School Musical oraz LEGO -różne breloki i trochę różnych zabawek. Chętnie sprzedam całość w atrakcyjnej cenie.Wartość całego towaru to ok.8900 zł (według cen zakupu hurtowego). Mogę również sprzedać sklep internetowy wraz z domeną i serwerem. Więcej informacji udzielam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×