Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :(:(

Trauma u dentysty.

Polecane posty

Gość gość
Nie ma co panikowac, to nie jest nic strasznego w porównaniu do tego co się dzieje na swiecie. Albo trzeba przezwyciężyć i nigdy nie będzie już dla nas problemem alboooo zmienic gabinet! Ja mogę polecic ten do którego chodzie, to strona www.stomatologkolobrzeg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedyś miałam dość ciężiie ubytki które zaleczyłam u www.new-dent.pl, to i tak nigdy nie miałam większego stracha przed wizytą. Zawsze nasatawiałam się, że to jest po prostu koniecznośc i później nie bedę mieć większych problemów z zębami. Polecam takie nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam takie podejście. Sama na szczęście nigdy nie musiałam się bać bo u www.prodent.net.pl zawsze miałam zapewnioną dobrą opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! poszukaj rekomendowanego gabinetu, w którym ktoś z twoich znajomych był i potwierdzi fachowość. ja w ten sposób trafiłam do http://www.stomatolog.gdansk.pl/ i odkąd się tam leczę jeszcze nic mnie nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy Ci mówią nie ma co panikować, a ja wiem co czujesz, bo sama miałam kiedyś podobnie. Noc przed wizytą zawsze nieprzespana, biegunka, poty i achh szkoda gadać. Na szczęście znalazł się ktoś taki, jak dentysta w Gdyni, który właśnie tak się nazywa https://www.dentystagdynia.pl/ :D Pomógł mi pozbyć się strachu, zawsze uspokaja i słucha pacjenta. Nie taka Gdynia straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zębny
Mnie jedna pani z gestapo,wyrwała zdrowego zęba,bez znieczulenia,gdy miałem 8 lat. Całą drogę do domu WYŁEM!!! W podstawówce,kolejna rzeżniczka,dzięki tzw. bezpłatnej szkolnej opiece stomatologicznej, uczyła się leczyć, na moich zębach, aż bałem się chodzić do szkoły... I tak w wieku 13tu lat,rodzice zawieżli mnie siłą do najlepszego tzw. dentysty w Starachowicach. Zsikałem się z bólu na fotelu, przy wyrywaniu dwóch jedynek!!! Wyłem jak nie wiem kto,i zemdlałem w korytarzu, uciekając z tej mordowni... Wtedy pojawiła się u mnie nerwica serca,która gnoi mnie po dzień dzisiejszy...Od tamtej pory,nie byłem u żadnego żeznika... Teraz mam 37 lat,i ropiejące korzenie,po moich zębach... Krótko mówiąc,dzięki dentystom,nie mam ani jednego zęba... Tak więc dentyści cholerni, pytam, jak można traktować 13to letnie dziecko,jako kawałek żywego mięska na fotelu??? Serdecznie was NIENAWIDZĘ i życzę wam WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale właśnie często strach przed dentystą bierze się z tego że trafiło się za dziecka na jakiegoś konowała :-/. U mnie też tak było i od tamtej pory miałam ogromny uraz. Nie chciałam iść na wizytę nawet wtedy kiedy miałam już bardzo popsute zęby i dopiero znajoma namówiła mnie na laser Fotona. Jak się nim leczy to nic nie boli i jest bezwiertłowe więc coś w sam raz dla mnie. Na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona ale okazało się że to prawda. Jak ktoś jest z Chełma to mają taki w przychodni Eko Med. Ogólnie niestety jest w bardzo niewielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o masakra,ale ludzie,dzis sa znieczulenia i nic nie boli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×