Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość a te nugetsy to kupne
wyprobuje ten przepis w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś drugi dzień schabowych, na jutro i pojutrze przygotuję mielone z piekarnika powinnam teraz, bo piekę mięso na kanapki i byłoby taniej na raz to zrobić, ale nie mam sprężu 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 23
Ewcia czytam czasami ten topik bo lubie Twoje wpisy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki w końcu się zebrałam i ulepiłam te mielone : ) teraz nagroda - idę na balkon, tylko muszę sobie złożyć leżaczek funkielnówkę : ) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
Ewo (lub kto inny, kto wie :) ) czy do tych mielonych z piekarnika musze dac jajko? co sie stanie, jesli dam tylko przyprawy i platki owsiane? nawet bułki nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że na pewno sie nie otrujesz, jak jajka nie będzie zrób, sprawdzisz ja zawsze daję, ale może nie jest to konieczne 1 a u mnie dzisiaj i jutro ogorkowa 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Dziś zrobiłam żeberka duszone, wstałam bladym świtem i obiad mam już gotowy :) dziś mam zapracowany dzień i nie będzie czasu, aby stać dziś przy garach. Dzis sadzę i sieję :) A tak w ogóle - sorry za offtop, ale muszę się pochwalić - od tygodnia wreszcie mam zmywarkę!! :D:D co za radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? : ) żadne tam diamenty, to zmywarka najlepszym przyjacielem kobiety jest : ) u mnie ogorkowej cd., a na jutro bedę gotowac jutro, w końcu wolne mam do końca tygodnia... tak mnie ta mysl cieszy, że już dziś nic w robocie trudnego nie robię, bo mózg mi słabo działa, jeśli chodzi o sprawy ścisle : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj na obiad
indyk pieczony w folii, do tego ziemniaki pieczone z koperkiem i surówka z warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. miał wątróbkę, ja karkówkę, została też resztka ogórkowej jutro plener, czyli grill 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
wczoraj: surówka z marchwi i jabłka, filet z kurczaka dzisiaj: odsmażane kartofelki, koperek i zsiadłe mleko, trochę zimny dzień jak na taki wiosenny obiad, ale uwielbiam to jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
marzy mi się grill, ale na razie ciut za zimno, ja robię przepyszne coś, co zwie się kebabczeta, przepis na to mam z książki Kuronia, mniam dziś zrobię pizzę, ale nie wiem jeszcze, co na wierzchu położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak, sałata z pomidorami chlebek chrupiący dzisiaj jest ładniej niż wczoraj w ogródku jak pachnie drzewkiem:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba smażona, a właściwie duszona, bo puściła tyle wody, że się w niej udusiła na patelni na jutro i pojutrze mam fasolówkę 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Ej, co nic nie piszecie? U mnie dziś szczawiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon działkowy, nie mam czasu gotować teraz to juz chyba na 3 dni będę robić żarcie, jak mi się w garach pomieści : ) jutro i pojutrze spaghetti bolognese 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Dzis będą ryby, bo mąż pojechał łowić :) Ale to na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to są ryby
i sztuka oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×