Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 1,5 rocznego chłopka

Ile ważą i mierzą Wasze 16-18m m-ce dzieci

Polecane posty

Gość mamalili
19 mies, corcia, 12,7kg i 88cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
do autorki to malutko waży ja mam synka co ma 7 miesiecy i wazy 8300 i ma 74 cm wzrostu a rówiesnicy praktycznie tyle samo waza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa ma 15 miesięcy wzrost: 87 cm waga: prawie 11 kg jest raczej drobniutka , więc dziwi mnie że mówicie ze 10 kg i dziecko pulchne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 14 msc
wazy 12 kg,wzrost 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szczerze
mój ma 11 miesięcy ma 11kg i wzrost 85cm mały ten twój... mi lelarz mówi ze synek za szczupły ale on ciągle biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
16 msc ok 11,5 kg i 88cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska
Córka ma 16 miesięcy i waży 13 kg a ma wzrostu ok 84 cm nosi ubrania 86 -92 ,niektóre 86 są jej za małe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaMaksika
oczywiscie ze malo jak na 16 miesieczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 16 miesięcy i waży 9.1 kg. I na 76 cm wzrostu. Jak się urodziła to ważyła 4730!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 18mcy waga 10,800 wzrost 83 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 16 miesiecy wazy 10.600 mierzy 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 miesięczny
Mój rekord waży 9'5 ma 16 miesięcy wzrost nie wiem ale może 78-79 . waga urodzenie 3500 wyjściowa 3270. jest prędki sprytny ruchowo nie rzeczy nie możliwych chodzi od 10 miesiąca raczkowal od 7 miesiąc i wstał siadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 26 mc waży 14.5 kg i ma 95cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 16 miesięczny syn
Mój ma 16'5 miesiąca waży 9'5 szybki sprytny wszędzie wejdzie lubi się wspinać na wysokości . a do mamy 11 miesięcy 11 kg to mało to mega dużą waga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wznawiam- mój synek był wczesniakiem z 28 tygodnia- ważył 1320g. teraz ma 18 miesięcy a korygowane 15 i pół. Waży 14 kg i 200 gram. Ubranka 92/98. na siatce jest na 97 centylu, wzrost ponad miarą ale bmi na 50 centylu. Nie jest gruby, wygląda super jest bardzo silny i *****iwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17mies synio ma 85 cm. waży 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 15 miesięcy i wazy 8400 , wzrost 74 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gdy miała 16 miesięcy miała ok 82cm i prawie 13kg. Teraz ma 28 miesięcy 93cm i 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka waży 12kg i ma 94cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama szczypka
Mój na 16 miesięcy 81 cm. waga 8,4 kg. Szczypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, to moja córcia to chyba pulpecik. 13 mscy - 10kg, 80 cm. Autorko, niska ta waga wg mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma prawie dwa lata...wazy prawie 13kg i ma 84cm :) wyglad i budow- normalna, apetyt? raz niejadek, raz odkurzacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej ja tez ma córcie szczypiorka i tak szukam w internecie czy ktos ma tez tak drobne dzieciątko...bo nie wuem co mam juz robic ma 16 miesiecy prawie 17 wazy +-8500 kilo ;-/ urodzila sie 4650. Ma 80 cm wzrostu. Jest chuda ... Miala robiona morfologie, mocz, próby watrobowe, badania w kierunku celiakii, mukowiscydozy, wizyte u gastroenterologa i endykrynologa i nic jeszcze tylko w kierunku pasozytow musze jej zrobic badania, bo juz nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52- ale córka je i nie tyje czy jest niejadkiem ? Zawsze była szczupła? Czy może przybierala a nagle stop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku przybierala niewiele w wieku 4 miesięcy zaczelam wprowadzac kaszki mleka modyfikowanego do ust nie wziela kupilam jedno drugie trzecie i nic butelki tez zmienialam nic sama Pani ordynator probowala ja butelka nakarmic bo nie wierzyla ze sie nie da i nie dalo. Do roku piers i proby karmienia straszny niejadek wszystko ble odrobine tylko probowala małego sloiczka nie zjadala gotowac tez gotowalam ilosci male po roku troche lepiej ale ilosci tez znikome morfologia ok ani anemii nic.. Potem wirus jeden drugi i brak apetety dopiero teraz zaczela troche jesc. Dodam ze w wieku 4 miesiecy przechodzila zapalenie pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze jest bardzo zywa i *****iwa zaczela chodzic w wieku 9 miesiecy rozwinieta bardzo sprytna i madra wszystko powtarza co mowia lekarze ze rozwojowo jest na etapie dziecka dwuletniego ale waga jest przerazajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×