Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

nadzieja, ja jak bym zliczyla ile sie staram tabelki by nie starczylo ;-(, staram sie od 3 lat oficjalnie, a wczesniej nie uzywalam antykoncepcji wiec spoko moja Ty kolezanko niedoli. Tak jak mowilam okres powinien byc za tydz, ja i tak nic nie czuje, jak to zwykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez tu zagladam caly czas, ale nikt nic nie piesze to i ja nie pisze ;) hehe, nie przejmujcie sie dziewczyny, mi sie udalo w 11 cyklu wiec z tym wszystkim tez roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny poprawiam tabelke:) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......32...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......31... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....16..... . .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....7.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 nie wiem czy dobrze poprawiłam, jakby co poprawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam :) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......32...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....16..... . .......east london go-for-it.........6........27........01.01.12 ....7.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja juz po USG. wszysto w porzadku, dziecko ma 7.5cm, serce bije, NT 1.9, wiec w normie, nowy termin porodu to 27.12.2011. male bylo nieskore do wspolpracy, lezalo tak, ze za nic nie dalo sie zmierzyc NT, musialam wiec wyjsc sie przejsc i wrocic dopiero za pol godziny do gabinetu dokonczyc badanie! i nawet po tym uparciuch nie zmienil polozenia! :D no ale pani jakos go ponaciskala i wreszcie dalo sie dokonac pomiaru. dziewczyny, trzymam mocno za was kciuki! limehouse, testujesz juz za 5 dni!!!! Garys, Anitia, u was juz coraz blizej... poprawiam tabelke: STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......32...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchester Becias...........1.........27........01.12.11.....16..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....12.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limehose
go for it!!!wlasnie milam pisac ze bede testowac niedlugo, ale jak zwykle nic nie czuje ;-), ostatnio to mnie piersi bolaly a tu nic ;-(, no nic poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
poprawiam tabelke: STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77.............3.....34.........22.08.......32...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....18..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....12.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coraz blizej, juz nie moge sie doczekac. Dzis wlasnie zlozylismy lozeczko, i tak ladnie sobie czeka na to malenstwo. Chcialabym juz moc go tam wlozyc, jest sliczne. Jeszcze nie rozkladalam przescieradelka, ani kolderki, materaz tez jeszcze zawiniety w folie zeby sie nie kurzyl, ale juz i tak takie ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS, CO TAK KOCHANE, ja głupia zrobiłam test ciążowy dzis i nic 1 krecha, ale mam do okresu 5 dni. Z nudów zrobiłam ;-). Byłam dzis na otwartym basenie. Super było. Gorąco 30 stopni, spaliłam skorę ;-(. Jak ja Wam zazdroszczę jedne w ciązy a drugie już mamai są. ;-). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam powiedzieć, że zrobiłam padania progesteronu po owulacji był na poziomie 36!!chyba to dużo, jak dla mnie o wiele za dużo, wyczytałam ze tak wysoki progesteron powoduje tłusta skórę i wypryski, moja cera na czole wola o pomstę!mam kaszę i wygląd. jak nastolatka!!!!!!! Kurczę gdzie ta Nadzieja nie ma jej, troszkę sie martwię!!!!niedługo ja będę testować 30 albo 1 tak wypada po mojej owulacji (14 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czeeesc wszystkim, Jeju jak Wam zazdroszcze dziewczyny! Malenstwa rosna, lozeczka sie skladaja. Fajnie Wam. Limehouse moze nam tez sie uda. Bylam wczoraj na urodzinach dzidziusia naszych znajomych. 2 latka. Troche sie balam, ze bede sie zle czula wsrod gromady szczesliwych rodzicow, ale jakos poszlo. Ciezko tak, jak nie wychodzi. Dzieki dziewczynki za wsparcie. Limehouse, jeszcze wczesnie na testowanie! Glowa do gory, trzymam kciuki :) 30 wypada w czwartek- melduj kochana przyjaciolko w niedoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! nawet piersi mnie nie bola, to chyba zly znak, ostatnio jak bylam w ciazy to mialam piersi jak kamienie na kilka dni przed testem, a tu nic. No to trzeba sie nastawiac na kolejny cykl,...cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Limehouse, ja tam nie wiem jak to jest z piersiami. Mnie zawsze przed @ bola, rosna o jeden rozmiar wieksze, spac mi niewygodnie. Dla mnie bol, czy brak bolu nie bylby wyznacznikiem. Tak na prawde to nie wiem co jest poza brakiem @. Takze czekaj czwartku i testuj :) Jak ja robilam badania, to GP mi powiedziala, ze mam bardzo wysoki progesteron, okolo 50 (cokolwiek to znaczy). Ona twierdzila, ze to dobrze. Dobrze to? Mialam mierzony 21 dnia cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki progesteron jest ok, ale nie za wysoki. Ale jaka skala to nie wiem. (to tyle co wyczylalam na internecie). Ja juz sama nie wiem. Nie mam zandych objawow ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse, spokojnie!ja przed zrobieniem testu tez nie mialam zadnych objawow. nie wkrecaj sie tak bardzo bo jesli w tym cyklu nie wyszlo, to sama wiesz jak bedziesz sie czuc. wiem, wiem, latwo mi mowic! :P Nadzieja, kiedy wypada ci owulacja? u mnie w porzadku, wczoraj moj synek swietowal drugie urodziny, byla mala imprezka, ale w taka pogode (30 stopni!) nawet dzieci ruszaly sie jak w mule! pogoda byla dokladnie taka sama jak w dzien kiedy maly sie urodzil. no, ale mamy to juz za soba, zmywarka chodzi 6 raz, mieszkanie odgruzowane, teraz siedze i mysle jak to bedzie robic urodziny co pol roku przez kilkanasie najblizszych lat... jedno koniec czerwca, drugie koniec grudnia, nijak polaczyc sie nie da:). czekamy jeszczetylko na wyniki testu podwojnego na wady genetyczne i jesli wszytsko bedzie w porzadku, zaczniemy rozglaszac dobra nowine. o kurcze, ale mnie wlasnie naszlo na arbuza.... a maly spi, nie ma nawet jak pojsc do sklepu....:( trzymajcie sie dziewczyny,Limehouse, cierpliwosci :). pozdrawiam leniwie machajac reka w tym upale :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaszlam w ciaze, to wogole piersi mnie nie bolaly, zreszta do tej pory nie bardzo jakos bola, sa moze ciut wrazliwsze, ale bez przesady, tylko sie powiekszyly :) heh. Ale chcialam wam sie pochwalic ze moj wozeczek przyjechal :) jest sliczny, dokladnie taki jaki chcialam, balam sie troche bo zamawialam go w ciemno, nie widzialam go na zywo, ale jest po prostu cudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jezdzi mi juz na okres, ale tak poważnie! zawsze ten sam ból tak na dwa dni przed. Szkoda. Przunajmniej mogę znów zacząć po okresie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah go for it!!!!mimo upału fajnie musiało być!!!!fajne sa takie urodzinki małych człowieczków ;-) hyhyhy. A pro po zmywarki, ja proszę męża aby zainstalował mi zmywarkę już rok czasu ;-), taki leniwiec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Anitka, gratuluje wozeczka :) Jeju, jaka to musi byc frajda! Go-for-it - owulacja powinna mi wypasc jakos w piatek - czy sobote. Limehouse - jak nie w tym miesiacu to w nastepnym! Kurcze, damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie licze kiedy ten test powinnam zrobic, /bo testy owulacujne byly pozytywne 16 czerwiec i 17 czerwiec czy li to byl czwartek i piatek, to owulacja powinna byc oklo soboty 18 czerwca , to znaczy ze test powinnam zrobic tez okolo soboty 14 dni po hmmm czyli musze poczekac albo na okres albo na sobote aby wykonac test.wrrrr nie znosze czekac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuppriise
Cześć dziewczyny:) ja niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży.. Taka niespodzianka. Innymi słowy wpadka;/ Z chłopakiem za 3 tygodnie wyjeżdżamy do UK do jego rodziców... Obawiam się tego wyjazdu... Znam język ale nie na tyle żeby z kimś biegle rozmawiać... Nawet z lekarzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUprise - zawsze mozesz tutaj poprosic o tlumacza u lekarza czy w szpitalu, wiec sie nie przejmuj takim drobiazgiem. Tylko od razu po przyjezdzie musisz sie zarejestrowac u GP i tam sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tłumaczem może być problem, bo zmieniły się przepisy, wiec mozesz go nie dostać,ale jak twój mężczyzna zna dobrze angielski to wszedzie go zabieraj i jesli jest problem z językiem to pozwolą ci być z nim wszedzie wiec się nie martw:) dziewczyny ja tez już mam wszystko dla maluszka, wózeczek kupiłam graco symbio 2 tyg temu, tak samo jak łóżeczko, daję wam link, jest promocja w toysrusie tego wózka z 600 funtów na 400, 33 tydzień zaczełam, miałam wizytę w poniedziałek i z położna i usg szyjki ze szwem, skróciła się, ma 1 cm ale mały na 2400 wiec nawet jestem spokojniejsza, jakbym miała się nagle znależć na porodówce. taka fajna pogoda, aż się chce chodzic na spacery a musze jeszcze lezeć ze szwem ale już niedługo:) limehouse mnie zawsze piersi bolały przed okresem a wyjatkowo w cyklu gdy zaszłam nie bolały wiec wziełam to za znak ze na pewno sie nie udało i tak jak ciagle testowałam i potem szok, bo 2 kreski bez żadnych objawów do prawie 9 tyg:) go for it duże maleństwo masz:) 7,5 cm mój w 13 tyg miał 6,7 cm NT 1.3, a teraz choć 33 tydzeń to rozmiar na 35 tydzień brzucha,wiec też chyba klocuszka będziesz miała:) i poprawiam tabelkę:) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......33...... ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....18..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....12.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze to zalezy gdzie wyjezdzacie, znaczy do jakiego miasta. Bo u mnie w miescie jest tlumacz zawsze na zyczenie. Moja kolezanka pracuje wlasnie jako tlumacz i jest ona na telefon, kiedy tylko jej potrzebuja ona jedzie. Ale skoro rodzice chlopaka tam sa to domyslam sie ze znaja jezyk to i tak dasz sobie rade, wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male update: zrobilam test i negatywny. No coz trzeba czekac na okres i probowac znow ;-). A co tam. milego dnia buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E4
Wlasnie Limehouse, jak okresu nie ma, to jeszcze czekaj :) U mnie dzis 13DC. Czekamy na owulacje. Jeju dziewczynki, tak sie martwie, ze mamy jakis problem co to go nie widac ani nie slychac :( Wiem, ze to takie martwienie sie na zapas. Jak w tym cyklu nie wyjdzie (@ ma byc 16go) to 19go maz idzie na badania. PS. Czy ktos wie jak wyglada badanie na droznosc jajnikow? O co w tym chodzi? Pozdrowionka dla mam przyszlych i obecnych i wszystkich malenstw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×