Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Go艣膰 hoppppppppppppppp
musza byc bardzo smaczne te nalesniki:D:D:D:D:D:D:D:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ch艂odnikjagodowy:0
zna kto艣 przepis na paszteciki z ciasta dro偶d偶owego lub krucho dro偶d偶owego ? bardzo bym prosi艂a :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja jak ju偶 robi臋 paszteciki
to tylko z tego przepisu http://www.zaradni.pl/porada/2190,jak_upiec_paszteciki_z_pieczarkami S膮 pyszne! ;) i wbrew pozorom szybko si臋 je robi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziwne baby s膮膮膮膮a
No 偶esz Ewka,kobieto,czy Ty ca艂kiem upad艂as na g艂ow臋.Po co Ty piszesz,ze obiad u mamusi,偶e M co艣 tam kupi艂. Zachwujesz sie jak 10 latka,a nie 41 latka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie posikaj sie z wra偶enia przypadkiem, bo kto b臋dzie po tobie wyciera艂? 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehe dobre.........
nie no niekt贸rych to ciekawi bardzo, co i gdzie ewa jada. przecie偶 ona ju偶 si臋 za celebrytk臋 uwa偶a :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
M. nie jest ch艂opem tylko mgr in偶., nie pracujemy r臋kami, tylko g艂owami :} i nie wkurza si臋, bo ka偶de ma swojego kompa i mo偶e sobie przed nim siedzie膰, ile chce 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehe dobre.........
no gdzie偶 tak inteligencj臋 o艣miesza膰. to inteligencja mo偶e tylko od dziad贸w, brudas贸w itp..... ewa chwalipi臋ta :) co to kogo obchodzi ile ty komputer贸w masz. paprotki lepiej po艣ci膮gaj przed 艣wi臋tami, bo obciach :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziwne baby s膮膮膮膮a
No bo tylko Ewa,33 ma wi臋ksz膮 ilos膰 komputer贸w,bo tylko jej m臋偶czyzna ma wykszta艂cenie wy偶sze,bo tylko ona i jej m臋偶czyzna pracuj膮 g艂owami :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no tak, powinnam napisa膰 - ka偶dy ma swoje kompy, bo mamy po wi臋cej ni偶 jednym nawet wi臋cej ni偶 po dwa, licz膮c z kotami no, to sobie teraz plujcie, ja tymczasem kremuj臋 facjat臋 i id臋 zalega膰, z moimi licznymi kotami, oczywi艣cie mi艂ego klepania w klawiatur臋, tylko r臋czniki sobie pod brody po艂贸偶cie, bo pozalewacie klawiatury jadem 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a tak swoj膮 drog膮....
to dlaczego inteligencji nie sta膰 na jadanie w restauracjach, albo chocia偶by na lepsze bardziej wyszukane jedzenie??? dziwny jest ten 艣wiat.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziwne baby s膮膮膮膮a
a tak swoj膮 drog膮..,a Ty my艣lisz,ze w restauracjach to takie super jedzenie? Zeby miec pewnosc,(i to nie zawsze)偶e jedzenie jest przygotowane ze swie偶ych,dobrych jakosciowo produkt贸w naleza艂o by jada膰 w drogich restauracjach. Domowe jedzenie,nawet te 2 dniowe jest o wiele lepsze.Zalezy tez jak kto gotuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a tak swoj膮 drog膮....
zgadza si臋. tylko ewa pisa艂a, 偶e jej nie sta膰.... a jak inteligencji nie sta膰, to kogo? smutne....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziwne baby s膮膮膮膮a
a tak swoj膮 drog膮...mylisz inteligencj臋 z osobami zamo偶nymi,kt贸re nie zawsze s膮 inteligentami,a wr臋cz przecwinie,nie posiadaj膮 wykszta艂cenia,a posiadaj膮 mas臋 pieni臋dzy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a tak swoj膮 drog膮....
to tymbardziej smutne w tym przypadku... tacy m膮drzy ludzie i po czterdziestce, niczego si臋 nie dorobili i nawet na restauracj臋 nie sta膰....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehe dobre.........
to do big brothera ew臋 wys艂a膰. ona lubi sie obna偶a膰 publicznie i mo偶e si臋 wzbogaci. w sumie 艂atwo jej przychodzi zdobywanie fan贸w i taka inteligentna... w mig by tam wszystkich zaszczu艂a. co wy na to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziwne baby s膮膮膮膮a
a tak swoj膮 drog膮... i znowu sie mylisz,bo to,偶e ktos nie chodzi do restauracji nie oznacza,偶e nie"dorobi艂' si臋.Sto艂owanie w restauracjach nie jest wyznacznikiem zamo偶no艣ci,chyba ze chodzi o te drogie,luksusowe restauracje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehe dobre.........
dziwne baby s膮, troch臋 si臋 w my艣leniu pogubi艂a艣 i nie m贸w mi kogo mam si臋 czepia膰 - wiem to lepiej. nie masz 偶adnego monopolu na krytykowanie. uwa偶aj, bo do ewy si臋 upodobnisz :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paszteciki s膮 super
do barszczu pasuj膮 ka偶dy przepis jest na wag臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 o ja pierdacze!
bzdziagwy czepialskie juz sie zaczely spinac same ze soba :D :D wezta sie czyms zajmijta, a nie tylko zagladacie na ten topik co 5 minut i wymyslacie coraz to denniejsze komentarze. az sie nie chce na kafe wchodzic przez takie pitolindy jak wy, co zasmiecaja topiki, albo wrecz specjalnie zakladaja topiki, nie majace na celu nic innego, jak tylko bezproduktywne czepianie sie innych i krytykowanie. przeciez wasza ktyryka osmiesza tylko i wylacznie WAS same, nie ewke, czy jakakolwieki inna babe, do ktorej za ktora sie sledczo paletacie :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 missthetrain
ty wyzej nie lepsza latasz jak bura suczka po wszystkich topach codziennie :D tam gdzie zle slowo o ewcw, tam jestes i ty :D jestes ewki adwokatem przydzielonym z urzedu kafeterii.pl ??? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 o ja pierdacze!
przed kim ewka niby ma potrzebowac adwokata? :D :D ja ewki nie bronie, tylko z was sie smieje. a na topy wchodze takie i inne, zeby sobie cos poczytac, podczas gdy zamiast jakis normalnych rzeczy ciagle widze WAS :D nie ma ucieczki od czepialskich frustratek 馃槶 jesli napiszesz, ze nia nie jestes, to tylko potwierdzisz, ze mam racje. jezeli zglosisz do kasacji moj post, to tylko potwierdzisz, ze mam racje. jezeli cokolwiek w ogole mi odpiszesz, to tez tylko potwierdzisz, ze mam racje :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 o ja pierdacze!
jeszcze tylko dodam, zeby poszerzyc twoja wyobraznie, ze nie jestem nawet fanka ewki, bo mam na wiele tematow inne opinie od niej, ale to normalne, ze ludzie sie roznia. jedyna co, to serce mi sie kraje patrzac, jak wy sie blaznicie wymyslajac na ewke coraz to niesamowitsze zemsty :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdzie jest Nelly
frykasy szykujcie 艣wie偶e i zapakujcie kolorowo hej ludzie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 o ja pierdacze!
sory, ale chyba z艂y humor dzisiaj mam i w og贸le gor膮czka przed艣wi膮teczna panuje. te偶 nie cierpie ewki i jad臋 po niej, ale tak ju偶 mam poprostu... lubi臋 si臋 czepia膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×