Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolafasola

on nie chce sie ze mna kochac

Polecane posty

Gość tolafasola

Czesc dziewczyny i chlopaki. Licze na wasza pomoc bo nie wiem co juz mam robic :( Jestem ze swoim facetem juz ponad 7 lat. Na poczatku naszego zwiazku bylo cudownie kochalismy sie czesto, czasami nawet kilka razy dziennie. Niestety z biegiem lat coraz rzadziej i rzadziej. Ostatnio zauwazylam ze kochamy sie 1-2 razy w miesiacu. Postanowilam to zmienic przez co mam teraz ogromny temperament. On ciagle to samo, mimo iz staram sie jak moge: to romantyczna kolacja, nagralam mu nawet film jak sie masturbuje (powiedzial ze fajny, widzialam ze byl nic podniecony, ale nic nie zrobil!). Ostatnio specjalnie dla niego nauczylam sie striptizu, wiec chcialam mu pokazac no co on "nie mam teraz ochoty". Kiedy z nim rozmawialam na temat rzadkiego wspolzycia to powiedzial ze mu to wystarcza. Nie rozumiem jak mlody czlowiek 26 lat, moze nie miec ochoty na seks i dlaczego to ciagle ja do tego daze. Moze macie jakis sposob, jakas rade? bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie kochana
współczuję Ci bo nie ma nic gorszego niż facet obojętny na twoje wdzieki. Powiedz mu że może i jemu wystarcza ale tobie nie. Zagroź że to prowadzi do tego że zaczniesz poszukiwac nowego obiektu seksualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa xd
Powiedz mu że jak tak będzie to dłużej nie pociągniecie tego... :D albo zmień faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa xd
dawaj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa xd
To lipa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidzę ja tego.
skoro zrobiłaś już tyle, a on nadal nic, to przykro mi, ale on więcej chcieć nie będzie. A skoro Tobie nie wystarcza, to niestety musisz poszukać sobie kogoś innego. Ja też byłam kiedyś w takim związku, półtora roku próbowałam rozbudzić go na różne sposoby. Poddałam się, gdy znienawidziłam siebie, swoje ciało, straciłam poczucie godności i własnej wartości. Minął prawie rok, a ja się nie pozbierałam do końca przez to wszystko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolafasola
powoli popadam w kompleksy i zaczynam myslec ze jestem brzydka. a prawda jest taka ze jestem atrakcyjna kobieta. Wiem ze chce byc z nim do konca zycia, ale ja tez mam swoje potrzeby. Kiedys brzydzilam sie masturbacji, a teraz niestety zazwyczaj ona daje mi przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Poszukaj sobie kochanka, ktory ci dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolafasola
jakis czas temu wyslalam mu mms z moja cipka, pisalam sprosne smsy, zero odezwu. kiedy spytalam czy to dostal powiedzial ze tak ale byl zajety w pracy. wiec mysle ze sie wyglupilam. ale ja juz naprawde wszystkiego probuje. nawet kiedy juz sie kochamy to staram sie kochac z nim w pozycjach ktore on lubi a nie ja, aby zobaczyl jak jest nam dobrze. ale to tez nic nie dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdzv
dobrze ci tak cierpisz za tych wszystkich facetów ktory to kobiety nie dają , albo dają zadko ! jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolafasola
naturysta: nie chce go zdradzac. bo wtedy to juz na pewno zakonczy sie nasz zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Zdrada to takie wielkie slowo. Przeciez nie musi o tym wiedziec, dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolafasola
nie, nie bede mogla spojrzec na siebie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nautilus1977
proponuję powalczyć jego bronią,przez miesiąc odmawiaj mu sexu,jak spyta czemu powiedz że ci wystarcza raz na dwa mies.może w końcu cię doceni,wiesz,zazdroszczę mu takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Nie wiesz ile tracisz, ale to twoja sprawa. To zostaje tylko masturbacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolafasola
nautilus1977: problem w tym ze on na pewno sam nie zrobi pierwszego kroku. aha przypomnialo mi. kiedy ostatnio mowie codziennie ze mam ochote sie z nim kochac to mowi mi ze jest nachalna!? wielu facetow marzy o tym aby kobieta ciagle myslala o seksie z nim, a on jest na to nieczuly. powiedzial tez ze im czesciej bede mowila o seksie tym rzadziej bedziemy sie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×