Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka fajna a beznadziejaaa

kredka żelowa z avonu - kto miał, czy wam się popsuła?

Polecane posty

Gość taka fajna a beznadziejaaa

zamówiłam sobie kredkę żelową z avonu czarną, stwierdziłam że jest genialna - b. szybko się maluje oko jest czarna w 100% nie rozmazuje się przy tym i utrzymuje na oku cały dzień. no po prostu genialna wg mnie (jak mam czas to się bawię eye-linearem ale w takim wypadku jak do pracy się trzeba szybko pomalować to na prawdę super). Ale jeden ogromny minus;( od początku nie działa...w sensie nie chce się przekręcać (wysuwać) no jest po prostu zepsuta. czy wam tez się to zdarzało, czy tylko ja po prostu miałam pecha i się trafił 1 egzemplarz taki? Zdążyłam ją poużywać raptem 3 dni (czyli to co na wierzchu było bo jak mówiłam, nie chce się wysuwać). Mieliście z nimi do czynienia, też wam się popsuły albo od początku były zepsute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka fajna a beznadziejaaa
oczywiście nie chodzi mi o zwykłą czarną wysuwaną tylko ta super shock żelowa, one są chyba dość nowe, albo przynajmniej ja ich wcześniej nie zauważałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojjjjjjjjnn
dzięki, rzeczywiście jest tam kilka opini - w większości takie jak moje......jednak...jedna os napisała że łatwo sie temperuje.....to mnie zatkało....bo przecież tam na dole się przekręca, tyle że u mnie jest to tak jakby zepsute i się nie wysuwa....więc moze to ja zwariowałam>> jest na dole przekrętło a trzeba temperować hmhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×