Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadźka-47

Odchodze od meza bo mnie skrzywdzil oraz bardzo mocno skrzywdzil corke!

Polecane posty

Gość jadźka-47

Moja corka ma 7letniego syna, w dniu kiedy oznajmila nam ze jest w ciazy maz wyrzucil ja z domu. Powiedzial jej za albo usunie, albo sie wyprowadzi. Moja corka wybrala, oczywiscie nie ulozylo jej sie z ojcem dziecka i teraz mieszka u moich rodzicow. Ja wczoraj powiedzialam mezowi ze chce od niego odejsc i tak postapie, on sie zastanawia dlaczego moja decyzja taka jest, szczegolnie teraz gdy wyciaga reke do tego zeby pogodzic sie z corka, ona sklonna bylaba mu wybaczyc ale ja jej to odradzam, jeszcze obie powiedzialysmy dziecku na temat dziadka ze dziadek nie zyje. Ile ten czlowiek dal mi w kosc, teraz pora zebym sie od niego uwolnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tego sie trzymaj
szkoda ze moja matka nie zostawila ojca jak jezscze bylam malutka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygoodne
Co z ciebie za matka, że pozwoliłaś na takie traktowanie córki przez twojego męża i nic nie zrobiłaś??? Powinnas sama go wywalić z mieszkania na zbity pysk!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka-47
Moja corka wtedy sama wybrala i sie wyprowadzila. Oznajmila ojcu ze nie chce miec z nim nic wspolnego podobnie jak on jej powiedzial ze ona nie ma co na niego liczyc. A potem corka utrzymywala kontakty ze mna, moj maz doskonale o tym wiedzial ale nawet nie spytal mnie co u corki tylko ignorowal to. Dopiero niedawno zaczal do niej wystawiac reke, corka by nawet wybaczyla ale ja jej to odradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka-47
Corka miala faceta ktory nie pasowal mojemu mezowi, ale trudno, stalo sie tak jak sie stalo. Byla dorosla i moj maz powiedzial ze nie chce jej widziec, corka tez tak powiedziala. Teraz moj maz chcial sie by pogodzic z corka, ogladal nawet zdjecia jej dziecka ostatnio ale po prostu wyrwalam mu te zdjecia i powiedzialam by zapomnial o jakiej zgodzie i dal corce spokoj, tym bardziej ze jego wnuk mysli ze dziadek nie zyje i niech tak zostanie. Ja tez nie chce miec z nim nic wspolnego i po rozwodzie napewno nie bede z nim utrzywala kontaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka-47
Ciesze sie ze zakoncze to chore malzenstwo, teraz postanowilam odejdz od niego bo mialam juz tego dosyc. Cale zycie byl awanturnikiem, teraz pojawily sie u niego problemy zdrowotne ale ja nie mam zamiaru byc jego opiekunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
"Jadźka" Całe życie twój mąż był awanturnikiem, w narzeczeństwie też? Wyszłaś za niego za mąż z miłości? Nie wierzę, że odejdziesz od męża, założyłaś topik, żeby z siebie wyrzucić rozgoryczenie. Jak można powiedzieć dziecku, że dziadek umarł, skoro żyje? Dziecko się dowie kiedyś i bedzie miało żal. Pomyślałaś o tym? Być może twój mąż potrzebował wiecej czasu , by tą całą sytuację przetrawić i ułożyć sobie w głowie. Kiedyś chciał szczęścia dla waszej córki, przewidział, że wybrany przez nią facet ją zostawi. Dlatego tak się zachował, teraz zrozumiał swój błąd. Ale ty zatwardziała kobieta jesteś;) Miłość ci wszystko wybaczy, o ile ją w sobie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka-47
Wlasciwie to to bylo malzenstwo z rozsadku, nie z milosci. To byl strach i obawa przed samotnoscia, wiec dlatego wyszlam za niego. Ale co to ma do rzeczy, owszem moj maz moze sie teraz zmienil, moze nie, ale to nie zmienia faktu ze ja nie chce z nim dluzej byc, i corka tez nie powinna z nim utrzymywac kontaktow, tym bardziej jej dziecko bo z tego nie wyniknie nic dobrego. Dla wszystkich bedzie lepiej jesli odizolujemy sie od tego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
To pozostaje mi tobie życzyć powodzenia. Wyszłaś za mąż bez miłości, ze strachu przed samotnością, więc nie dziwię się, że miałaś takie życie jakie opisałaś. Okłamałaś kiedyś i siebie, i męża, więc miałaś takie życie , a nie inne. Wiele kobiet tak postepuje, a póżniej żalą się, że zmarnowały sobie życie, zapominając o swoim wyborze partnera do życia na długie lata. Szkoda, że okłamałaś też wnuka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka-47
No ale to jest lepsze dla wnuka niz powiedziec mu po prostu prawde ze dziadek chcial go usunac. Tutaj akurat nie czuje sie winna, moja corka tez uwaza ze tak jest dobrze, choc bylaby sklonna pogodzic sie z ojcem. Raz do niej dzwonil ale odlozyla sluchawke i poporsila grzecznie by dal jej spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Ludzie w złości robią różne rzeczy, których póżniej żałują. Nie kochałaś męża, to go nie rozumiałaś. To kochająca kobieta jest westalką domowego ogniska i ona łagodzi wszelkie konflikty. Jak nie kochałaś, to obarczałaś winą inne osoby, tylko nie siebie. A seks, był dla ciebie przyjemnością, czy zaspokajaniem potrzeb męża? Miałaś z tego przyjemność, czy spełniałaś tylko swój obowiązek małażeński? Wiesz skąd się bierze agresja u mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Córka i tak pogodzi sie z tatą i nie bedziesz miała na to wpływu. Uważaj, żebyś przez zatrwardziałość swojego serca nie staciła tego, co masz. Życie często pisze inny scenariusz, nie zawsze po twojej myśli. Obyś na własne życienie nie przegrała swojego życia. Twoje życie , twój wybór, ważne by był właściwy i zgodny z twoim sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postąpił źle ale to ty
i corka powinnyście teraz wykazac inteligencją i mu wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój mąż postąpił bardzo źle
ale jako kobita wykaż się inteligencją, daj mu szansę i nie buntuj córka i wnuka przeciwko niemu. Współczuje temu biednemu dziecku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój mąż postąpił bardzo źle
Głupio że Twój facet tak się zachował ale daj mu szansę , naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasgfds
Jesteś złą żoną, lepiej byłoby żebyś wspierała męża i dążyła do tego żeby pogodził się z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×