Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za 4 dni mam autobus

za 4 dni mam autobus do Amsterdamu

Polecane posty

Gość za 4 dni mam autobus

pojde do dzielnicy czeronych latarnii i znajde jakas Polke prostytutke bedzie to wygadac mniej wiecej tak - o kurwa widze ze jestes z Polski - oo no tak hihi - jak masz na imie slonko - Madzia - o fajnie, moja pierwsza milosc miala tak na imie - hihi - dobra madziu, za ile obciagniesz mi kutasa? - za 60 euro - a jakas znizka dla rodaka? - ehh - a chuj dobra wchodze rozbieraj sie, klekaj przede mna i ssij najlepiej jak potrafisz suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rijksmuseum
oczywiście Amsterdam żałosny cieniasie kojaży ci się tylko z dziffkami. Do żadnego z muzeum w których jedne z najcenniejszych zbiorów sztuki nie zajżysz choćbyś się o nie potknął. Spal se jointa, daj se obciągnąć małego ptaszka i zjedz w mcdonalsd i wróć szczęśliwy i spełniony z Amsterdamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię związków
frajer z ciebie skoro w polsce zadna ci za free nie zrobi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjini
frajer pojechał by do Amsterdamu i nie poszedł na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _-_
Frajer korzysta z dziwek. A jak ona godzinę wcześniej obciągała sześciu Kameruńczykom, to będzie miała w paszczy więcej wirusów niż Simon Mol zdążył sprzedać warszawskim obciągarom przez parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjini
frajer nie korzysta z dziwek bo ma paranoje na bani, że wszędzie są wirusy i choroby i żyje sam w swoim sterylnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby wyruchać polską dziwkę
musisz jechać do Amsterdamu? Polki w kraju biorą dużo mniej, niż 60 euro. Zostaniesz, zaoszczędzisz kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njinjini
hehehe - widać nigdy nie byłeś w Amsterdamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×