Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Niestety jeszcze nie urodzilam ale juz nie daje rady. Wczoraj wieczorem znowu pojechalam do szpitala, bo mialam skurcze strasznie bolesn i juz co 3 min. Wilam sie tam z bolu, sprawdzili wszystko, nie mialam zadnego rozwarcia, dali paracetamol i codeine i wyslali mnie do domu. Noc jakos przezylam, choc nie powiem ze bylo latwo, ciagle mam skurcze pomimo tego ze jestem na przeciwbolowych to potwornie bola, ale nie mam ich tak czesto jak wczoraj, poza tym tyle ze mnie cieknie teraz ze myslalam ze to wody, ale jak wczoraj polozna sprawdzala to nie wody, dzis mialam ta wydzieline zabarwiona krwia, zadzwonilam do nich, polozna powiedziala ze pewnie szyjka zaczyna sie rozwierac i to dlatego, i zebym dalej brala przeciwbolowe, ale ja juz po nich taka skolowana chodze, skurcze caly czas mniej wiecej co 5 min, wiec za czeste nie sa, ale bola. Nie wiem jak dlugo jeszcze tak wytrzymam. Jak maz wroci z pracy chyba znowu pojedziemy do szpitala bo przeciez ile mozna byc na przeciwbolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ja myślę że już się zaczęło, tak że trzymamy kciuki by to jednak nie trwało zbyt długo, my polecaliśmy w szpitalu wziąć letni prysznic to może spowodować że poród się rozkręci lub choć trochę uśmierzy ci ból. No i czekamy na dobre wieści :) Olu rozumiem że się denerwujesz i pewnie całą ciążę będziesz się mniej lub więcej martwić, polecam melisse i napisz czasem coś do nas, może choć trochę oderwiemy cię od stresujących myśli a jak scan? go for it ogólnie czuje się dobrze ale powoli już jak słoniątko, i kręgosłup ostro już mi się daje we znaki, no i zjadają mnie nerwy ta grożąca hipotrofia płodu i słabe przepływy nie dają mi o sobie zapomnieć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita- trzymaj sie dzielnie, powodzenia, to juz pewnie niedlugo:) Ja tez sie juz coraz bardziej strsuje...jeszcze 8 tygodni. Jutro mam growth scan...mam nadzieje, ze mala troche podrosla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
Pablinka to widze ze czujemy sie podobnie bo ja tez sie czuje jak sloniotko, zreszta jak teraz bylam w polsce to lekarz mi powiedzial ze jakbym tam miala rodzic to by mnie juz teraz zakwalifikowal na cesarke bo bedzie duze dziecko, pewnie bedzie mial to po mnie bo ja tez jak sie urodzilam to wazylam 4.5kg;ale narazie dopoki sie dobrze czuje to planuje pracowac do konca pazdziernika a ze pracy nie mam zbytnio ciezkiej to moze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
Uaktualniam NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.............11.......29.......26.08.........40.... ........Exeter Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....24..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....22...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........ ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze czekam, dzwonilam do szpitala, przyslali mi polozna do domu. Ciagle nie mam rozwarcia, wiec nic sie nie dzieje, straszne skurcze tylko , ale wzielam kapiel, a wlasciwie to pospalam w wannie :) taka ulga od tych skurczy ze nie wiem. Powiedziala ze jak bedzie dalej bolec to jechac do szpitala i zeby mnie zostawili tam to dadza mi jakis silniejszy przeciwbolowy niz te co mam. Mam zalecenia zjesc dobra kolacje, pic gazowane i w razie boli jechac. A jesli nic sie nie podzieje do czwartku to w piatek mam wizyte i umowia mnie na wywolywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia- a uzywasz TENS? pomaga cos na bole? kurcze...trzymaj sie...relaksuj i odpoczywaj ile mozesz...powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.............11.......29.......26.08.........40.... ........Exeter Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....24..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....23...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........ ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z tel, mam nadzieje ze dojdzie. Wszytsko ok narazie, zarodek ma 9 mm, 7 tydzien i data 18 kwiecien 2012. Co ja sie wczoraj naplakalam z nerwo i dzis, maz jest cierpliwy....hyhyhy . Do pozniej, jak bede w pracy wiecej napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.............11.......29.......26.08.........40.... ........Exeter Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....24..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....23...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12........7....... ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu cieszymy się razem z Tobą że wszystko w porządku :) i oby tak dalej:) buziaki dla was. Anitko jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki?? Anitko tulisz już maluszka?? Ja dziś w domku mieli przyjść z councilu wymienić płot od ogrodu i ani widu ani słychu znów o tydzień się wydłuży pewnie ;/ Wczoraj kupiliśmy farby w końcu już na całego remont i mam nadzieję że skończymy do listopada heh :P mam już serdecznie dość tego wiecznego bałaganu ale i tak się cieszymy bo już na swoim i już dorobiliśmy się kuchenki lodówko zamrażalki i pralki :) jakieś mebelki i już urządzamy po swojemu :) becias podziwiam ja bym nie dała rady pracować do końca października, już odliczam dni pracy które mi zostały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja przed wczoraj mialam sluz zabarwiony na brozowo czarwono i..dostalam histerii ;( Nie bede sciemnac, ale podkoloryzowalam ostro to plamienie i dzis jade zaraz na scan zobaczyc czy wszystko ok.. Boje sie strasznie :( Wtedy plamienie takie skonczylo sie poronieniem dlatego tak strasznie sie denerwuje teraz ;( DObrze, ze zalatwilam sobie to dodatkowe usg bo bym zwariowala :( Prosze trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Anitia na pewno juz ma malego przy sobie. czekamy na relacje i zdjecia!! Pablinka, zycze milego urzadzania domku, dobrze ze robicie to teraz, zanim jeszcze pojawi sie maluch, bo pozniej to dopiero bylaby jazda, malowanie scian z niemowleciem na reku :D. swoja droga, w moim ogrodzie plot tez juz trzyma sie resztkami gwozdzi, przydalby sie nowy, ale nasza landlady na pewno nie zapewni nam nowego dopoki ten stoi:/. Angelowa, ja tez mialam takiego stracha ze sluzem podbarwionym krwia. na pogotowiu powiedzieli mi, ze tak czasem sie zdarza po seksiku. i mieli racje, zrobilismy sobie przerwe i juz wiecej sie nie pojawilo. chyba ze u ciebie tak samo z siebie. w takim wypadku trzymam mocno kciuki, napisz co i jak po scanie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja plamiłam w 11, 18 i 2o tygodniu też się nerwów najadłam heh ale za każdym razem w szpitalu wzieli mi wymaz obejrzeli szyjke i na drugi dzień miałam scan i na szczęście już teraz wszystko dobrze więc mam nadzieję że u ciebie alarm okaże się fałszywy odpoczywaj dużo kochana i daj znać jak po scanie . trzymaj sie 🌼 go for it no my mamy domek z councilu więc zgłosiłam i robią ale muszę się przyznać że mój Paweł trochę pomógł naszemu płotu by nadawał się bezwzględnie do wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
kurcze u mnie w domu tez remont, juz sie nawet nie moge doczekac kiedy sie skonczy, a maz caly czas pracuje i brakuje mu czasu na dokonczenie wszystkiego.naszczescie jeszcze troche czasu mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia u nas to samo Pawel może robic ten remont tylko w wolne dlatego to ciągnie sie jak flaki z olejem ;/ coś dziś mało czuje małego nie wiem czy już powinnam sie martwić czy wrzucić na luz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..jest maleństwo, żyje serduszko mu bije.. Leżałam tak rozkraczona i wyłam.. Zawsze myślałam, że mam silna psychikę ale przy tej ciąży to ja wysiadam :( :) Widziała krew, ale nie w środku tylko obok w macicy.. Nie umiała powiedzieć dlaczego, "tak bywa" i mam sie nie martwic jak znowu takie samo plamienie sie pojawi bo może ona "zejść" za jakis czas.. Fakt faktem kochaliśmy się wtedy- ale dzień przed :/ Czy todrazu wystepuje po czy po jakims czasie? Dostałam nawet fotke maleństwa, przodem łobuziak był ułożony i sobie spał..tylko serduszko pykało.. I wiek ciązy z OM czyli 10 tydzien i 4 dzien zgadza sie identycznie z długością CRL co do dnia :D Ma 37,2 mm :) Kamień z serca.. Mam nadzieje, ze do 14 wrzesnia juz nic mnie nie spotka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
wrzuc na luz ja mialam tak samo dzisiaj do poludnia wogole go nie czulam tak jakby sie wogole nie ruszal juz tez zaczelam sie martwic ale sie w koncu obudzil i jak zaczal kopac tak prawie nie przestaje, ja to nawet czasami sie smieje ze moj syn to albo akrobata albo bokserem bedzie bo tak czasami daje sie we znaki; ale pewnie bedzie mial to po swoim tatusiu tez za bardzo na tylku nie moze usiedziec i wszedzie go pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak usłyszał że mama sie martwi to zaczął harce, ale mnie w szpitalu uczulali mnie że ze względu na te słabe przepływy mam szczególnie zwracać uwagę na ruchy bo ich brak może świadczyć o pogorszeniu tych przepływów heh ;/ Angelowa cieszę się że wszystko ok :) i że się uspokoiłaś jak zobaczyłaś dzidziusia :) a krew mogła zejść na drugi dzień po tym jak się kochaliście tym bardziej że plamienia były brązowe czyli to nie była świeża krew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becias
no to ja dzisiaj poszalalam zaczelam porzadki w szafie i schodzac z pufki spadlam i skrecilam kostke, kurde co za bol, naszczescie dzidzi nic sie nie stalo,ah glupia ja i do tego maz sie wsciekl i na mnie nakrzyczal ze czy ja zastanawiam sie nad tym co robie.dziewczyny czy znacie moze jakies dobre sposoby na bol i opuchlizne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi becia dołączam się do męża niestety, ty się nie zabieraj za skakanie po stołkach! a na ból jeśli nie chcesz paracetamolu to zimne okłady, a na opuchlizne powinien pomóc okład z octu (wiem okropny zapach ale działa) w pl jest jeszcze altacet ale nie wiem czy tutaj mają jakiś odpowiednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kochane gdzie się wszystkie podziewacie?? pouciekały z UK :D Becia jak noga? Olu mam nadzieję że po scanie nerwy cię już tak nie męczą , wiesz już kiedy następny? A u nas cóż oddałam już wypowiedzenie i zaświadczenie o ciąży w pracy czekam na decyzje czy się załapie czy do jobcentra muszę iść ( wiecie może kiedy powinnam dostać jakąś odp od pracodawcy?) Nie przyznali nam working taxa bo za duży dochód za zeszły rok, myślałam może że skoro w tym roku pracuję tylko 20 godzin tyg to się uda no trudno szkoda tylko bo o te 500 za urodzenie dziecka tez nie będziemy się mogli starać a zawsze na coś by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.............11.......29.......26.08.........40.... ........Exeter Madziulka M.....2........29........23.10.11......31.........Southampto n Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....28..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....23...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12........7...... . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 Nadziejo nasza a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane!!! nic mi się nie chce, mam strasznego lenia, nie mam jakiś większych dolegliwości ciążowych, a jutro będzie 8 tydz, mam mdłości tylko..... tfu tfu ;-) mam scan już wyznaczony na 12 października, a 13 lecimy na Kanary ;-). Nasze ostatnie wakacje przez jaki długi czas....Rozmawiałam z moja lekarka powiedziała, ze nic nie stoi na przeszkodzie abym sobie odpoczęła w ciepełku... ciekawe jak tam w Anity??no i naszej Nadziei coś się ostatnio nie odzywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×