Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość Nadzieja E14
Czesc dziewuszki, Ja tez poprawiam tabelke. Limeshouse - damy rade! Ja dopiero mam za soba badania krwi u mojej GP, po wyniki i "nastepne kroki" idziemy do niej we wtorek. Zobaczymy co nam powie. Trzymam za nas kciuki, obysmy szybko z tej tabelki spadly do dolu! Dzieki dziewczyny - tak sie cieszymy z tego domu, lata oszczedzania i wyrzeczen. Go-for- it - wyslalam Ci moje namiary na emaila - dzieki jeszcze raz za siemie! Zycze wszyskim milego weekendu! STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .8.............30........ ....19.06.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............25.06.11.... .....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......29...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........28... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....9..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....13..... . .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....3.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja-nie daj jej sie zbyc. Popros ja o skierowanie do kliniki nieplodnsci na Paddington, jak mozesz -super klinika. Nie pozwol aby wyslala cie do tylko ginkologoa (nie pamietam ile sie starasz) .Jesli powyzej roku to Cie skieruja. A jak kilka miesiecy to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny???zyjecie? ;-) teraz będę Was męczyć cały czas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olunia :) witam znów nawet nie wiesz jak się cieszę :D:D:D:D pewnie że zyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia sebusia
hej dziewczyny. mam pytanie ale to troche z innej beczki. chodzi o UK. jak tam sie mieszka? lepiej niz w Polsce? bo mój chłopak tam jest i chce mnie ściągnąć do anglii. boję się trochę że będę żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia sebusia
Jestem w 36 tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na prawdę zależny od wszystkiego kochana, ale po 6 latach w UK, uważam, że standard życia jest lepszy. Ale to tylko moje zdanie. Ale tez bardzo dużo zależny od Ciebie. Jak ktoś jest słaby psychicznie, to będzie gorzej. No i w dwie osoby jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia sebusia
slaby psychicznie? co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaby psychicznie - mysle ze chodzilo jej o to , ze po prostu niektorzy ludzie nie sa zdolni do zycia w innym kraju, za bardzo tesknia za przyjaciolmi i rodzina, bo jednak przyjezdzasz w calkiem obce miejsce gdzie zaczynasz wszystko od nowa i musisz to przetrwac, ale jak dasz z tym sobie rade, to standard zycia jest duzo duzo lepszy tutaj. Nie martwisz sie niczym i wszystko jakos tak latwiej tutaj zalatwic, jeden telefon i wszystko zalatwione, a w polsce meczarnia, chodzenia itd i ciagle nic nie zalatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia sebusia
wiem ze bedzie ciezko ale jak sie ma druga polowke i w nim wsparcie to bedzie troche lzej, prawda? szczerze to nie chce mieszkac w pl bo tu ciezko jest z praca a z drugiej strony boje sie nowego miejsca, ludzi i jezyka, ze sie nie dogadam z tamtymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja???sprawdzasz czy masz owulacje paskami owulacyjnymi??? ;-) bo Twoja owulacja to chyba juz niedługo powinna być?jezeli okres powinnas dostac 19 czerwca to owulacja tak około 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse, Nadzieja, przesylki poszly wczoraj. w piatek nie zdazylam a w poniedzialek bank holiday, wiec dopiero wczoraj. oprocz tego mam jeszcze 10 testow owulacyjnych na zbyciu, castagnus i witamine B6. komu, komu? ;) ja przedwczoraj mialam troche stracha bo zaczelam krwawic po "przytulankach". wiec rano na pogotowie, tam lekarz dzwoni do innego szpitala zapytac co robic, bo nie byl pewien czy trzeba usg, czy mozna to tak zostawic, bo podobno takie plamienia czy krwawienia po seksie zdarzaja sie i nie sa powodem do niepokoju. w tym innym szpitalu powiedzieli mu, zeby wzial moj numer to zadzwonia umowic sie na usg. no i od tej pory nic! dobrze ze nie krwawie juz, lekarz powiedzial tez, ze to raczej nic groznego jesli nie odczuwam zadnego bolu, wiec troche sie uspokoilam. poza tym w piatek mam spotkanie z polozna, wiec zapytam co o tym sadzi, o ile nie zadzwonia z tamtego szpitala umowic sie na to usg. cyrk, mowie wam! brzuchatki, pogladzcie brzuszki i zyczcie im wszystkiego dobrego z okazji dnia dziecka od cioci go-for-it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .8.............30........ ....19.06.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............25.06.11.... .....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......29...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........28... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....9..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....13..... . .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ......9...........Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc Wam, To sie pochwalilam tym domem...za wczesnie. Nasz "vendor" zmienil zdanie i nie sprzedaje domu. Udalo nam sie odzyskac pieniadze (legal, serveyor fees), takze przynajmniej poza masa czasu - nic nie stracilismy. Szkoda, bo juz tak sie cieszylam na nasze wlasne gniazdko :( Z dobrych wiadomosci, to bylismy u naszej GP i mam wszystkie wyniki dobre, a nawet bardzo dobre! Mialam USG robione i tez wszystko ok. Czekamy na badania meza. Limehouse - tak, sprawdzam paskami. Dzis 12 DC, tak sie spodziewam okolo soboty owulacji. Pracowity tydzien i weekend sie zapowiada! Jak tam Twoje obliczenia, bo ty chyba lekko po mnie? :) Damy rade! Go-for-it - Dzieki wielkie! Jak tylko przyjdzie przesylka zaczynam lykac! :) Mam nadzieje, ze bedzie dobrze i to krwawienie tylko chwilowe. Trzymaj sie! Agusia Sebusia - witam na forum. Ja Ci powiem tak - rozni ludzie przyjezdzaja i kazdy "zyje sie latwiej" rozumie inaczej. Dla jednego jest "latwiej" bo moze sie ubiegac o benefity, brac pieniadze i nic nie robic, a dla drugiego latwiej, bo chce pracowac i pracuje i dostaje za to wynagrodzenie, ktore starcza na godne zycie. Nie wiem do ktorej grupy nalezysz. Bez jezyka jest ciezko bo ciagle musisz polegac na innych ludziach, a Ci moga to wykorzystac. Teskni sie za rodzina i przyjaciolmi, ja musze przynajmniej co 2-3 miesiace wrocic do Polski i pobyc wsrod swoich. Wszystko zalezy od tego czego oczekujesz, co masz juz zapewnione i z jakim nastawieniem jedziesz (co chcesz osiagnac). Moze lepiej jedz i odwiedz partnera na miejscu, pobadz tam 2 tygodnie i zobacz czy Ci odpowiada. Emigracja to nie jest luksus bez wysilku jak niektorzy mysla. Nie kazdy potrafi sie odnalezc i dlatego duzo ludzi wraca. Powodzenia, cokolwiek zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go for It, dzieki za wiesiolka ;-) Nadzieja no ja 6 czerwca to bedzie 13 dzien cyklu wiec mi sie wydaje, ze 8-11 czerwca ocos wpowinno ruszyc, no ale to moj 1 cykl po poronieniu wiec nie wiem jak bedzie, testy bede robic od soboty (owulacyjne ) zoabczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gor for it, moze troszke odpocznij po igraszkach ;-), uwazaj na siebie, ja jak bylam w ciazy to balam sie zblizen, ze cos sie stanie...teraz jak zajde w ciaze to chyba przez 9 miechow sexu nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wiesiołka, szczerze powiem, ze nie znałam angielskiej nazwy, dzięki bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia sebusia
Nadzieja- z tym próbnym wyjazdem to nie wiem czy się uda bo ja mam poród przed sobą. on tam pracuje i chce mnie ściągnąć do siebie. wiem że będę tęsknić za rodziną ale będąc z nim łatwiej mi będzie to szystko wytrzymać. boję się nowego miejsca ale ja chce być tam gdzie on. nie widzieliśmy się od stycznia. ciężko mi bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Agusia Sebusia - sama znasz swoja sytuacje najlepiej. Najwazniejsze, zebys mogla liczyc na partnera, bo na pewno latwo nie bedzie. Ja jestem w UK od paru lat, wiem, ze moge liczyc na meza, ale kiedy pojawi sie dziecko, kupuje bilet na przylot mojej mamie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) co taka cisza?? piszcie piszcie :) Ja dostałam wczoraj wspaniały prezent na dzień dziecka :) dostaliśmy domek z couniclu: 3 bedroom salon kuchnia łazienka i nawet kawałek ogródka :) nawet ból głowy który męczył mnie od kilku dni odszedł w zapomnienie, czekamy jeszcze żeby zobaczyć go w środku bo na razie tylko z zewnątrz oglądaliśmy bo jeszcze tam ktoś tam mieszka ale z tego co podejrzeliśmy wygląda ok i nawet ten remont co nas czeka mnie nie przeraża :D no i nadzieja serdecznie gratuluje kupna własnego domku :) dziewczyny czy połówkowe usg jest ostatnim jakie tutaj wykonują? jestem zaskoczona powiem wam szczerze ;/ anitia ja to już nie mogę się doczekać kiedy poczuje pierwsze kopniaki :) Kiedy ty poczułaś pierwsze ruchy? a wiecie co kupiłam test na płeć na ebayu i zrobiłam i wyszła dziewczynka więc chyba będzie mała Ola :) ale zobaczymy w lipcu czy mi lekarz to na usg potwierdzi :) o ile w ogóle mi coś powiedzą ;/ bardzo mi się nie podoba usg w szpitalu tutaj bo pokazują nam tylko na minutke bicie serduszka ani nie zdąże dobrze zauważyć odwraca ekran robi swoje i do widzenia inne dziewczyny opowiadają jak maluch fikał w brzusiu ssał palec a ja nic nie widziałam heh ale w PL w lipcu idziemy na 4d to sobie odbiję :) co do mieszkania w UK heh jestem dwa lata i nadal tęsknie cholernie za Polską chciałabym kiedyś wrócić ale co z tego wyjdzie nikt nie wiem ale powiem wam że gdybym miała decydować po 2 tyg bycia tutaj to na pewno już dawno byłabym w PL naprawdę musiałam stoczyć ogromną walkę ze sobą żeby się przekonać do Anglii jest już o wiele lepiej ale mimo wszystko tęsknie za Polską i nie wiem czy poczuje się tu kiedyś jak w domu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .8.............30........ ....19.06.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............25.06.11.... .....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......29...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08........28... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....15............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....13..... . .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ......9...........Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamabk20090 626_0_Niki+is.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez pierwsze dwa lata chcialam wracac, rwecz czasami plakalam, ale teraz , tu mam swoje zycie, mam swoj dom i jestem bardzo zadowolona. Ale to przyszlo z czasem. Kazdy ma swoje zycie w Polsce i kazdy jest zabiegany. CZasami jest mi smutno jak mysle o mojej mamie, ale ona zawsze mowi ze dobrze zrobilam, nie pozwala mi sie smucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka wiem jak to jest czekac na pierwsze kopniaki. Ja swoje prawdziwe takie kopniaczki poczulam jakos pod koniec 19stego tygodnia jak dobrze pamietam. Na pewno to byl 1 kwiecien :) prima aprilis, i nie wiedzialam czy to sie dzieje naprawde. A wczesniej to takie tylko bulgotki w brzuszku, ponoc to juz dziecko. Polowkowe usg w UK jest ostatnim, no chyba ze cos jest nie tak, albo masz za maly brzuch i polozna cie wysle na dodatkowe. My planowalismy tez kupic teraz mieszkanko, ale ja zaszlam w cieze i boje sie ze niedalibysmy rady splacic kredytu jak tylko maz bedzie zarabiac a ja na macierzynkim wiec odpuscilismy sobie narazie, no ale jakby cos sie nawinelo to moze akurat bysmy kupili. No coz zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ja juz po pierwszym spotkaniu z polozna, wszystko szybko i sprawnie. pobrali krew, zrobila wywiad, ustalilysmy plan opieki. usg mam 21 czerwca. Nadzieja, to szkoda z tym domem... ale przynajmniej wyniki masz dobre! kiedy macie badania meza? Pablinka, gratuluje domu! kiedy zlozyliscie papiery? nie czekaliscie chyba dlugo? w jakim miejscu w londynie dom? Usg polowkowe jest ostatnim jakie wykonuja. w Uk masz tylko 2 usg przez cala ciaze, chyba ze cos sie dzieje. ale nie martw sie, polozne samym badaniem dotykowym doskonale umieja rozpoznac polozenie dziecka w brzuszku, wiec beda wiedzialy czy jest we wlasciwej pozycji. lub jesli na polowkowym wyjdzie np lozysko przodujace, to wtedy jest jeszcze jeden scan w 32 tygodniu.a w jakim tak wlasciwie szpitalu jestes zapisana? a co to za test na plec z ebaya? pierwsze slysze... Agusia Sebusia, przyjezdzaj! zawsze to bedziecie razem, w trojke, bedzie latwiej. a to naprawde fajny kraj do zycia, zobaczysz. nie zniechecaj sie tylko po pierwszych tygodniach, bo to jest czas przestawienia sie realiow, pozniej jest juz lepiej. ja powrotu do Polski nie planuje. Limehouse, to ty w Uk nigdy nie kupowalas wiesiolka? zawsze z Polski sciagalas? :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go for it!!!a wyobraź, że tak !!!!buahhaha wszystko kupuje w UK, nie sprowadzam nic z Polski, ale wiesiołek tak, nie wiedziałam angielskiej nazwy hyhyhy. Ale mnie oświeciłaś!!!!bardzo się cieszę, dziś 10 dzień cyklu obie już testy owulacyjne , na razie negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeste test na płeć, można juz wszędzie kupić, na internecie. koszt okolo 40 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za mój test na płeć dałam 20 f na ebayu właśnie. a na dom czekaliśmy niecałe 3 tyg od złożenia papierów ale ja mieszkam w Manchester nie w londynie :) dziś się zdenerwowałam dostałam list ze szpitala ;/ że jak ostatnio miałam robione badania krwi na ryzyko wystąpienia zespołu downa to ryzyko wystąpienia jest bardzo niskie ale za to wykryli że mam niski poziom jakiegoś innego hormonu (oczywiście nikt mi nie powiedział jaki bo tutaj mi nikt nie da wyników do ręki) i jestem wezwana na dodatkowe usg konkretnie łożyska bo taki niski poziom tego hormonu może spowodować że dzidzia nie będzie rosła pod koniec ciąży ;/ czy któraś wie co to może być za hormon? i teraz muszę czekać do sierpnia na usg ;/ jak widać połówkowe nie będzie moim ostatnim go for it super teraz już poleci ja pamiętam moją pierwszą wizytę u położnej a to już 15 tydzień skończony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na jakiej zasdzie, wykrywa chyba jakis hormon, wiem jak to wyglada, tak jak test ciazowy: sikasz na pasek i jak kolor zielony to dziewczynka a jak czerwony tochlopiec ;-), tyle wyczytalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×