Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozchorowana... pomocy

37 tydzień ciąży - mogę napić się upsarin C lub Gripex hot activ??

Polecane posty

Gość rozchorowana... pomocy

jak w temacie... boli mnie głowa, gardło, z nosa mi się leje i ogólnie jestem obolała... Biore wit c, rutinoscorbin, pije wode z miodem i cytryną, herbate z sokiem malinowym... nic kompletnie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira@
kochana od momentu zajscia w ciaze az do posiadania dziecka musisz zaczac uwaznie czytac ulotki - napewno pisze czy mozesz.Ja watpie, bedac przeziebiona moglam brac tylko homeopatyczne leki.Skonsultuj sie ze swoim ginekologiem, moze po prostu zadzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__julki__
zobacz na ulotce czy sa jakies przeciwwskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messka
Ja tylko wiem, ze na pewno gripexu w tabletkach nie wolno w ciazy. A tak poza tym to na ulotce każdego z leków powinna byc informacja odnośnie stosowania go w ciąży. Ewentualnie będzie - skonsultuj sie z lekarzem. Pozdrawiam i duuużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko rutinscorbin lykaj!! zadnych gripexow i tym podobnych... najlepiej domowe sposoby, mleko z czosnkiem i miodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
jedynymi specyfikami jaki pozwolił mi gin brać, gdy byłam w ciąży były wit C i wapno (na katar) A tak to syrop z cebuli i wygrzewanie się pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozchorowana... pomocy
na ulotce jest skonsultuj z lekarzem... ale tak jest na wszystkim, nawet na wapnie z wit C (no właśńie wapno jeszcze piłam) i na apapie. Rano zadzwonie do przychodni i się dowiem może czegoś więcej... noc musze się jeszcze przemęczyć w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozchorowana... pomocy
domowe już nie działają... a co jak zaczne rodzić?? chore dziecko mi się urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno ci w ciąży brać nic co zawiera kwas acetylosalicylowy, a ma go i upsarin i gripex, może dojśc do krwawień z łozyska, kanapka z czosnkiem, pokrój cebulę daj do szklanki i posyp łyzeczką cukru, po nocy będziesz miała naturalny syrop, możesz brać paracetamol, pij mleko z miodem, na bolące gardło rozgnieć kiwi z miodem albo samą łyzeczke miodu, musi być pszczeli klarowny, jak gardło boli, mogą być płukanki z salwiaseptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece też kupisz syrop z cebuli, chyba alcep się nazywa, jak kaszlesz to drosetux jest bezpieczny w ciąży, jedynym bezpiecznym w ciązy jest paracetamol, masz widzisz wachlarz możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozchorowana... pomocy
Grays :) dzięki, drosetux nawet mam :) szałwie też i cebule i czosnek :) ie w takim razie działać. Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę:)Tylko szklankę gdzie masz cebulę przykryj na noc spodeczkiem, ładnie ci sok wycisnie i masz naturalny antybiotyk, ja np żle znowszę krojony czosnek to możesz go wycisnąć i zmieszać z masełkiem, łatwiej znośne wtedy, stosowałam te metody w każdej ciąży:)przed snem gorące mleko z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×