Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ja również udanego dnia, tygodnia, roku, życia życzę :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestoletni "podręcznikowo" ??? wow... wydawało mi sie że nie wyszło to aż tak ;) dużooooooooooo miłościiiiiiii życzę Wam wszystkim w tym dniu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kupiłam mężowi piwo na walentynki :D myslicie ze sie ucieszy? usmaże mu krewetki do tego i ubiore się w pare skąpych czerwonych szmatek ;) hie hie ciekawe czy mu sie spodoba, czy będzie tak jak w dowcipie Czwórki o trolu ha ha ha ha Dziewczyny zobaczcie co znalazłam :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3846329&start=14400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, a ja sobie dzisiaj walne drinka. Na te walentynki, nienawidzę tego święta, od kiedy moje serce zimne bleee choć w sumie nigdy za nim nie przepadałam. A wszystkim zakochanym, przebranym w fatałaszki i tym co sie będą wypinać do drzwi itd itd życzę jeszcze więcej miłości :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walne w tynek nie obchodzę i nie obchodziłam to dobre dla marketingu:D ot co! spoleczenstwo kocha imprezy wiec jest co ludziom sprzedawac az po kwiatki i pierdoły serduchowate:D iri dobry pomysł, może twoj małż odżyje bo tak ostatnio narzekasz:P:P a co z oskrkiem w tym czasie:> hihi! czwórka mysle o tym zeby film obejrzecale ja w pracy 12 godzin to ja przyjade padnieta, wczoraj byl fajny film ,,dirty dancing'':) stare ale jare:) trzydziestoletni, wiesz dla mnie czulosc to meskie to samo otwartosc ale wiem ze to nie do tego zalezy, zalezy od kobiety na ktora trafisz to samo na odwrot , to dziala w obydwie strony:) mi stopka tez sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
hej, hej..:) Dużo miłości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive Ja walne w tynek nie obchodzę i nie obchodziłam to dobre dla marketingu ot co! spoleczenstwo kocha imprezy wiec jest co ludziom sprzedawac az po kwiatki i pierdoły serduchowate. no proszę. :) kochać to się powinno cały rok, bez szczególnego dnia bo każdy dzień powinien być szczególny. obdarowywać się drobiazgami też powinno bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto powiedział, że niby tylko w to święto ma się okazywać miłość? Nikt. Jest taki dzień raz w roku to można po prostu bardziej zaszaleć :) Tak samo jak dzień kobiet, dzień dziecka urodziny czy imieniny.. to nie chodzi o to, że tylko w tym dniu się obdarowuje upominkami i ten jeden dzień jest szczególny i to nie jest żadna komercja czy marketing. Nie samo święto.. Komercje i marketing to sobie zrobiły z tego sklepy, równie dobrze można powiedzieć że Święta Bożego Narodzenia są " dobre dla marketingu" - takie czasy. Tu chodzi o symbolikę tych dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis:D marketing góra;) nie no chyba byłby wstyd nie podarowac nic ukochanej osobie,przeciez my polacy tacy stereotypowi,nieprawdaz? wszystkie swieta z zachodu sie wzieły..dzien orgazmu, dzien pocałunku..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze sie powinno kochac tak jak w walentynki kazdego dnia... ja sie kiedys przebieralam meżowi w różne kolory bielizny w rózne dni ale jak w pewnym momencie zauważylam,z e on mnie niczym nie potrafi zaskoczyc, pogadalam z nim o tym i nadal miał to w nosie to stwierdziłam,z ę tez juz sie wysilac nie bede... teraz chciałam zrobic to od świeta :P a oskar mial juz spać ...no i spi :) ale ... ja bym poszła do mojego małża ale dostał zlecenie i sobie pojechał z lawetą przewieź komuś auto z Torunia ... nie chciał odmawiac bo niby ze głupio zabrzmi,z e to z powodu walentynek :P no i mu powiedziałam, ze prezent walentynkowy dostanie za rok na walentynki :p :P :P mój piękny plan na wieczór runął w gruzach ale jakoś mnie to nie zszokowało ze tak wyszło - z nim to normalka ...zawsze cos i jestem tu z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ja tu długo posiedzę. na film mam ochotę. "krwawe walentynki" ;) szkoda irrenka. ale widzę, że nie przejęłaś się tym za bardzo. to dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestoletni nie przejełam sie bo jestem juz przyzwyczajona do takich zbiegów okoliczności, mam męża ktory nie potrafi usiedziec na tyłku i ciagle gdzies lata ;) a poza tym nie jest to znowu powód do palczu ;) żadna tragedia prawda :D zobaczcie jakie jest święto 25 lutego ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ja uwielbiam Gingersa ale mi smaka zrobiłaś :P kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ojjjjjj przepraszam Cie! ja też lubie i nie mogłam się powstrzymać :P ale jeszcze troszke i będziesz mogła się delektować różnymi trunkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień pozdrawiania blondynek i dzien pozdrawiania brunetek to na pewno jakis facet wymyslil :D to jest dopiero metoda na podryw he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no mam nadzieje, ze w końcu kiedys bede mogła ;) ale jak juz sobie uzyje to pewnie po chwili padne i bede spac, albo bede z sedesem sie obściskiwac ...tak to zazwyczaj jest po dłuższej abstynencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no iri coś za coś ;p choć niektórym nie potrzeba długiej abstynencji żeby się ściskać z sedesem heh ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzień bez bielizny" to pewnie też facio wymyślił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri , ale ten twoj małż to chyba latawiec ;) zwiewa ci cały czas;) usmialam sie z tych swiąt:D dzien masturbacji hehe :> masakra! ej dzieczyny ja tez chce piwska sie napic za wasze zdrowie:) chetnie bym sie napiła grzanca ;) chyba winka sie napije domowego:) juz do domku lece z pracy:) buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to Ty z pracy do nas piszesz?? wow! ale z domku sie odezwiesz?? tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sexy.. no my pijemy sobie każda co innego :D impri właśnie do nas biegnie z pracy i będzie winkiem częstować :P heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pislam winko wczoraj....dzis w sumie jeszcze nie:D mam jeszcze L4 do srody,a jutro jade do tego mojego doktorka hehe na zabieg......ten to chyba ma jakąś slabosc do mnie....dzwonie do niego,umawiam sie po pół roku...a on mnie pamieta i nawija:no czesc anilku,sloneczko itp.:D :P uwielbiam GO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×