Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Jak ja lubię dowcipy :D Znajomi moich rodzicow zawsze takie jajcarskie opowiadają...a pozniej znajomi czekają az ja zaczne opowiadac :D Gdzie moja kawusia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż z żoną jedzą obiad. Mąż mówi: - Te grzybki są wyśmienite! Skąd wzięłaś na nie przepis? - Z jakiejś powieści kryminalnej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe :D Spotyka sie dwóch sasiadów. Jeden mówi do drugiego: - Sluchaj stary, nie wiem co mam zrobic, mój kot zalatwia mi sie na dywan. - Jak to? - No, zalatwia sie na dywan, potem jezdzi tylkiem po podlodze i rozsmarowuje to wszedzie, nie wiem juz co mam robic. Moze ty bys cos poradzil? - Wiesz co, zwin dywan i oklej podloge papierem sciernym. Spotykaja sie ponownie po dwóch tygodniach. - No i jak? - pyta pomyslodawca. - Czlowieku, rewelacja! Jak kocisko rozpedzilo sie w przedpokoju, to do lodówki juz tylko oczy dojechaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi chłopak do baru - poproszę 6 piw - ooooch a to jakaś okazja? - tak, dzisiaj miałem moj pierwszy w zyciu seks oralny... - aaa to gratuluję! ode mnie masz siódme piwo... - prosze pana, obawiam się,że nawet to siódme piwo nie zabije tego posmaku w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm widocznie nie trafiłaś na tego jedynego! A skoro nie jesteś z żadnym, to żaden do tej pory nie był warty Twojej uwagi :-) i tego się trzymajmy :-) A mogę zapytać i le masz lat? Wiem!!!!! Nie powinienem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że no 4 lata temu poznalam takiego Tomka, dzielila nas duza odleglosc bo on z drugiego konca PL...ja zrezygnowałam, teraz jestesmy przyjaciolmi, ale tez na odleglosc. A co do facetow, to chyba jestem dla nich za mila i moze za bardzo chcialabym wam "dogadzać i dbać" Spoooko, wiek? za równy miesiąc mam 26 urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica między blondynką a lodówką? Do lodówki oprócz kiełbasy zmieszczą się tez jajka ;) hihi Dlaczego kobieta ma małe stopy? żeby mogła stanąć bliżej zlewu :P Ale mnie tu dziewczyny opierniczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
no ja będę pierwsza choć dowcipy ... no niestety - fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można być za miłym :-) ale faktycznie jesteś miła :-) bo to Ty mnie zaprosiłaś na Wenus :-) A co do facetów, to trzeba TWARDO ;-) uwierz mi :-) ale jeszcze znajdziesz swojego jedynego :-) i jeszcze Ci się znudzi ;-) A co do sprowadzenia mnie na złą drogę, to za późno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ MI TU NIE KRZYCZEĆ NA CZWÓRKĘ Z NAPĘDEM!!!! TO MOJA WINA :-) DOLAŁEM JEJ DO KAWY TROSZKĘ LIKIERU :-) JEŚLI COŚ ZŁEGO TO NA PEWNO JA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz widzisz, twardo. Tylko tak trzeba umieć :D Ale może kiedyś po prostu nie będę musiała nikomu "podłazić" Tylko nie wiem co zrobić, żeby to facet się starał a nie tylko ja ;) Paaaweł, help . męski punkt widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 3mam kciuki! powodzenia! - dobry jesteś, ja mam tylko 2.. :P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokuj wszystkie swoje pieniądze w alkoholu, tam są one najbardziej oprocentowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
a nie masz wrażenia, że to oprocentowanie też jakby przereklamowane??? coraz więcej tych procentów potrzeba ... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm Sprawa jest prosta :-) My faceci, jesteśmy po to, żeby się o Was starać, więc to nie Ty masz robić wszystko dla przyjemności faceta, tylko odwrotnie :-) A poza tym ja nie wiem, czy powinienem się wypowiadać w tych kwestiach na Waszej planecie :-) Ale mam pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem właśnie.. walcze z tym ale jakoś zawsze ten pierwszy post mi z dużej idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
pawel wroc.....- do kawy też można dolać % ;) :D do herbaty - to po góralsku, do kawy .... ????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×