Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość im dreaming...........

jak znalezliscie prace? znajomi, ogloszenie w gazecie, gumtree,jobcentre,

Polecane posty

Gość im dreaming...........

zastanawiam sie jaki jest najszybszy sposob znalezienie pracy w UK, bo z tego co zauwazylam to chyba przez znajomosci. Chcialabym bys doweidziec ile osob znalazlo prace przez: 1.znajomych 2.ogloszenie w gazecie (polska czy ang. gazeta- ja znalazlam przez polska gaztea Cooltura w angielskiej firmie 4 lata temu) 3.gumtree 4.jobcentre 5.reed- jak dla mnie to poszukiwania okazaly sie bezowocne 6.CV-library (warto w ogole sie tam zalogowac?) 7.jobsearch 8.monster 9.inne 10.bezposrednio przez strone firmy 11.ogloszenie na szybie/sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwinoxium
1 praca - 9. inne 2 praca - 9. inne 3 praca - 9. inne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwinoxium
p.s. 4 - praca dodatkowa - 9. inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w anglii 7 lat
po znajomosci w UK? hahaha. chyba w polskim sklepie jako sprzedawca :-D przez 7 lat mialam 9 prac: 1,2 & 3 - z ogloszenia na szybie 4,5 - ogloszenie w angielskiej gazecie (do polskich nawet nie podchodze bo szkoda czasu) 6, 7 - agencja pracy 8 & 9 - internet/agencja pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzica
ja roznosilam cv do lakzdej firmy ubezpieczeniowej jaka zobaczylam. juz po tygodniu mialam prace:) wielu znajomych pracae dostalo dzieki ogloszeniom na stronach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jobcentre......
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinbhhbgvhbjnjhbvghbjhyujuij
sama roznosilam cv i oddzwonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja pierwsza prace sama znalazlam, zanioslam cv i mialam prace jeszcze w ten sam dzien. o druga prace aplikowalam na stronie firmy. trzecia prace znalazlam dzieki znajomemu, ktory juz tam pracowal. czwarta - znalazam ogloszenie na stronie z ogloszeniami. piata to w sumie zalatwil mi moj facet. kazdy sposob jet dobry - byle skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjjbjf
zona zabil mnie smiechem cytat na dole dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie po agencjach czy firmach i roznoszenie swoich CV jest meczace i malo efektywne. Wiem bo przetestowalam przez kilka pierwszych miesiecy pobytu za granica. Potem juz tylko rejestrowalam sie na stronie kazdej agencji pracy jaka znalazlam dolaczajac swoje CV. Zawsze dzialalo. Wczesniej czy pozniej (max kilka tygodni) jakas agencja oddzwaniala, zapraszala mnie na rozmowe a potem nawet tego samego dnia dostawalam oferte pracy. Wszystko bez znajomosci ale musze przyznac ze sprzyjalo mi szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ten sposob znalazlam prace juz w pierwszy dzien. niektore firmy nie maja nawet czasu zeby dac ogloszenie bo zawsze sie ktos chetny do tego czasu znajdzie. trzeba czasem ubiec innych. jeszcze nigdy nie pracowalam przez agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
podnosze ooo..ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
U mnie numer 8. monster. Praca swietna, w zawodzie, dobrze platna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 4 rozne prace w UK. 3 z 4 przez job centre a jedna przez kolezanke (jechala do PL na 3 miesiace i ja poszlam na zastepstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze nie rozpatrzyli
jestem w UK juz 9 lat, dostalam pierwsza prace fuksem i troche po znajomosci mozna powiedziec, druga _ ogloszenie w angielskiej gazecie, trzecia - przez agencje, ale kontrakt bezposrednio z firma, czwarta - ogloszenie w angielskiej gazecie 2 razy mialam tak, ze jak szukalam pracy i nie chcialam byle czego, wiec szukanie chwile trwalo, to rejestrowalam sie tez w roznych agencjach, zeby miec cos dorywczo w miedzyczasie ewentualnie (i tak bylo). W sumie najdluzej bez pracy bylam 1.5 miesiaca, a najkrocej 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakaczik
ja znalazłam przez agencję pośrednictwa pracy, miałam rozmowę z moim przyszłym pracodawcą angielskim przez tel i zostałam przez niego przyjęta, poleciałam na gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do roznoszenia cv to do jakich firm najbardziej sie oplaca gdzie czesto zmieniaja pracownikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsgfeh
do zony..taaa bo facet zalatwil!gratuluje ales samodzielna ze hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
1 praca - przez agencje 2 praca - po znajomosci (kelnerowanie w malym hotelu, kolezanka odchodzila z tej pracy i mnie polecila) 3 praca - pracodawca sam mnie zaczepil (wlasnie otwirali restauracje kolo hotelu, w ktorym pracowalam i w naszym hotelu spali ludzie, ktorzy otwierali te restauracje) 4 praca - chyba job Centre albo jakas inna strona internetowa 5 praca - reed 6 praca - agencja (sami do mnie zadzwonili jak skladalam cv do innych prac w internecie) 7 praca - z polecenia, ale musialam sie zarejestrowac na stronie internetowej i przejsc caly proces rekrutacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam ci przyklady moich znajomych : 1) przejscie na rownolegle stanowisko z warszawy do londynu (w ramach tej samej firmy) 2) zaproszenie na rozmowy samo przyszlo (agenja rekrytacyjna znalazla kolege) 3) 6 lat doswiadzcenia w zawodzie w Warszawie i w Krakowie - rezygnacja z pracy (nie wyrzucenie tylko rezygnacja) - wyjazd do Londynu, rozslyanie CV poprzez odpowiedzi na ogloszenia - pierwsze oferty/romowy pojawoily sie po kilku tyg. (4-6) z tym ze kolega jeszcze wakacje w miedzyczasie w malezji zaplanowal ;) wiec ostatecznie rozpoczalk prace po 2 miesiach od przeprowadzki do londynu tak wiec mozna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam po znajomosci
mozecie sie oszukiwac, w UK tez dobra prace dostaniecie tylko po znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wpisu powyzej - jak widac w uk (czy jakimkolwiek innym panstwie) mozna;-))) a to ze "sie nie da" to stara spiewka leniwych nieudacznikow - na zasadzie zlej baletnicy to i rabek spodnicy;-))) winy szukaja "w systemie" - bo gdziezby w sobie czy swoim niedopasowaniu?;-) ;-))) as easy as it is!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamszczesciaja
ja szukalam pracy zawsze przez internet i nigdy nic nie moglam znalezc. Raz znajomy wydrukowal mi 25 cv i powiedzial ze mam wrocic z pustymi rekoma, tzn. rozdac je wszystkie Rozdalam, chodzilam po kawiarniach. teraz srednio co 3 dni mam telefony czy moge przyjsc na interview. wato ruszyc dupsko, bo praca Cie nie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Wszystko zalezy od tego, jakiej pracy sie szuka. Jesli w pubach lub restauracjach to najlepiej samemu sie przejsc niz przez internet. Ale jak w duzej firmie to trzeba przejsc normalny proces rekrutacyjny i przewaznie zarejestrowac sie na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podba wam sie jej
12:32 [zgłoś do usunięcia] numerowaaa Wszystko zalezy od tego, jakiej pracy sie szuka. Jesli w pubach lub restauracjach to najlepiej samemu sie przejsc niz przez internet. Ale jak w duzej firmie to trzeba przejsc normalny proces rekrutacyjny i przewaznie zarejestrowac sie na ich stronie internetowej. no dokladnie. do takiej pracy jak kelenrka czy jakas recepjonistka w solarium to mozna roznosci CV a,el jak ktos jest np. architektem albo jakims HR officer to najelepj szukac na necie/ gazecie/ albo bezposrednio nas tronie danej firmy ....tylko ,trzeba znalezc firme ktora akurat w czasie w ktrym ty szukasz pracy oni szukaja pracownika,a niewttey to jest trudne, bo przewzznie nie wygooglujesz tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dziewczyno
zastanawiam sie,czy znalazlabym prace ogolnie mowiac-biurowa. pracuje w ksiegowosci i po podszkoleniu jezyka chcialabym wyjechac,nie tylko ze wzgledu na zarobki,ale generalnie zmienic diametralnie miejsce pobytu. prac fizycznych podjac sie nie mgoe z powodow zdrowotnych,wiec szukalabym w swoim zawodzie (ksiegowosc). na pewno latwiej jest znalezc pracę fizyczną ale moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuumerowaaa
Oczywisce, ze moglabys znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dziewczyno
a jeszcze mam pytanie,czy wszyscy wyjezdzajacy mieli z gory wynajety pokoj,mieszkanie, czy zdarza sie ze tez dopiero na miejscu poszukuja,mieszkajac tymczasowo np w hostelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×