Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezależny mężczyzna

rzuciła mnie kobieta...

Polecane posty

Gość niezależny mężczyzna

Powiedziała, że nadaję się jedynie do łóżka. Nie widzi ze mną przyszłości w rodzinie. Chciałem jej dać wiele radości i relaksu w sypialni a ona powiedziała, że jestem zbyt doświadczony i nie wie gdzie się tego wszystkiego nauczyłem. Czy powinienem grać jakiegoś wycofanego typa, czy co? Wiem, że sfera seksu jest bardzo ważna dla kobiet i starałem się w każdym calu zadbać o to aby czuła się tak dobrze jak tylko potrafię. Trochę mi przykro z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczyła cie do
kurwiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję paniiii
a gdzie się nauczyłeś:)? z ksiązek? intuicyjnie? Może zapomniałeś jej całowac???:) w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny mężczyzna
Trudno mi jest tak kogoś po prostu olewać. Ja również lubię przeżyć radosne chwile we dwoje, ale jeśli mogę i chcę coś z siebie dać to daję. Nie mam niezliczonych doświadczeń, rzekłbym niewiele jak na swój wiek. Już trzeci raz z kolei powtarza się sytuacja, że niby miałem już kilkanaście na swoim koncie. Przecież to nonsens. Owszem, czytałem trochę literatury, dwie książki. Wyobraźni też używam. Czy tylko kobiety takie książki czytają? Mam mówić, że książkę czytałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję paniiii
kobiety czytają..:) Faceci nie czytają. Tylko xxx i sex. Faceci mało czytają. A jednak pewna wiedza jest w książkach. A jakie czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi jest tak kogoś po prostu olewać. Ja również lubię przeżyć radosne chwile we dwoje, ale jeśli mogę i chcę coś z siebie dać to daję. Nie mam niezliczonych doświadczeń , rzekłbym niewiele jak na swój wiek. Już trzeci raz z kolei powtarza się sytuacja, że niby miałem już kilkanaście na swoim koncie. Przecież to nonsens. kobiety bywają nonsensowne i nawet nie staraj się tego zrozumieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję paniiii
może to z zazdrości, że innej też tak robiłeś/kochałeś? trzeba było rzec, że tylko ona tak na ciebie działa i tak ci wyszło z nią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny mężczyzna
Wiem, że to brzmi jak przechwałki, ale na prawdę przykro jest być "pomówionym" w taki sposób. "Sztuka kochania" - to chyba klasyka gatunku, oraz "Seksualność kobiety I - mity, rzeczywistość, możliwości" - Karin, E. Weiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny mężczyzna
No w sumie może zbyt technicznie podszedłem do zagadnienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobiete interesuje
seks uklad:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×