Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

hello :) przepraszam za nieobecnośc, ale miałam brak dostępu do kompa :o Paweł, Czwórka - no posikałam się z tych waszych dowcipów :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóka facet, który chce byś to Ty do niego jeździła, a on bedzie siedzial na doopie to nie facet, to ciota jakas . Sorry! Ale jak dla mnie to taki facet jest szmatą, gnojem i egoista do kwadratu! To nawet faceci mający kochanki, czy te przyszłowiowe galerianki, mają relacje inne, na pewno nie takie, ze men siedzi i pierdzi w stołek i czeka az lacha do niego przyjedzie. Widzisz po takim gościu od razu widac że mu nie zalezy, od razu widać to co Pawel pisał, tj. facet musi zabiegac, starac sie, a taki jawnie tego nie robi. A co do spotkania to przeciez wiesz co robic, ładny dekolt - Ty masz co pokazać, więc wiesz :) makijaż, szpilki (dobrze by było) i efekt murowany, a wiem na 100-we, ze bedziesz natiralna i radosna. Tylko nie wypytuj go o nic, niech sobie sam ględzi o tej pracy a Ty przytakuj z usmieszkiem ;) he he tak, smiej sie z niego w duszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri pewnie że chciałabym ubrać bluzkę z dekoltem...ale widzisz jaka pogoda :o a obcasy? to już byłby cios poniżej pasa, bo byłabym wyższa od P! Więc z tym się zastanowię :D Nie umiem się mścić...choć wypadałoby pokazać jakim był idiotą. W każdym razie jeśli pogoda pozwoli to pokażę to co najlepsze :D a co tak uwielbiał i juz nie dostanie hehe A co do facetów...no mówię Ci, dokładnie ten sam przypadek i typ faceta poznałam. I oleje, może zadziała, a jak nie to koniec. Kuzwa, czemu ja nie umiem tupnąc i sie wydrzeć na faceta, no czemu? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pięknie za oknem kiedy świeci słońce :)) Rano jak się przebudziłam to ptaszki już ćwierkały.. eh jak ja kocham i tęsknie do wiosny i ciepełka ;) Czwórka to jak ten grudniowy facet jest taki sam to sama widzisz ze to nie ma sensu bo skończy się podobnie jak z P a Ty tylko będziesz cierpiała albo będziesz miała namieszane w głowie. Olej gościa i jak zobaczysz że on dalej nić to skończ to a jak go coś ta Twoja obojętność ruszy to wtedy można coś myśleć co dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka tak tak, relacje męsko-damkie sa czasem pokrecone i trudne... że niby my skomplikowane a mężczyxni prości w obsłudze ale czasem mężczyxni zapatrzeni w siebie a kobieta czuje sie nierozumiana, niekochana, niedoceniana i w tym tkwi problem... zapatrzeni w siebie? tzn narcyz jakiś czy jak? może po prostu ma problem i myśli nad rozwiązaniem, nad najlepszą opcją. a wtedy nic tak nie irytuje jak pytania kobiety, albo sama obecność kobiety. bo jak wiadomo, z kobietą trzeba rozmawiać. jak nie rozmawiasz, to jesteś zły, leniwy i jeszcze pijak do tego. a ona wejdzie na czat i szybko sobie znajdzie kolegę do rozmowy który zainteresuje się ją gdy jej facet nie może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestoletni nie tak od razu kobieta szuka na necie kolegi do pogadania ... każda kobieta stara sie dotrzec do mężczyzny pokazac mu czego potrzebuje. I sek w tym ze są pary gdzie jedna strona wymaga a nic nie daje w zamian, mówię tu owszem o facetach, którzy chcą być podziwiani, chcą by dziewczyna się z nim kochała, do tego ugotowała, posprzątała, a sam tylko o sobie wciaz gada. Wiem doskonale ze są przypadki ze jest odwrotnie i kobieta jest ta co wymaga, dopomina się i dostaje co chce a facet jest pomiatany. Jednak cześciej jest odwrotnie. Nie uogólniam, na nikogo nie naskakuje, tylko tak sobie głośno myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiałaś mnie chyba. chodzi o to, że są sytuacje kiedy obecność kobiety nie jest pożądana. i być może ma taka sytuacja miejsce u Ciebie. o tym co napisałaś w poście poprzednim. chyba, że taka sytuacja trwa dłużej niż dwa-trzy dni. to coś jest nie tak po prostu. plus za dwa ostatnie słowa w Twoim poście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj może być mysli swoje przelewam na wirtualny papier ;) w moim przypadku sie nic takiego nie dzieje, tak ogólnikowo pisalam. a to o czym Ty piszesz to jest własnie to co w ksiązce opisują jako "chowanie sie do jaskini"... mężczyźni jak maja jakis problem, to sie własnie chowaja do swojej jaskini, by to przemyslec i rozwiązać, uporac sie z tym w samotności, a kobiety musze sie uzewnetrzniac, gadac z przyjaciółką, czasem niestety w taki sposób "zatruwają swoim facetom głowe" ale chodzi tu tylko o to, ze wystarczy przytakiwac, bo kobieta nie do konca chce konkretnej rady, ona tez sama wie co ma robic, a jak nie to sama do tego dojdzie prędzej czy póxniej, ale chce tylko czuc sie rozumiana i wysłuchana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i oczywiście mam taka świadom ośc, ze czasem męzczyzna musi pobyc sam, trzeba mu dac spokój, poczekac az sam wróci z marsa na ziemię ;) ale to jest to co pisała Metis, takie sytuacje równiez kobiet dotyczą...tez czasem potrzebujemy sie wyizolowac, chociazby wtedy gdy mamy te tzw. trudne dni ;) wtedy najlepiej nam w droge nie wchodzić... chociaz ogólnie ja nigdy nie mialam tych dni takich trudnych, chyba ze mnie cos boli, ale to nawet jak mnie boli głowa czy ząb to jestem kąśliwa :o dobrze ze ktos wymyslił ibuprom max :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :))) w końcu tu dotarłam bo pare dni nie było mnie w PL :) ale musiałam stron nadrabiać :D Czwórka widzę sypiesz kawałami z rękawa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grenejt a czemu Ty sie zakamuflowałas pod innym nikiem? :P Czwórka popytaj bo ja strasznie lubię Twoje kawały :D Paweł tez mial niezłe, moze jeszcze nam cos powrzuca tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale teraz taka jakas niepodobna do siebie jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie dobrze :P tutaj, dobrze ;) nie wiedizłam jaki wziąc a ciągle mi po głowie chodzi piosenka Bruno Mars'a' :D więc wyszło jak wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie będe się widziec z żadymi panami ok.50tki więc nici z dowcipów :P ale moze cos jeszcze w glowie znajde , jakis mi chodzi gdzies daaaaaleko z tylu glowy, ale nie moge sobie przypomnieć. W każdym razie dam znać :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam...ide poczytac i spac... wzięłam się za horrorek i nie wiem czy to dobrze czytac coś takiego przed snem ;) ale książka wciąga więc zmykam...dobranoc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam Wzgórza Toskanii mmm moje klimaty :) Żadna ambitna, żaden dramat... ale mnie się podoba, jakos ciut uspokaja a te opisy przyrodyyyy mm A ja sie pytam gdzie reszta czarownic i nasz rodzynek Pawełek? hm? czy ktoś chce, żeby czwórka sie wkurzyła? :P tez idę lulu 😴 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka może być i Grenka dla mnie to jak dla Zenka hehe :D :) :) Miłego dnia wszystkim !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam, zakochanym życze duzo szczescia i miłości a samotnym..miłego dnia;) hahaha:D trzydziestoletni, datego to jest źle ze wy tłumicie uczucia, zyskalibyście duzo na tym otwierajac sie ukochanej kobiecie, ulży wam wtedy obojgu:) ja bym pomogła swojemu ukochanemu gdybym go miała i do tego mądrego kochajacego ale to marzenia..jak narazie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo podobno to nie jest męskie, gdy facet mówi o uczuciach. ;) nie stwierdziłem, że ja nie mówię. nie mówię tyle co kobieta mówi. zresztą co znaczy mówić o uczuciach? masz na mysli uczucie miłości? czy może uczucie strachu, nienawiści? wszytsko zalezy od potrzeb kobiety. jedne lubią to słyszeć często i gęsto inne rzadziej. :) PS. Fajne zdanie masz w stopce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze, żeby to jakaś małolatka była. Kobieta 36 lat. dobrze, że nie mieszkamy w jednym mieście, gdybym spotkał ją z jej facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×