Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Dziki go for it na nazwy angielskie ubranek ;-0, teraz wiem na co zwrocic uwage.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Go for it - to znaczy, ze idziemy leb w leb :/ Nic to, probujemy dalej! Limehouse, hormony robia swoje i tak sie po prostu ma, ze nalgle rzeczy, ktore wydawaloby sie powinny cieszyc, nagle budzą niepokoj. Bedzie dobrze, bedziesz miala wspanialego brzdąca i będziesz szczęśliwą mamą, zobaczysz! :) Wszystko się poukłada jak trzeba. To jest Twój czas kochana - po prostu go wykorzystaj :) Śniadanie do łóżka, dłuższy sen, owoce :) Ja w tym miesiącu moje drogie postanowiłam do tego wszystkiego podejść ściśle naukowo! Mianowicie: - Biorę dzienną dawkę: wiesiołka i Angus'a Castus'a - Faszeruję mojego męża suplementem "Wellman Conception" - Kupiłam nowe testy owulacyjne (takie paseczki które się moczy w kubeczku) - Zaczęłam mierzyć temperaturę (mało o tym wiem, więc muszę się dokształcić). - No i planujemy "często" To tyle. Wyliczyłam, że @ ma mi przyjść dokładnie w Wielkanoc. Uzupełnię tabelkę! Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6........ .......londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam moj cykl na 6. w zwiazku z moim 34 dniowym cyklem ostatnio nie mam pojecia kiedy dostane nastepny okres:/ Nadzieja, rzeczywiscie leb w leb:). to powodzenia dla nas! to bedzie juz nasz trzeci cykl ze wspomagaczami, ja biore wiesiolek, siemie lniane od owulacji, folik i witamine B6. maz bierze cynk, witamine B12, siemie lniane, selen i witaminy A, C i E. to tyle wyczytal sobie ze pomagaja w plodnosci mezczyzn i bierze regularnie i bez protestow:) Pablinka, ty dalej w tabelce staraczek, zabieraj graty i przenos sie :D! STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........6..............27............24-30.04.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 4.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......14...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........14... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6........ .......londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nzikam na jakis czas z tego forum. bylam dzis na usg i okazalo sie ze to ciaza TROJACZA-JEDNAKOWE TROJACZKI. Zemdlalam tam z szkoku. Lkarka ppowiedziala ze ciaza bedzie zagrozeniem dla mnie. nies jetsem przygotowana psychicznie ani finansowo, nie ma co sie oszukiwac. Jeszcze jedno usg mam w przyszlym tyg ze specjalistami od ciazy mnogiej na temat terminacji. To moja i meza decyzja. Zostanie mi przydzielony psycholog. Jestem zalamana. Zegnam dziewczyny na jakis czas, bede podczytywac , ale udzielac na razie nie. trzymam kciuki za WAs!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj Boze, Limehouse!!!! sciskam mocno....mocno...... odezwij sie jak juz dojdziesz do siebie. bedziemy czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse, chcesz usunąć nawet zdrowe płody tylko dlatego, że masz więcej?przecież to takie szczęście..Przemyśl to dobrze, pomoc od państwa jest w tym momencie niesamowita, dacie radę na pewno, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam:) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........3.............26............21.03.11.. .....Manchester go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 9.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......19...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........19... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6........ .......londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytam o zdanie nikogo tylko informuje, jedno z dziecko zle sie rozwija , mam cyste ktora uciska macice wielkosci pomaranczy. Poza tym nie wyczyn jest narobic dzieci, ale trzeba je potem, ubrac , nakarmic i wyksztalcic. Tyle na temat. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Limehouse, Jesli jeszcze czytasz nasze forum to fajnie. Jesli to zdrowe trojaczki, to przemyslcie to jeszcze. Tyle sie staraliscie (3 lata, tak?) i teraz tak po prostu usunac? Ja wiem, ze to szok i strach czy sobie poradzicie, ale to tez szczescie, pomysl - odchowasz i bedziesz miala z glowy kolejne starania, kolejne porody. Nie chce sie wymadrzac i moralizowac, ale przemyslcie jeszcze raz zanim podejmiecie ostateczna decyzje, w koncu to "zycie" jakby nie patrzec. Porozmawiaj z rodzina, partnerem i lekarzami. Sciskam Cie mocno! Nie jestes sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzecko jedno sie nie rozwija a to ciaza jest jednojajowa, wiec lekarze i tak musza usunac jedno, ale z kolei to bedzie ingerencja w 2 pozostalych dzieci bo to jedno jajo czy jak to zwal...., poza tym cysta napiera na moja macice i sa jakies odkszat=lcenia...to tyle co powiedzieli mi na dzis, za tydzien mam spotkanie ze specjalistami bo przez to jedno nierozwijajace sie dziecko cala ciaza jest zagrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym , ja nie bede konsultowac tego z moja rodzina...oni przeciez nie bede mi pomagac bo mieszkaja w Polsce, ja nie chce niczyjej pomocy, mam meza i nie zamierzam obraczac roblemem nikogo. Moze i jestem egoistka ale to i tak moja i meza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, popraw sie w tabelce w ktorej ja poprawialam moje detale, ta jest najbardziej aktualna. :) bo w tej ktora ty poprawilas moj cykl jest zanotowany jako 5. Limehouse, to jest wylacznie wasza decyzja, ale jesli ciaza jest zagrozeniem dla ciebie, to nie ma co chyba dumac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus30
do limehaus to takie smutne że w tak wielkim szczęściu spotyka ciebie takie nieszczęście masz racje niesłuchaj osądów ludzkich,musisz sama -z męzem przez to przejść w każdym bądz razie jestem z tobą nie zależnie jaką decyzje podejmiesz mi niestety inseminacja się nie udała -pżeżyłam to strasznie każdej nocy śnią mi się dzieci wiem głupie ale niestety słabo sobie z tym radze.wczoraj byłam u GP-endykrynologa daje mi 12-15%jeśli chodzi o zajście w ciąże ,zaproponował też kakiś lek ,którego nazwy niestety nie zapamiętałam który by wywołał owulacje bardzie czułą na zabieg ,wspominał też coś o hormonach .........po tym co usłyszałam o tym wyroku 12-15% jakie mi daje doktor koszmar już od tamtego momentu wszystko co mówił nie docierało do mnie. do tej pory myśałam ,że wszystko jest ze mną w pożądku ale ..........ponieważ jestem trochę przy kości -wczoraj pżydażyła mi sie śmieszna chistoria-jakaś kobieta ustąpiła mi miejsca w metrze ze względu na mój Stan,dodała też że jej córka też jest w takim Stanie aż łzy napłyneły mi do oczu.... TAK BARDZO CHCIAŁA BYM ZOSTAĆ MAMĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus30, trzymam mocno kciuki, informuj na biezaco. kiedy bedziecie podchodzic po raz kolejny do proby inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już w PL przyleciałam wczoraj w nocy, bardzo się bałam tego lotu bo nasłuchałam się że we wczesnej ciąży nie wskazane latać bo zmiana ciśnień ale poza tym że było mi nie dobrze przy starcie i lądowaniu to wszystko ok :) Dzisiaj rezerwuje sale na weselicho :) a jutro mam rano badanie krwi ( morfologie, bete, toksoplazmoze, cytomegalie, i tsh mam nadzieję że o niczym nie zapomniałam bo robie je na własną rękę ) i popołudniu wizyta u gina :) ciekawe czy już zobacze serduszko ale chyba trochę za wcześnie Byłam już u położnej powiedziała że mam 5 tydzien i dzisiaj 5 dni i termin obliczyła mi na 25 listpoad ale wdług mnie lekarz jutro poda późniejszy bo ja mam dłuższe cykle niż 28 dni a ona brała na podstawie tego kółka i tam jest dla 28 dniowych cykli, na wizycie wsumie nic wielkiego tylko ciśnienie mi zmierzyła następną wizytę mam 14 kwietnia podobno weypytra o więcej rzeczy i później w połowie maja usg ale to muszę czekać na list ze szpitala go for it i nadzieja głowy do góry i następne starania przed wami :) polecam testy owu u mnie zadziałały i trzymam kciuki zielona bronka ale ja pracuje przez agencje i dlatego wolę nie mówić na raqzie bo chcę pracować jak najdłużej a dźwigania mam troszkę ale to mój M pracuje ze mną i przynosi mi co potrzeba tylko boję się że nie dam rady jak nam zmiany zmienia na 12 godzinne ;/. olu 🌼 trzymaj się zajrzyj do nas czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ go-for-it.........5..............27............20.03.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 9.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......19...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........19... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6........ .......londyn Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.. .5..............Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ go-for-it.........6..............27............24-30.04.11.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 9.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......19...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........19... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton limehouse........duzo.....30........18.11.......6........ .......londyn Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.. .5..............Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ go-for-it.........6..............27............24-30.04.1 1.. ......Londyn Nadzieja E14.. .6.............30........ ....24.04.11.........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.....2/3......21......11.0........3 9.............Luton Grays77.............3.....34.........22.08.......19...... ..Grays/Chafford Hundred anitia..............11......29........26.08........19... .. .........Exeter malunia333........12......26.......09.04.11....37........ .....Luton Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.. .5..............Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po pierwszej wizycie :) ciąża bardzo wczesna ok 3 tyg od zapłodnienia ( tak z owu mniej więcej by wynikało ) pęcherzyk ładny widoczny ma 6.5 mm dobrze umiejscowiony w macicy :) moja czarna kropka :) wyniki badań mam dzisiaj ale 2 nie zrobiłam muszę jeszcze w pon zrobić na hiv i hbs bo nie wiedziałam że te też powinnam zrobić! Mam polip na szyjce lekarz powiedział że skoro wcześniej mi nikt nie mówił to pewnie wyszedł teraz w ciąży w związku ze zmianami doczesnej, mogę przez niego plamić np po badaniu ale nic się nie działo wczoraj :) a i przy okazji miałam badanie usg piersi i wszystko ok jest :) Tylko mam przykaz pilnować się z jedzeniem, ale o tym to i sama wiedziałam im mniej przytyje tym lepiej! limehouse 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
hej dziewczyny mam na imie beata w londynie mieszkam juz 9lat i chcialabym do was dolaczyc. caly czas czytalam wasze wypowiedzi ale na tym stanelo do teraz. w sumie to nie moge powiedziec ze dlugo sie staralismy z mezem o dzidzie bo udalo nam sie za pierwszym razem nie wiem jakim cudem ale sie udalo. Aha pablinka widze ze idziemy leb w led bo ja dzisiaj bylam na pierwszym usg i mi lekarz powiedzial ze to 5tydzien i 5 dzien. dziadzia ma 6,5mm. A na kiedy tobie podali termin bo mi ok.1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) mi lekarz w PL nie podał terminu, ale położna w UK obliczyła mi na 25 listopad ale ja uważam że będzie tydzień później ponieważ moje cykle nie były 28 dniowe tylko 32 do 34 a ona liczyła dla 28. Mój M się śmieje że urodzę w swoje urodziny czyli 5 grudnia :) Jakim cudem zrobili ci w uk w 5 tyg usg? Ja będę miała pierwsze dopiero po 12 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
bylam prywatnie bo chcialam zobaczyc czy ciaza jest dobrze umiejscowiona i czy tylko jedno dziecko jest. a w uk to nawet jeszcze niewiem kiedy bede miala pierwsze usg bo na wizyte u gp czekam dopiero 15tego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa :) u mnie się tak złożyło że miałam już wykupione bilety do Polski i umówioną wizytę bo 3 mc temu jak zaczęliśmy się starać to miałam złe wyniki na tsh i chciałam się w PL przebadać ale już poszłam z innej przyczyny :) no i zrobiłam wszystkie badania! ja już miałam jedna wizytę ale u położnej do gp w ogóle się nie umawiałam i 14 mam 2 wizytę tez z położną bo ta pierwsza za wcześnie była i nawet żadnego wywiadu nic ze mną nie przeprowadziła tylko mnie zważyła zmierzyła ciśnienie i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka to pewnie szczęśliwa, pierwsza kropka..cudnie:) ja tez miałam polip, pierwszy raz własnie w ciązy, miałam go od samego poczatku ale plamienia najpierw brązowe potem krwawe zaczeły się od 7-8 tyg i trwały az do 14, bo gdy w 14 zakładali szew wycieli polpi, to on wciąż pękał i krwawił i znowu odrastał, przez niego tez miałam infekcję, bo kiedy krwawił zaczał tez robić sie ropny, po wycieciu go dostałam antybiotyk na 7 dni, jak masz możliwość usunąć to zrób to bo kazde plamienie przyprawi cię o gęsią skórkę.. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greys lekarz w PL w sumie mnie tylko o nim poinformował i powiedział że może byc przyczyną plamień, ma na razie 2mm ale w UK dopiero pewnie go zobaczą w 12 tyg ;/ ale czy takie usuwanie polipa nie będzie zagrożeniem szyjka np nie zacznie się skracać albo coś? trochę się tym martwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tu jest problem...bo w uk nawet ci tam nie zajrza, nie badaja tu przeciez zewnętrznie, wycieli mi go dzieki temu, że przy okazji szew, zalezy jaki duzy urosnie i czy wystaje ci z szyjki, moze szyjkę rozpychac, ale u niektórych kobiet sam odpada, gorzej z infekcjami, które moze powodowac, u mnie nawet nie było objawów infekcji, w wymazie dopiero przez operacja wykazało, że jest infekcja i to własnie przez saczacy wciąż polip, miałam co 3 dni plamienia to brudzenia i tak od poczatku 7 tygodnia, cały czas się bałam, czy to czasem nie łozysko czy z macicy, tez wiedziałam, że moze sam odpaśc ale mi nie odpadł i nie miał takiego zamiaru, powiedz położnej że masz polip ciekawe czy coś z tym zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×