Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

a w moje urodzinki nie ma nic :P całe świętowani spoczywa na mnie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to imieninki nadrabiają w Dzień Strażaka, Hutnika, Stolarza i Kominiarza hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moje imieniny nic nie ma ...pewnie dlatego ze sa w swięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Ja dostałam tulipana, czekoladki i szampana. Postawiłam więc tulipana w wazonie na stole, zapaliłam świeczki i podałam naleśniki z truskawkami.:P. Miałam mu coś kupic ale jakoś nie wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Mój facet jest totalnie nie romantyczny...i taki był od początku naszej znajomości. Czasem mi tego strasznie brakuje..eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
no niestety nie ma...tylko czasem się boję, że jak na swojej drodze spotkam kogoś, kto zacznie mi zalewać , słodzić i robić romantyczne gesty..to do niego polecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
choć nie chodzi mi chyba o romantyczne gest jako takie ale o romantyczne gesty konkretnej osoby-czyli jego:), chcemy pewnych rzeczy od konkretnych osób, bo w innym wydaniu nas śmiesza, krępuja i stają się kłopotliwe i niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nie zależy żeby facet był romantyczny, miałam kiedyś takiego romantyka i jakoś mało męskie mi się to wydaje.. a ja bardzo cenie w facetach ich męskość :P Chodzi tylko o to by traktował kobiete jak milion dolarów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalallla mój tez jest totalnie nieromantyczny :) bukiet kwiatów dostałam od niego tylko raz przez ponad 6 lat i to tylko dlatego ze nie chciałam z nim rozmawiac - obraziłam sie (mimo, ze nie jestem typ obrażalski) i nie odbierałam telefonów a on był w drugim koncu Polski i wysalął do mnie faceta z kwiatami od niego ha ha ha ha jeden jedyny bukiet ...mogłam go ususzyc na pamiatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
hmmm...jak milion dolarów, brzmi ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri bukiet.. a pojedyncze kwiatki dostawałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis tez miałam takiego mega romantyka i tez to kiepsko wypadlo w moich oczach ale sęk w tym,z e rzadko który traktuje kobiete jak milion dolarów. Mój przychodzi dumny jak paw gdy mu ktorys z kolegów cos na mój temat powie fajnego i wtedy łazi za mną jak lew ale tak to zapomina i czasem jak nie w humorze to potraktuje gorzej niz źle. Gad jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Ja czasem kwiatki dostaje ale zawsze z jakiejś okazji. Mnie raczej chodzi o romantyczny spacer i trzymanie się za rączki, szeptanie mi do ucha jak mnie kocha i jaka jestem wspaniała, robienie niespodzianek typu;"wstawaj, jedziemy nad morze zobaczyć sztorm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Mój natomiast kupuje mi czekoladki i słodycze przy okazji innych zakupów spożywczych a najczęstszą" forma pieszczot" jest klepanie mnie po tyłku, gdy np. gotuje obiad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri wiem że rzadko.. ja sobie tak tylko marze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis moze sie zdarzyło raz kiedys na walentynki dostałam rózyczke, raz na dzien kobiet a raz bez okazji... a sorki jeszcze kiedys dał 5 róż bez okazji ale co sie potem okazało to po prostu u jego kolegi był facet co ma szklarnie z kwiatami i mial w aucie kupe kwiatów, róż i mąz wziął pare dla mnie..... gdyby nie to że koles z kwiatami sie nawinał to by sobie chłop kłopotu nie robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
irrenka===> o jego oświadczyny były romantyczne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalallllla jak ja tego klepania nie lubie...zawsze mnie akurat traci wtedy gdy nie powinien, albo walnie tak ze az zaboli albo cos mi z reki wyleci... klepac w pupe to trzeba umiec :P ani nie za mocno ani nie za słabo, z uczuciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
mój klepie po tyłku we właściwy sposób ale ja bym wolała, żeby mnie przytulił!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to z facetami bywa :P trzeba czasu, pracy albo łoma :P a najlepiej to już zaakceptować to jacy są bo, że się zmienią.. złudne, sęk w tym żeby znaleźć faceta którego wady aż tak nie przeszkadzają w życiu i można do nich przywyknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
metis--> fakt, że się zmienią nie ma co liczyc...ale przynajmniej trzeba robić wszystko, żeby wciąż się starali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóóóórka :D czytaj ja czytam :P -> co Cie nie zabije to wzmocni hie hie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×