Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha26

Cv do pracy w UK- macie jakies wskazówki?Referencje z Polski- liczą się w ogóle?

Polecane posty

Gość ropucha26

Zabieram sie za pisanie CV. Macie moze jakies wskazówki? Co powinno sie tam znalezc jeszcze? I co z referencjami polskimi>licza się? mam referencje ze szkoły jezyk. referencje od rodziny z UK u ktorej pracowałam, bede miec jeszcze referencje od osoby u której zajmowałam się sprzątniem tu w Polsce- nie było tego duzo ale zawsze cos...tak czy siak- liczy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ja juz nie wiem czy sie liczy i co sie liczy :/ szukam pracy w biurze od jakiegos czasu, agencje tylko mnie mamia, podkreslaja jakie to ja mam zalety i w ogole jaka to jestem super, a konkretow w postaci pracy jakos nie ma. i podobno wszystko co robie i co mam w cv jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma sie dosw. z ukto
sie wpisuje to z uk, bo to sie liczy ,a jak sie nie ma zandego dosw. to chyba lepiej juz wpisac cos z polski niz w ogole nic nie wpisywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka zębuszka 3.
a czy praca w szkole jezykowej w PL jest dobra? aha no i czy moge dolaczyc tzn dorzucic do koszulki gdzie jest CV od razu spiete ze soba referencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozka --> mozesz dolaczyc wszystko jezli uwazasz, ze w ten sposob twoja aplikacja sie wyrozni i zacheci do wziecia wlasnie ciebie do pracy. uwazam, ze praca w szkole jezykowej jest czyms czym mozna sie pochwalic. pokazuje, ze znasz jezyk, radzisz sobie z grupa uczniow, jestes ambitna i pracowita. do cv bardzo dobrze jest napisac maly wstep na poczatku, takie jakby przedstawienie siebie - kilka zdan od siebie. jezeli np. startujesz na prace grafika niech cv bedzie graficzne. moj kolega napisal takie cv, ze wydrukowal tekst na folii przezroczystej i pod to podlozyl czerowne tlo, super to wygladalo i robilo wrazenie - tym samym udowadniajac, ze jest czlowiekiem z wyobraznia i nie boi sie okazac troche wiecej wkladu niz reszta. jezeli w pracy wazny jest wyglad dolacz w rogu zdjecie swojej twarzy. itd. dobre cv jest podstawa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
szukając pierwszej pracy w zawodzie w UK miałam referencje z Polski - od szefa napisane po angielsku (szef też pracował w Anglii wcześniej) i zrobiły wrażenie, chociaż to było dosłownie pół strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam dolaczac zdjecia ;-) to raczej ...polski trend, niz uniwersalny referencje zawsze sie licza ale w 21 wieku to czesciej sie cv wysyla elektronicznie, wiec nici z podpinania zawsze mozesz zaznaczyc ze masz referencje do wgladu czy jakos tak, ja bym sie na twoim miejscu zastanowila nad osobami od ktorych je bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuncia, to nie ukraina
Zdesperowana - moze i wyglad sie liczy,ale tutaj nie zamieszcza sie zdjecia w CV, to typowo polski trend. W CV i liscie motywacyjnym wazne sa przede wszystkim umiejetnosci nawiazujace do tych wypunktowanych w charakterystyce stanowiska. Gdyby pracodawcy mieli sie kierowac wygladem bardzo latwo mogliby zostac oskarzeni o dyskryminacje. Wiem co mowie bo troche sie znam na prawie pracy w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie znasz na prawie pracy ale przecietny pracodawca do pracy gdzie wazny jest wyglad wybiera po interview atrakcyjne osoby i tak. ja tylko napisalam ze to akurat bardzo moze pomoc. no ale kazdy robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×