Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość goscia
a ja uwazam, ze poswiecanie jak najmniejszej ilosci czasu na gotowanie to wlasnie JEST swietna organizacja. tym bardziej, jesli gotuje sie proste, zdrowe rzeczy - coz wiecej potrzeba? udowadniac swiatu, ze jestesmy sumiennymi zonami i matkami, bo trawimy cale wieczory i weekendy na prasowaniu i kotleceniu? dziekuje postoje, sa przyjemniejsze zajecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 34 hoh łoł
Ja z kolei nie pracuję ale mam dwoje dzieci. Czas więc jest ale też szczerze mówiąc nie chciałoby mi się samej dla siebie gotować, gdyby nie dzieci to chyba bym sobie odpuściła, zawsze lubiłam gotować ale jak trzeba to robić codziennie i do tego dźwigać siaty z zakupami to przestaje to być fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego siaty z zakupami dźwigać może ten silniejszy i nie codziennie, tylko raz na tydzień :) ja dzieci nie mam, ale za to mam 3 koty i działkę, która pochłania mi sporo czasu i spory balkon obsadzony na gęsto no, ale każdy ma jakieś tam obowiązki i musi się wyrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 34 hoh łoł
Aaaaa no raz w tygodniu to co innego, można celebrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie ustawiłam, że duże zakupy robimy raz w tygodniu czasem sami, a czasem zamawiam via net z dowozem i wniesieniem, co przy IV piętrze ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażone   i   solone   ,  piwo
cud i miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA
Koperkowa i pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron  pszenny  lubela
z serem i masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa na patelnię z ryżem (resztka dla jednej osoby) duszone plasterki z łopatki z brokułami i ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA
Botwinka , kotlet z kurczaka bez tłuszczu, z pietruszką, bazylią, rozmarynem , oregano, ziemniaki z cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można tak jeść, gdy na dworze piękne lato? ciężkie pieczenie, mięsa duszone z sosami i kartoflami no i zgroza - warzywa z mrożonki? teraz, gdy na straganach i w warzywniakach jest tyle pięknych, młodych warzyw? przecież po taki obiedzie to nic się człowiekowi nie chce robić, można się tylko zwalić na kanapę przed telewizorem latem trzeba jeść to, co natura daje - sałatki, młode buraczki, chłodnik, młode ziemniaki z kwaśnym mlekiem, placki z truskawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no jak można tak jeść no jak no jakoś można, jak widać rozumiem, że wyliczyłaś jedynie słuszne potrawy zgodnie z kalendarzem biodynamicznym, księżycowym, wykresem temperatur oraz ciśnieniem wielkie dzięki doprawdy, uratowałaś mi życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej wiadomo dlaczego spędzasz tyle czasu przed komputerem nie pisząc niczego interesującego po takim jedzeniu nawet umysł źle pracuje jak można tracić życie pisząc regularnie o tym, co się jadło na obiad? gdyby to chociaż było coś inspirującego i pysznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wszystkie wpisy moje... idź kobieto w pole i nie zawracaj gitary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorsz smażony z cebulką, ziemniaczki i surówka z młodej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide o zaklad.ze u Ewki jutro karkowa smazona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przegrałaś, bo jutro mam dalej szynkę, a pojutrze jakąś zupkę upichcę, jeszcze pomysłu nie mam looserka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepyszną pizzę mrożoną Giuseppe :D szybko z mikrofali, tanio bo w polo na promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta szynka to nie karkowa tak dokladniej? mniam mniam I Ewcia nie zapomnij dorzucic mrozonki warzywnej..Trzeba jesc zdrowo i swiezo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozróżniasz szynki od karkówki czy nie poznałaś niektórych liter z polskiego alfabetu? to tak w skrócie - szynka leży na d***e, a karkówka na plecach, bliżej głowy żebyś w przyszłości nie miała problemów, bo w twoim wieku to juz wstyd nie wiedzieć takich rzeczy no i o zdrowotności mrożonek też byś mogła coś poczytać... tylko nie w dobrych radach ciotki zosi, tylko jakimś bardziej fachowym pisemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie fachowe pisemko publikuje tego typu badania, jeżeli mogę wiedzieć? chętnie się dokształcę, szczególnie w kwestii walorów zdrowotnych warzyw przechowywanych w zamrażarce przez rok, bo mniej więcej tyle mają obecnie sprzedawane mrożonki - to są zeszłoroczne zbiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy je to co lubi lub ugotuje... jutro ziemniaki z koperkiem i maselkiem i jogurtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest wiedza tajemna, wystarczy wpisac w google "wartości odżywcze mrożonek", pani mądra inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tararararaaaaam
o co wam chodzi z tymi mrożonkami? skąd mam u diaska wziąć teraz świeżego (nie pędzonego chemią w szklarni) brokuła, szpinak czy fasolkę szparagową? powie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak rady cioci zosi z netu, skoro nie podałaś tytułu tego arcy mądrego pisma, które sama polecałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penne  ze  szpinakiem    w  ni
edzielę na mieście , pieczywo czosnkowe , ciasto chrupiące pizza z pieczarkami z dipem czosnkowym i oliwą sok gejfrutowy dzisiaj chłodnik i szparagi sałatka z melonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10  litrów  dziennie, marchewk
a, rowerek, basen i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×