Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naastoletniaa

Gdzie się podział Bagno?

Polecane posty

Ja nie nienawidzę małych miasteczek. Lubię wiejskie klimaty i to bardzo nawet. Z psem po polach i lasach uwielbiam łazić. Ale urodziłam się w dużym mieście i nie wiem czy bym się tak na stałe umiała przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wole siedziec i poprawiac swoja silna wole. na wakacje pewnie wyjade tylko na 2 tygodnie bo tylko to mamy zaplanowane a mi sie wiecej jezdzic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo, to juz jest miasto! przynajmniej we wzgledzie prawnym. jakbym ja sie codziennie kisiła tylko tam to bym chyba umarla. a tak sobie odwiedzam 4 razy w tyg. Zielona góre ktora tez jest wsia ale wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie jak spędzam urlop w jakiejś małej miejscowości to nie jest mi tam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie marudź młoda bo schudnąć możesz a mi cycki nie urosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię moje małe. Ale marudzisz nad czymś co możesz zmienić jeśli tylko się postarasz. A ja gdybym chciała miec większe to tylko silikon a nie siła woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojego faceta tyłek jest ważniejszy na szczęście. A jego zdaniem mam zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli, że jeśli chodzi o ciało to dla niego tyłek ważniejszy niż piersi. No gdyby chodziło mu tylko o sex to raczej by sobie innej poszukał. To świetny facet. A ja nie jestem z tych co się ślepo zakochują i patrzę na niego obiektywnie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że on jest pośladkowym fetyszystą. No chyba cała mu się podobam bo jakby było inaczej to by na mnie nie poleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że jestem skromna. Ale puszczę trochę wodzy wyobraźni i od razu słyszę teksty, że zbereźnica ze mnie. A ja lubię tak na luzie i na różne tematy pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bez przerwy swojego faceta nakręcam:) Lubię się podroczyć. A wczoraj to takie smsy sobie słaliśmy, że się biedak zgrzał aż miło. Rozmawiamy o wszystkim. A w realu jakbym powiedziała, że tak jakby dziewicą jestem to nikt by nie uwierzył. Znajomi mają mnie raczej za zbereźnicę nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie mają pojęcia, że jesteś. Idę do spania bo niestety jutro do pracy na rano. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne że w piątek wieczorem nie ma tu nikogo znanego Jutro wolne wiec można sobie posiedzieć chyba trzeba się położyć i pooglądać TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie imprezuję. Ale tańczyć bardzo lubię. I jak już raz na ruski rok jestem na imprezie to działam jak na zajęciach fitness. Tańczę i płyny uzupełniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×