Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

4 i 5 dzien - plażowanie :D Ale ja nie lubie leżeć ,choć mam marzenie, opalić nogi w tej Turcji, bo Polskie słońce nie daje im rady :o Więc zaopatruje sie w sukienki a jak bedzie okazja to ładuje sie na piasek i opalam brzuch i nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalllaaa to ile Y masz latek? :) Metis ustawie sobie na opis gg ten cytat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Czwórka z napędem--> hihi:) Ja słyszałam od znajomych, że np. Turcy maja większe penisy i są obrzezani;). Nie sprawdzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Ja? Mam 29....błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalallla no kurde to walnełaś, o tym,z e stara jestes :P ja mam 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalski poszedł z żoną na imprezę, a tam okazało się że jest to seks grupowy. Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi: - Stop, k**wa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskany mąż przyprowadza chorowitą żonę do lekarza i prosi o zbadanie co z nią się dzieje. Po kilkunastu minutach zniecierpliwiony wchodzi do gabinetu, a tam żona na kolanach, już zmęczona robi lekarzowi dobrze... Zdziwiony pyta: - I co jej w końcu dolega? - Ona już długo nie pociągnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Czwórka z napędem===? hahaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mój mąż bedzie zachwycony tym kawałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio w pierwszej klasie gimnazjum strzelił na lekcji z torebki papierowej tak mocno że pani się wystraszyła aż się posikała i pyta Kto to zrobił? Jasio wstaje z pokorą i mówi że to on . Pani na to: Jutro przyjdziesz z ojcem!!! Na drugi dzień Jasio przyprowadził ojca i pani do niego mówi: Wie Pan Jasio strzelił z torby papierowej tak mocno że aż się posikałam ! E to jest jeszcze nic odpowiada ojciec Jak ja dymałem koze za stodołą a Jasio przyszedł i strzelił z wora po cemencie to tylko mi rogi w rękach zostały. mam dość hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek zabiera się do babci w wiadomym celu, ale ta stanowczo żąda, by przed zbliżeniem założył prezerwatywę. Dziadek oponuje i wyjaśnia babci, że już od dawna nie grozi jej zajście w ciążę. Babcia na to: - To wiem, tylko nie chcę zarazić się salmonellą od starych jajek. _______________________________________________________ W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony: - Maryśka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domknęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była sobie stara Maryśka, która nigdy w życiu nie była w kościele, nie modliła sie ale wiedziała, że jest ktoś na górze, przed kim po śmierci będzie musiała stanąć. Postanowiła, że pójdzie do kościoła i zobaczy chociaż jak tam jest, żeby przed Bogiem nie było jej wstyd. Wchodzi, patrzy a tam ludzie modlą się głośno: \"witamy cię O Maryjo!\". Ona w szoku, myśli-skąd oni wiedzieli, ze przyjdę? Ale usiadła i słucha dalej, w końcu znudziło jej się i postanowiła wyjść, wstaje a ludzie w swojej modlitwie akurat mówią:\"żegnamy Cie O Maryjo!\". Ta już całkiem w szoku z bananem na ustach woła - Ludzie!!! Wyście są tacy fajni!!!Chodźcie wszyscy do mnie na kawe!!-ludzie patrzą co sie dzieje zdziwieni nawet ksiądz głowę z konfesjonału wychylił żeby spojrzeć co sie dzieje a ona do niego tak - a ty jak się wysrasz to też przyjdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Czwórka z napędem---> hehee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri no dokładnie, teraz faceci myslą, że to my bedziemy się starać ja wtedy tez odpuszczam. Moja mama zawsze powtarzała, że jak to wygląda żeby kobieta za facetem latała? Czy widział ktoś kiedys żeby pulapka goniła mysz? Czworka dobre dowcipy ;D Hahaha Metis połozył mnie ten tekst ;D haha chyba ukradnę od IRI opis ;D Byłam we wloszech i owzsem fajne ciacha ;P chociaż jak wszędzie nie zawsze ;P ale najbardziej podobaja mi się HIszpanie Mmmmmmniam ;D hehe lalalllaa witaj i nie przesadzaj stara nie jesteś!!! To jeszcze młody wiek jest ja myslałam, że Ty koło 55 masz że tak piszesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka myslałam,z e jeszcze cos wrzucisz ;) no dobra dobranoc :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jeszcze troche, ale juz nie takie smieszne jak kiedyś a jutro jeszcze dopiszę, bo dość długaśne są...choć może juz dowcip o trollu pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
hmmm....ale w 2012 stuknie mi 30-tka i to w grudniu a wtedy jeszcze ma być i koniec świata! haha Masakra...;) I te odwieczne pytania, czy ja już nie spotkam swojej drugiej połówki? czy już ją spotkałam? czy jej wcale nie ma?....Czasem wydaje mi się, że miłość nie istnieje.:) Jest fan, przyzwyczajenie, pożądanie, nieziemski seks...ale miłość? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wyglądają te wasze opisy na gg dziubeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Czwórka z napędem===? my chcemy o trollu!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do sex-shopu... Ogląda prezerwatywy... Tu truskawkowe tam malinowe itp... Starsza kobieta zza lady nagle mówi: A ty co facet? Będziesz dupczył czy gotował kompot??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalllaaa jjka sie ma męza to tez sie ma podobne mysli wiesz... czasem sie zastanawiam jak to jest. kocham go, ale ostatnio ma nerwowy czas, a jak nerwowy to sobie czasem odreaguje na mnie....niby szybko go potrafie do pionu postawic, ale po takich akcjach mam go coraz cześciej dość, co gorsze jak sie tak zachowuje, to mi ochona na niego przechodzi :o no jakos nie kreci mnie rzucanie sie na szyje facetowi który mnie wczoraj czy 3 dni temu obrzucił jakimis nieprzyjemnymi epitetami. boje sie tego, bo jeszcze mi sie zachce kogos innego i dopiero bede miala bigos we łbie....bo ogolnie wyznaje zasade: nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
irrenka----> rozumiem...ja nie mam męża ale mieszkam z facetem od 2 lat...i bywają dni dni mam wątpliwości...bo czy można mieć pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis faktycznie opisy wyglądają wystrzałowo na tym gg ;P dziwie się tylko, że żaden jeszcze tego nie skomentował z moich Kochanych kolegów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×