Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Nie ja nie mialam IVF, ale moje 2 kolezanki tutaj mialy i to szybko bardzo poszlo. Ja zaszlam w pierwszym cyklu na CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia - co to jest to Clo jezeli mozna zapytac ? :) super, ze udalo Wam sie w pierwszym cyklu brania zajsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo - clomid, clomifine, clostybergyt odmiany tego samego leku, ktory wspomaga jajeczkowanie. Bierze sie przsez ok 5 dni na poczatku cyklu i pecherzyki po nim rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrocilam od poloznej, maly barrrrrdzo uros, przez 3 tygodnie moj brzuch powiekszyl sie o 6 cm, wg wykresu ma juz prawie 3 kg, ale wydaje mi sie ze chyba cos zle zmierzyla, bo nie brzuch mi nie urosl az tak bardzo, przynajmniej ja tego nie widze. Powiedziala mi ze maly jest juz bardzo nisko i lada moment jego glowka bedzie 'engeged'. Nie wiem jak to przetlumaczyc jednym slowem na polski wiec tak napisalam. A teraz pytanie. Jak dlugo od momentu jak to sie stanie jest do porodu? Ktoras cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ze smutkiem pragne was zawiadomic ze chyba was opuszcze bo to nie miejsce dla mni e wlasnie wrocilismy od lekarza i niestety okazalo sie ze plemniki meza niestety niezyja zadne wiec nie mamy szans na poczecie dziecka :( :(:(:(:(:(:(:(: bardzo moj maz sie zalamal ta wiadomoscia ja rownierz chodzimy obydwoje i placzemy dlatego dziewczynki bylo mi bardzo milo goscic u was te kilka dni ale niestety ja juz sie nie staram o dzidzie wiec bez sensu zebym tu u was pisala buziaczki dla was wszystkich trzymam za wszystcki was kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka - nie opuszczaj nas, przeciez to ze teraz mu wyszly zle badania moze nie znaczy ze juz zawsze te wyniki beda zle. Przeciez moze chyba pobrac jakies leki czy ziola, z tego co wiem to badania powtarza sie co trzy miesiace bo to sie zmienia. Moze akurat cos sie jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka!!!!!u mojego mea tez wyszly TRAGICZNE pierwszy raz!!!!!lekarka ze smutkiem w glosie powiedziala ze jest zle, ale dalam mu specjalne witaminki, zmienilam diete, i za 3 miesiace wyszly juz dobre, na tyle dobre ze jednak zaszlam w ciaze. mi lekarka powiedzila ze bardzo duzo zalezy to badanie od -w ile sperma zostala dostaczona -jakie labolatorium wiec daj sobie jeszcze 3 miesiace, zmiencie diete (bardzo wazne, tabletki specjalne na facetyow_ a wtedy jak rzeczywiscie sie nic nie polepszy to znaczy ze trzeba zbierac kase na IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pyta;ismy lekarza o tabletki i on mowil ze na to nie ma lekow wiec ja juz kompletnie zglupialam LIMEHOUSE a jakie tb twoj maz bral moj rowniers sterte wit bral i nic przez ponad rok |:>(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androvit jakos tak , kupilam w polsce, a potem kupilam ziolowe fertility plus na allegro, ale widzialam w holland and barrat( nie pamietam jak sie to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Witam wszystkie nowe kobietki! Wysoka, nie opuszczaj nas! ja nie bardzo sie na tym znam, ale skoro dziewczyny pisza, ze z tymi plemnikami da sie cos zrobic, to moze sie da! poza tym to bardzo mi przykro z powodu twojej kolezanki....jak trzyma sie jej narzeczony? Limehouse, Nadzieja, swietnie was rozumiem ze czujecie sie zmeczone tymi staraniami... ja tez mialam juz przesyt, seks "bo trzeba", bo odpowiedni czas w cyklu, wcale nie jest taki fajny. i pomyslec ze my staralismy sie tylko 6 miesiecy, a wy, weteranki starania sie, juz tyle czasu...podziwiam! Becias! chlopczyk czy dziewuszka????????????????????????? moje polowkowe za niecaly miesiac, ale chyba nie bedziemy chcieli znac plci. jakos jest to nam obojetne, mamy juz wymarzonego synka, wiec teraz juz nam wszytsko jedno, choc skrycie oboje marzymy o drugim chlopcu:). mamy juz nawet imie. 22 lipca mam kolejna wizyte w szpitalu na podanie anti-D, znow mnie beda kluli w pupe:( . Anitia, engagement to polozenie glowki dziecka wzgledem miednicy, kiedy glowka wchodzi w kanal rodny. okresla sie to w "piatych", i tak 5/5 to znaczy ze dziecko jeszcze nie obnizylo sie, i tak idzie w dol az do 1/5, kiedy to jest "ready to go". a ile "piatych" ty masz? pierwsze dzieci zwykle sa "engaged" juz w 36 tygodniu, ale wiekszosc rodzi sie o czasie, a nawet po. czesc dzieci jest jednak "engaged" dopiero w trakcie porodu! masz wiec jeszcze pare tygodni:). trzymajcie sie dziewczynki, czekamy na owulacje u jednych i testowanie u innych! Nadzieja, dzis masz jakos 26 DC, juz niedlugo! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile slowa:) wiecie u mojego meza to jest tak ze on mial takie wyniki - styczen 2010 = 53 miliony zywych plemnikow -luty 2011= 5 milionow zywych plemnikow - lipiec 2011 = brak zywych plemnikow to co sie jeszcze da zrobic juz chyba nic :( nie da sie chyba pobudzic jajniki do zycia lekarz nam nie zapisal zadnych lekow bo mowi ze co z tegho ze da nam tabletki jak one moga zwiekszyc ilosc spermy co nie zmaczy ze moze jakosciowo byc dobra i nas odeslali z kwitkiem :( nie wiem co mam myslec o tym zalamuje sie placze caly czas nic mnie nie cieszy a narzeczony kolezanki hmmmm ciezka sprawa on to strasznie sie zalamal nie wiadomo czy wroci do Uk ( do wspolnego domu wspolnego lozka nie dziwie mu sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka moj maz bierze Pro-Viron na zwiekszenie ilosci plemnikow. Mysle ze nie powinniscie rezygnowac tylko probowac caly czas. Jesli lekarz wam powiedzial ze nie ma szansy to przeciez tabletki tak czy owak mu nie zaszkodza, a moga pomoc. Nigdy nic nie wiadomo. Moze to wszystko przez stres. Teraz troche odpuscicie, bo myslicie ze nie ma nadziei i wrzucicie na luz i wtedy a noz widelec plemniki sie odrodza jak feniks z popiolu i bach :) pewnego dnia zaczniesz sie zastanawiac gdzie ta miesiaczka :) Zobaczysz ze pewnego dnia wspomnisz moj wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam w necie na pro-viron i to sa sterydy na budowe meskiego ciala ??????????????? nic innego nie znalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc wszystkim! Witam przede wszystkim wszystkie nowe damy! Tu jest najlepsze forum na calym necie! Dobrze trafilyscie :) Jeju, Wysoka - nie opuszczaj nas. Poczytaj najpierw o tym jaka dieta wspomaga rozwoj plemnikow, faszeruj meza witaminami. Nie wydaje Ci sie dziwne, ze w ciagu roku z 50mln ilosc spadla do 0??? Ja bym powtorzyla badania, tak na wszelki wypadek. W polskiej klinice to chyba kosztuje okolo 80-90. A noz "specjalisci" sie pomylili. Nie trac nadziei kochana! Jeju, moj maz ma badanie juz we wtorek. Jak bedzie bardzo zle, to powtorzymy. Nie ma co. Go-for-it - dokladnie tak, dzis 26DC. Glowa i szyja mnie boli, jakas taka senna jestem i raz mi goraco a raz zimno. Sama nie wiem, czy to moze oznaczac ciaze, czy grype?! :) PMS to nie jest, bo u mnie PMS wystepuje dokladnie 1 go dnia @. Czekam wiec jak skazaniec na wyrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - my caly czas trzymamy kciukasy mocno :) wysoka - powiem szczerze ze dla mnie to troche dziwne ze twoj maz mial tyle plemnikow, bral jakies witaminki i leki i nagle mu zamarly, wiec albo przez te ich witaminki albo moze te badania jakos kijowo zrobili, zbyt pozno, ja bym powtorzyla te badania. Nie odpuszczaj jeszcze. go-for-it - dzieki za wyjasnienia, ale tez doczytalam sie tego mniej wiecej, polozna mi nie powiedziala dokladnie gdzie sie glowka znajduje, powiedziala tylko ze gora za tydzien juz powinna byc engaged, czyli jeszcze przed 36stym tygodniem niby. Heh, probuje sie przekonac ze jednak dzieciaczek zechce wyjsc wczeniej :) za dwa tygodnie mam znowu spotkanie z polozna na temat birth plan to sie dowiem czy rzeczywisice moje dzieciatko jest takie duze i co jesli rzeczywiscie tak szybko rosnie, czy beda mi wtedy robic dodatkowy scan zeby to potwierdzic i ewentualnie cesarke? Sama nie wiem jak oni tu podchodza do tego. No nic dowiem sie wszystkiego na nastepnym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pro-Viron stosuje sie w zaburzeniach w wydzielaniu testosteronu u mezczyzn, w impotencji oraz bezplodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
No i kicha, 27DC mial byc a tu @ przyszla. Jakis krotki ten cykl byl, 26 dni tylko. Nic to, wysylam meza na badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu....jaka jestem zmęczona dziś po pracy!!!!witajcie dziewczynki, ja dalej czekam na owulacje....dziś dostałam list z mojej kliniki, ze mnie zreferowali na IVF i w tym miesiącu otrzymam list z Barts Hospital, fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse trzymam kciuki, szczescie moze przyjsc predzej niz sie tego spodziewalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
GO-For-it na usg wyszlo ze chlopak z czego bardzo sie ciesze a maz jeszcze bardziej, ale dzidizus daje sie we znaki ostatniej nocy tak kopal ze nie moglam wogole zasnac. NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14.. .9.............30........ ....16.07.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......33..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....14.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Witam wszystkie poniedzialkowo :) Poprawiam tabelke...10 cykl staran!!! NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......33..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....14.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie zaszkodzi i mi sie tu wpisać.. Od ponad roku mieszkamy w Londynie. We wrzesniu mialam poronienie w 6 tg ciąży ( wiadomo tutaj na wczesniejsze plamienie nic nie daja :( :( ) Dzis drugi test wyszedł pozytywny :) Ide rejestrowac sie do nowego GP i tak dalej. Przeraża mnie ciąża w UK. Brak pomocy we wczesnej ciąży, czasami olewactwo.. Bede musiala zbadac sie na tarczyce jak najszybciej i boje sie , ze nie wezma tego na powaznie czy cos.. Ehh.. tylko pozostaje nadzieja, ze bedzie ok :) Pozdrawiam wszystkie Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
Angelowa witamy na naszym forum no oczywiscie gratulacje, nic sie nie martw a napewno wszystko bedzie wporzadku. Wiesz co do robienia badan na tarczyce ja poszlam do mojego GP i powiedzialam mu ze w grudniu mialam robione badania w polsce i wyszly pozytywnie a ze w polsce zrobili mi wyniki w innej skali niz robia to tutaj wiec moja GP wyslala mnie na powtorne badania i skierowala do endokrynologa. Na szczescie drugie badania wyszly dobrze, ale teraz bedac w ciazy jak mi robia badania na krew to i odrazu sprawdzaja poziom hormonow. A mozesz tez zrobic badania prywatnie w angielskich klinikach oraz z tego co kiedys ja szukalam w zielonej przychodni. A w ktorej czesci londynu mieszkasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Północ- Tottenham :) Byłam, zarejestrowałąm, w piątek mam to spotkanie pierwsze i badania. Slyszalam od znajomej , ze moge odrazu wziac swoj mocz, bo jak powiem, ze testy wyszly pozytywnie to beda chcieli to sprawdzic? No i wtedy powiem o tej tarczycy. Mam nadzieje, ze juz teraz bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pamiętacie jeszcze ciotkę Pablinkę? U mnie dużo nowości i brak czasu na pisanie. Dziś jedziemy na urlop do Polski tak że mam nadzieję że was nadrobię w czytaniu :) u mnie w skrócie będzie chłopak ( test na płeć okazał się lipny :P) leżałam w szpitalu i już się przeprowadziliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa - witam na forum i gratulacje. Pablinka - oczywiscie ze cie pamietamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×