Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

czesc dziewczyny! jak zyjecie? u mnie po staremu, 17 tygodni juz za mna, czasem wydaje mi sie jakbym czula juz ruchy dziecka, ale nie jestem pewna... a niby w kolejnej ciazy matki czuja wczesniej bo umieja rozroznic ruchy od pracy jelit! :D poza tym padam na pysk, moj dwulatek chyba zrezygnowal juz z tej jednej drzemki jaka mial w ciagu dnia, juz trzeci dzien nie chce spac! nie sadzilam ze tak szybko sie to stanie:/. zawsze to w srodku dnia byly 2 godzinki wytchnienia... moze ktoras pisze sie na charitable babysitting u kolezanki go-for-it? :D poza tym maly dostal dzis "wezwanie" na speech therapy (do logopedy) bo slabo mowi, bylismy na initial assessment 3 miesiace temu, ale kolejka oczekujacych jest tak duza, ze dopiero teraz wyslali zaproszenie. zobaczymy jak pojdzie... Pablinka, wrocilas! Tobie i Becias gratuluje chlopcow! chlopcy zdecydowanie przewazaja na tym topiku, wy dwie i Grays, Anitia, ja pewnie tez:) trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......33..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......32... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....13..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....17.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............30.06.11(jak os tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......36..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......35... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....17.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja juz czynię ostatnie przygotowania w domku na małego, malowanie i urządzanie pokoju dla niego. Byłam tydzień temu na usg i juz miał ponad 3 kg, ale niech jak najdłużej w brzuszku sie podtuczy:) jeszcze 3 tyg i ukocham maleństwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Grays, Pablinka - nie bylo Was wieki! Jak fajnie Was "slyszec". Faktycznie, same chlopaki nam sie rodza na tym forum :) Go-for-it - ruchy juz czujesz? Tak szybko? Limehouse - czemu Cie nie ma? Co u Ciebie? Wczoraj bylismy z mezem na badaniu nasienia. Szybko sie odbylo i wyniki w piatek u naszej GP, to znaczy dostaniemy jak uda nam sie zarejestrowac. Dziewczyny, przede mna tydzien ogromnego stresu. Do 27go mam grafik tak zapchany roznymi wydarzeniami "wagi wielkiej", ze normalnie nie wiem jak to wszystko przezyje, plus mam gosci na weekend. 28go jedziemy na urlop na 2 tygodnie. MUSZE ODPOCZAC!!! PS. Owulacja tez 28go!! Wszystko na raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywam sie bo mam dosyc, jest 21 dzien a ja nie mam znakow owulacji, nic a nic. W zeszlym miesdiaccu mialam 23 dnia cyklu ale nie pamietam kiedy pojawily sie 2 kreski na tescie owulacyjnym czy to bylo 22 czy 23 czy wczesniej. Nie mam juz sily, owul;acji nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Limehouse, No jak mialas 22-23, to w tym miesiacu pewnie tez tak bedzie! Masz inne objawy, sluz na przyklad? Kochana, glowa do gory. Jam mam ksiazkowa owulacje a nie zachodze! Go-for-it zaszla albo przed albo duzo po spodziewanej owulacji, wiec kochana nie traccie czasu tylko do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz wam wczesniej pisała, nie mogłam zajśc w ciążę z 2 dzieckiem prawie 2 lata a owulacja i cykl ksiązkowy, juz postawiłam ze drugiego miec nie bedziemy,pilnowałam diety, zero alkoholu i dlamnie i męża i nic,odpusciłam po 23 cyklach. Po sylwestrze mąż wyjechał na szkolenie na 2 tyg, ja w tym czasie miałam owulacje, kiedy wrócił była impreza ogrom alkoholu i jak mu sie na amory zebrało i tak było juz po owulacji wiec co tam, potem miałam grypę i akurat tamtego miesiąca seks był tylko raz, a w czasie staranem co drugi dzień, wiec sama widzicie, jak nie dostałam okresu tak jak testowałam co miesiac teraz nawet nie pomyslałam, bo 1 w miesiacu, juz po owulacji i moje zdziwienie było ogromne!! bo zaszłam w dniach których bym sie w zyciu nie spodzewała. Nie stawiajcie tak na ta owulacje. Z to z 3 to 3 cykl od razu i jeszcze po 5 latach brania tabletek, nawet sluz czy jego brak o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo podobnie jak u Grays. W miesiacu w ktorym zaszlam probowalismy tylko raz z 4 dni przed owulka, i raz juz wlasciwie to bylo po owulce z 2 dni, i jakos zaszlam, sama nie wiem jakim cudem. Wiem kiedy owulka byla bo bylam na monitoringu cyklu w tym akurat miesiacu, a na dodatek tez jest chlopak, wiec czasami owulka potrafi zrobic nam psikusa. U mnie tez koncowka przygotowan. Maly wazyl 2900 w ubiegly wtorek, ale cos mi sie nie chce w to wierzyc, chyba polozna cos zle zmierzyla. No nic zobaczymy co mi powie w najblizszy wtorek. Mam znowu wizyte i bede ukladac birth plan. Juz tylko 5 tygodni zostalo. Nie moge sie doczekac. Jeszcze tylko 5 dni do pracy i potem biore urlop 3 tyg i potem od razu na macierzynski :) cudownie. go-for - it - ja mysle ze to co czujesz to jednak ruchy malenstwa :) Ja pierwszy raz w ciazy i ruchy poczulam w 18 tc a bulgotania itd mialam juz wczesniej, wiec skoro u ciebie to nie pierwsze to mozsez juz spokojnie czuc ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Limehouse, jak tam owulacja? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam owulacji i juz nie bede miala to 23 dzien i nic sie nie dzije, w nastepnym cyklu wracam do CLO, zobaczymy. Mam dol na maxa, az mi sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwiezycie ale mam dais owulacje tak bolesna ze chodzic nie move. Nanny pecherzyk mi pekl I crew do otrzewnej sie wylala. Dzis jest 27 dzien cycle. Take pozne owulacje niewroza nic dobrego. Watpie any moan bolo zajsc w 27 dniu cyklu. Buziaki I sorry ze tak dawn sie nie odzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to swietnie Limehouse! meza masz w domu? dzialaj! swoja droga, pizza z telefonu, musialam sie chwile tutaj zatrzymac i zastanowic o co chodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, po prostu cykl ci sie wydluzyl, ale owulka ciagle jest :) go-for-it a co u ciebie, jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super, czuje sie w miare dobrze, tylko bole glowy ciagle mnie nekaja... w tej ciazy jakos dluzej, bo w poprzedniej mialam je tylko w pierwszym trzymestrze. poza tym super, brzuch rosnie jak szalony, za 2 tygodnie usg polowkowe:). a ty Anitia, maly zszedl juz glowka do kanalu? czujesz juz jakies skurcze przepowiadajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak maly juz jest w kanale rodnym, dopiero co, ale juz jest. Jesli chodzi o jakies skorcze przepowiadajace to chyba nie. Czasami mam takie pulsowanie tam na dole, ale to chyba normalne. Na razie cierpliwie czekam, zostalo mi 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Kobietki fajnie macie , brzuszki wam rosna. Go for it I Anita powodzenia!!!!mnie tak brzuch wczoraj bolal,ze musialam wziac tabletke-nospe koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Super, że znalazłam Wasz topik. Od tego cyklu zaczynamy starania i chciałabym do Was dołaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jakos tak).....Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......36..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......35... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....17.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 2 Synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopisuję się do tabelki :) NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......36..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......35... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....17.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse życzę Ci, żebyś tu była ostatni raz wpisana na górze tabelki a później szybciutko do brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczyny! Elle80 witam na forum! To bedzie Twoja pierwsza dzidzia? Anitka, Go-for it - fajnie Wam, brzuszki rosna - oby do przodu. Anitka 4 tygodnie szybciutko zleci :) Tak w ogole to pozdrowienia ze slonecznej Bulgarii. Jestesmy na urlopie. Nie wiem czy ta moja owulacja juz byla, bo testy zostaly w Londku. Staramy sie co drugi dzien, zobaczymy co z tego bedzie. Wynikow badan meza jeszcze nie ma (!). Mialy byc w piatek tydzien temu u naszej GP. Pytalam w srode i tez nie bylo! Wyslalam teraz emaila do szpitala sie dopytac, czy wyslali i czekam na odpowiedz. Kocham NHS! :) Limehouse - widzisz kochana? Owulacja przyszla - dzialaj!!! Brzuchatki - wysylajcie swoje feromony cobysmy szybko WRESZCIE z tej tabelki zjechaly do dolu!!! SCISKAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Elle 80, witaj! napisz cos o sobie. no i powodzenia! Nadzieja! Bulagria, cudownie! Ja poczelam sie na wczasach rodzicow w Bulgarii :D. moze i dla ciebie bedzie owocna! Limehouse, moze az do "usranej" smierci to nie... :D jestes juz przeciez na liscie IVF? Grays, u ciebie to juz naprawde koncowka! zostalo ci chyba 2 tygodnie? my tez chcielismy utrafic w summer baby, no ale nie udalo sie, teraz nawet wozek musze z carrycot kupic, zeby dziecko mialo cieplo w zimie. z synem mialam normalny tylko rozkladany na plasko, suitable from birth. zdecydowalismy sie juz chyba na ten: http://www.google.co.uk/products/catalog?q=hauck+trio+set&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=7127101528373645497&sa=X&ei=8-82Tq3wBYaHhQei-fT1Cg&ved=0CEsQ8gIwAA jeszcze zobaczymy z kolorem jak bedziemy znac plec. Anitia, a ty masz juz wszystko przygotowane? torba spakowana, wszystko dla maluszka kupione? Pablinka, nie mow ze raz sie odezwalas i znow zamilkniesz na kilka miesiecy?! nie pozwalam! i na koniec, zaktualizowana tabelka: NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......36..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......35... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie torba spakowana, prawie wszystko gotowe na dzidzie, tylko malego szkraba jeszcze brakuje. Od dzis juz nie pracuje, teraz wykorzystuje jeszcze zalegly urlop a potem tydzien przed terminem przechodze na macierzynski. Juz bardzo malo zostalo ale dzis mam jakies dziwne bole brzucha i tam na dole. Ale to chyba raczej nie sa zadne skurcze, tylko po prostu pierwszy raz tak mam, tzn, brzuch mnie wczesniej bolal okresowo, ale pierwszy raz chyba tak mocno w cziay. czesc dziewczynki! Elle 80, witaj! napisz cos o sobie. no i powodzenia! Nadzieja! Bulagria, cudownie! Ja poczelam sie na wczasach rodzicow w Bulgarii . moze i dla ciebie bedzie owocna! Limehouse, moze az do "usranej" smierci to nie... jestes juz przeciez na liscie IVF? Grays, u ciebie to juz naprawde koncowka! zostalo ci chyba 2 tygodnie? my tez chcielismy utrafic w summer baby, no ale nie udalo sie, teraz nawet wozek musze z carrycot kupic, zeby dziecko mialo cieplo w zimie. z synem mialam normalny tylko rozkladany na plasko, suitable from birth. zdecydowalismy sie juz chyba na ten: http://www.google.co.uk/products/catalog?q=ha uck+trio+set&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=7127101528373645497& sa=X&ei=8-82Tq3wBYaHhQei-fT1Cg&ved=0CEsQ8gIwAA jeszcze zobaczymy z kolorem jak bedziemy znac plec. Anitia, a ty masz juz wszystko przygotowane? torba spakowana, wszystko dla maluszka kupione? Pablinka, nie mow ze raz sie odezwalas i znow zamilkniesz na kilka miesiecy?! nie pozwalam! i na koniec, zaktualizowana tabelka: NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......36..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......36... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........3540gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×