Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

ooopppppssss... prosze o wybaczenie, niechcacy:) NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....20.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........ ......East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Limehouse, to za wczesnie na jakiekolwiek objawy! nie wkrecaj sie, jeszcze nacieszysz sie koszmarem jakim sa mdlosci, uwierz mi. :P a USG to w 7 tygodniu chyba w sam raz, serce moze byc juz widac, wczesniej to chyba bez sensu. a tak, tylko 3 tygodnie ci zostaly! zreszta ja podobnie jak Nadzieja mam takie przeczucie ze wszystko tym razem bedzie u ciebie ok. Nadzieja, witaj z powrotem! rzeczywiscie kiszka z tymi waszymi wynikami... a poza tym podziwiam cie, ze majac juz 28DC potrafisz czekac jeszcze ze zrobieniem testu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ale bron Boze nie namawiam "do zlego", czyli testowania wczesniej. daj znac w kazdym razie jaka sytuacja w obu przypadkach i o wynikach badan! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisze sie :) Mam 7 tydzien i 2 dzień.. W zeszłą sobotę byliśmy w Polskiej przychodni. Wszystko wyszło w najlepszym porzadku, widziałam mojego Pestka i słyszałam jak cudownie biło mu serduszko!!!! Jestem spokojniejsza i już teraz na spokojnie czekam na list ze szpitala.. Tak bym już chciała być po 12 tygodniu i tym usg szpitalnym.. Chociaż czuje, ze tym razem jest inaczej, to wiadomo po poronieniu człowiek gdzieś tam myśli o każdym dniu. Powodzenia staraczkom, gratulacje dziewczynom świezo po teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....20.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........ ......East London Angelowa.......1..........25.........26.03.2012...8...........Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ta tabelke bedziecie co tydzien aktualizowac wraz z kadym nowym tygodniem? Nietypowo wogóle najmłodsza w towarzystwie :D Heheh fajnie niczym małolatka ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ta tabelke bedziecie co tydzien aktualizowac wraz z kadym nowym tygodniem? Nietypowo wogóle najmłodsza w towarzystwie :D Heheh fajnie niczym małolatka ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalam posta ale cos sie nie wyswietlio. Nadzieja co do objawow to ja w tej ciazy nie mam zadncyh, zrobilam test bo w domu mam ich tysiace ja zawsze robie hyhyhy, no moze nie zawsze. Ja zrobilam test w 11 dniu po owulacji i wyszla prawie niewidoczna kreska! witaj Angelowa ;-) Nadzieja a Ty bierzesz castagnus ??? ja w tym miesiacu kupialm zel pre seed aby zatrzymac nasienie w srdku, bo zel jest bardzo lepki. Ja nie mialam sluzu. Castagus + zel= ciaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Angelowa! w jakiej okolicy Londynu mieszkasz? czyzby na Angel?:P kolo 8-9 tygodnia powinnas miec pierwsza wizyte w szpitalu na "wywiad" z polozna. jaki szpital wybralas? co do aktualizowania tabelki, to nie robimy tego regularnie, z kazdym skonczonym tygodniem, raczej jak sie komu przypomni;). ale w tabelce ustawiamy sie zgodnie z terminem porodu, jesli twoj jest przed Limehouse, to przepisz sie na przed nia. a ja jutro bede znac plec mojego bobasa!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Go-for-it - ja tam stawiam na chlopaka, bo u nas na forum same chlopaki sie rodza :) Nie chca mi dac tych wynikow do reki, paranoja jakas! Chyba umowie sie na wizyte z GP i jak poje to kaze jej zadzwonic do szpitala, bo na recepcji nic nie wiedza. Dzien 29...nie ma @. Jeszcze czekam do jutra i jesli ciagle nic to sprawdzam w sobote. Oby nie przyszla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprawiam: NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3........34.......22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia.............11.......29.......26.08.......38... . .......Exeter Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....24..........Manchestr Becias.............1........27.......28.11.11.....21..... . ...east london go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....20...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4............East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mieszkam na Tottenham ( najsympatyczniejszej obecnie dzielnicy Londynu ;);) ) i wybrałam Whittington Health . Dostałam dopiero dwa dni temu lit od nich w którym informują mnie, ze w przeciagu tygodnia dostane drugi list z datą appointmentu .. hehe dziwnie troszke :) Tez slyszalam, ze najpierw jest wizyta na wywiad i zalozenie tej ksiazki, a dopiero potem na wkoncu USG ale GP powiedziala, ze to bedzie odrazu wiec sama nie wiem :o Czy któras wie co to jest UBRN number??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
UBRN to Unique Booking Reference Number, ktory jest uzywany do bookowania wizyt. Tyle wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w nastepnym liscie dostaniesz ten numer i telefon pod ktory zadzwonic zeby sie umowic na appointment. W niektorych szpitalach, albo jak chcesz sie dostac do specjalisty w ten sposob to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Nie wytrzymalam i testowalam...i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonila do mnie polozna, umowila mi wizyte z inna polozana w szpitalu dzis na 14.30 bo powiedziala ze ostatnio jak bylam na wizycie mialam ciut wyzsze cisnienie, nie bylo wysokie ale jak na mnie bylo podwyzszone, bo ja zazwyczaj mam niskie, i mialam proteiny w moczu wiec lepiej niech to sprawdza wiec umowila mi ta wizyte w szpitalu, nie wiem co beda tam robic, ale napisze jak wroce. Maly jakos mniej sie dzis rusza, no ale to chyba tez normalne przy zblizajacym sie porodzie, prawda? A poza tym to troche brzuch mnie boli tak okresowo. No ale chyba to raczej jeszcze nie porod, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wylamuje sie z zakletego kola chlopcow, bo bedziemy mieli coreczke! nie moge w to uwierzyc! maz cieszy jak nie wiem. mowi, ze mial takie przeczucie. akurat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it super, gratulacje. Ja wlasnie wychodze do szpitala, odedzwe sie jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję dziewczyny, że urodziłam 10 sierpnia przez cc w 38 tyg ciązy+2 dni, Adam Alexander waga 3400 10 pkt apgar, urodziłam w środę o 12.12 a w czwartek o 15 byłam już w domu, po cc trzymają tylko 24 godziny. Mały jest przecudny, czujemy się świetnie. Przed wyjsciem ze szpitala bada pediatra i robią badanie słuchu, wszystko super, jestem szczęśliwą mamusią, pozdrawiam! NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.............11.......29.......26.08.......38... . .......Exeter Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....24..........Manchestr Becias.............1........27.......28.11.11.....21..... . ...east london go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....20...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Grays - GRATULACJE!!!! xxxxxxxxxxxxx Go-for-it - to znaczy, ze sezon na dziewczynki sie zaczyna :) Oj kobitki, nie mam @ a dzis juz 30DC. Poczekam do jutra i powtorze test, ale pewnie i tak nic z tego. Meza zapisalam do naszej GP na srode. Ma isc do niej i poprosic zeby skontaktowala sie ze szpitalem, bo wynikow rzekomo nie ma w przychodni, chociaz szpital podobno wysylal 3 razy i nam do reki nie chca dac! Obled jakis! Smutno mi, choc ciesze sie Waszymi radosciami! Nie zostawiajcie mnie tu samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - moze akurat, kto wie. Nie ma okresu wiec jest szansa, czasami test pokazuje pozniej. Grays - w koncu sie doczekalas widze :) gratulacje.7 Ja wlasnie wrocilam ze szpitala. Podlaczyli mnie pod ktg, z dzidzia wszystko ok, serducho mocno bije. Polozna powiedziala ze mam mnostwo skurczy i wg niej powinnam urodzic niedlugo. Na moje pytanie czy w przeciagu tygodnia powiedziala ze wg niej szybciej. No ale kto to wie, tak naprawde. Ale trzymajmy sie mysli ze jeszcze kilka dni i bede miala malenstwo ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias1234
grays -gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, wielkie gratulacje i usciski dla Adasia!!!!!! prosimy o fotki!!!!!!! Nadzieja, z tymi waszymi wynikami to jakis czeski film! zeby tak nie mogli sie porozumiec pomiedzy osrodkami zdrowia! a jak z testem, probowalas dzis? napisz! Anitia, siedzisz pewnie teraz jak na szpilkach:). nie mysl o tym za duzo, kazdej z nas czas nadejdzie w swoim czasie! wiem ze zabrzmi to banalnie (jak mnie to wkurzalo jak mi to ludzie powtarzali jak juz bylam po terminie z synkiem i niecierpliwilam sie!), ale zrob teraz cos dla siebie, albo chociaz poogladaj w spokoju telewizje, pospij, pozniej naprawde mozesz nie miec dla siebie czasu. mowia ze na ktg widac duzo skurczy, czy ty je czujesz? pamietam ze u mnie tez bylo na ktg widac skurcze, ale ja ich w ogole nie czulam. ja dalej w stanie niedowierzania patrze na zdjecie mojego dziecka z USG (ssie palec:)) i mysle i glowie sie, ja to moze byc dziewczynka! :D zaczne chyba powoli kompletowac garderobe, reszte wyprawki mam po synku, ale ciuszkow dziewczecych zero! trzymajcie sie dziewczyny. Becias, napisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby czulam te skurcze, a wlasciwie to byl bardziej bol i takie napieranie, nie sadzilam ze tak maja wygladac skurcze, czuje jakby dzidzia napierala ze mi oddechu brak, ale nie laczylam tego ze skurczami, sadzilam ze to po prostu on tak naciska :) i musze przyznac ze dzis czuje to nizej niz wczoraj. No ale wlasnie sie troche wkurzylam, bo wolalabym zeby babka nic takiego mi nie mowila, bo teraz bede czekac i sie niecierpliwic, a do tej pory wogole o tym nie myslaalm. Mowilam ze jeszcze o 2 tygodnie do mojego terminu i pewnie i tak przenosze, no ale zobaczymy jak wyjdzie. Wiem jak sie czujesz, to cudowne zobaczyc malenstwo na usg i zdac sobie sprawe ze ta malutka istotka rosnie w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Go-for-it - Jaka fajnie Ci, ze to dziewczynka. To musi byc frajda kompletowac ciuszki i szykowac wszystko na przyjscie maluszka, a raczej maluszki :) Anitka - melduj na bierzaco jak sie prawy maja, z tego co piszesz moze byc juz nie dlugo :) U mnie zaczely sie plamienia, wiec jutro @ przyjdzie cala para. Nic mi sie nie chce, trace ochote na zycie. 10 mcy i wszystko na marne. Nie wiem czy kiedykolwiek cos z tego bedzie, czy bedziemy rodzicami. Najgorsze jest to, ze nie wiemy dlaczego i nie wiemy co robic aby powiekszyc swoje szanse. Czekamy do srody, moze chociaz wyniki meza uda nam sie uzyskac... Przepraszam dziewczynki, ze marudze, postaram sie byc bardziej pozytywna. Do srody kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa mamowa
Dziewczyny ja urodziłam dziecko 4 lata temu w Londynie w szpitalu Whipss Cross na Leytonstone, miałam kłopoty ze zdrowiem w ciąży i po urodzeniu też. Służbę zdrowia w uk mam w małym palcu jeśli będziecie potrzebowały rady to piszcie śmiało sztefka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×