Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszkamannna

Ciuchy z LIDLA

Polecane posty

Gość kaszkamannna

Kupujecie w Lidlu ciuchy? Jestescie zadowoleni dobre sa jaosciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Swietne -jak od Armaniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
kupiłam dla dziecka piżamę i koszulki na lato, są bardzo dobre, nie rozciągają się nie deformują i nie tracą kolorów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie są złe, mam ich już sporo. Mam zastrzeżenia do gatek, lubią się pruć przy gumce. Kupiłam ostatnio bluzkę szarą z troczkami, krótki rękaw( tę z większych rozmiarów, bo jestem "większa"), i noszę ją non-stop. Bardzo mi odpowiada. Piżamy lubią się kurczyć, nawet po prawidłowym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissickaa
dla dziecka dużo rzeczy kupiłam i są super jakości, dla siebie nic jeszcze nie kupowałam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój tata był dziś rano o 8.00
w Lidlu i mówił, że z tych ludzi którzy byli z nim dziś w sklepie, prawie nikt nie kupował jedzenia, tylko wszyscy jakieś ciuchy nieśli do kasy (???) To dziś tam jest jakaś promocja ciuchowa, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczylasa
Nie kupowałam, to, co widze na opakowaniu, nie zachęca mnie, poza tym wolę miec mniej ubrań, ale fajnie skrojonych niż tysiąc szmatek o fasonie wora na ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka100
Dla dzieci są fajne tylko rozmairówka mocno zawyżona, dla dorosłych też dosyć dobre jakościowo - mam dres i piżamę, zobaczcie też na www.pogrosiku.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Dla dzieci są fajne bluzy, dresy, bluzki i piżamy. Mamy w sumie ze 4 pary tego i nic się z tym specjalnie nie stało po praniu, także warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Co do rozmiarówki to zależy jakiej budowy jest dziecko. Moje jest poki co 'kompatybilne' ;) z tą Lidlową rozmiarówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę nie na temat
ale powiem - bo ciuchów z lidla akurat nie kupowałam nigdy - za to mam dwie koszulki z biedronki - które są wręcz niezniszczalne! Zwykła, bawełniane t-shirty, które nie tracą koloru, fasonu - aż mam już ich dość (jakieś 5 lat), a szkoda wyrzucić :-) Więc te z Lidla tez mogą być całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHFFFFFFFFFFFFFF
JA KUUJĘ - BAWEŁNA JEST SUPER JAKOŚCI I OGÓLNIE FAJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia grecka
ja bym sobie chętnie kupiła jakąś zwykłą bieliznę albo dresy na co dzień, ale mam problem z rozmiarówką, bo nawet eSka jest jak na słonia :/ a ja wcale nie jestem chuda, normalna szczupła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tega
ja kupiłam kilka razy bielizne i jest super, nie niszczy sie , ubrania dla dzieci tez sa sprawdzone , mam spodnie , rajstopy , kurtki , czapki i bluzki , wszystko jest super a kozaczki na zime sa cudne, nie przemakaja , sał ładne i łatwo sie zapinaja no i zapłaciłam 49 zł trzeba byc zaraz rano bo często o 10 juz nie da sie nic kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata był dziś rano o 8.00- chodzi o to, że to takie cwaniackie promocje- np. danego dnia coś jest przywożone do sklepu, ludzie wiedzą z gazetek promocyjnych że będzie dany ciuch czy coś i się pchają po te ciuchy bo cały smaczek tkwi w tym, że danego ciucha w danym rozmiarze jest góra- GÓRA!- 3 sztuki na sklep. Sama się rzucam, jak mi na czymś bardzo zależy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
b dobre sa te ubrania i ladne kolory, nie niszcza sie tak szybko jak te z targu itd., a ceny b zachecajace.. szczegolnie dla dzieci i kobiet sa ladne i funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoenix30
Rzeczy z lidla są moim zdaniem super mam ich sporo, nie są koszmarnie drogie a jakościowo całkiem ok, fakt ciężko nieraz dostać coś w swoim rozmiarze ale warto, teraz kupiłam taką bieliznę modelującą bo była w promocji całkiem fajna koszulka i majtki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Lidla mam 3 dziecięce bluzki .Mają rok czasu,przeszły tyle prań i vanish a są naprawdę jak nowe. W tym roku kupiłam też u nich buty zimowe dla dziecka i mimo że dziecko chodziło bo największych ciapach,szalało na śniegu to nigdy nie były mokre. Tak więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK ZAWYZONA ROZMIAROWKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla szkopskich bab, one sa wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, rozmiary TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam mojemu synkowi kilka par rajstop w lidlu- ze wszystkimi było c nie tak. Bardzo rozciągały się w pasie. Moja siostra ma córkę i u niej z rajstopami dla dziecka było podobnie. Z wyglądu fajnie, materiał też ok, ale samo wykonanie- lipa :( nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kupował buty z Lidla i jest zadowlony? Wytrzymują sezon? Nie śmierdza w nich stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam trochę rzeczy stamtąd, np. kupiłam kiedyś biustonosze, bardzo się rozczarowałam, na opakowaniu wyglądały b. ładnie, zgrabnie, w realu stanik jak dla starej baby, kupiłam kiedys sweterek, slicznie wygladał, po praniu (wg. przepisu) wyglada jak szmata, kupowałam trampki - b. wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem kupuję dla dziecka i są w porządku,ale dla siebie nie odważyłabym się i nie podobają mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legginsy dla dzieci to niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goagaść
legnissy, softschelle, kurtki super kupuje dziecku i sobie sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trochę sportowych i są ok, wiadomo, że to nie będzie nie wiadomo jaka jakość, ale ja też nie potrzebuję nie wiadomo czego to tylko ciuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×