Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

dobra. nie zawracam Wam już dziś gitary:P lecę lulu... ale i tak spać nie będę mógł... Ten głos, te oczy, ten uśmiech.... Ja pierdykam!! Coś mi się znowu poprzestawiało!! I to w środku zimy:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związki z zimy utrzymuja się dłużej ! pamietaj :d Rozgrzewają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... ale spróbujcie rozwiązać moją zagadkę;) Zajrzę jutro i sprawdzę, czy któraś z Was trafiła...:) I życzę Wam wszystkim tego co ja zaczynam czuć....;) Powodzonka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ten optymizm??:P Poczujesz, poczujesz, poczujesz!!!!... jak śpiewali kiedyś nasi rockmeni...;) Spać!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem optymistką :D Tyle że w tej kwestii to mi na dobre nie wychodzi wręcz przeciwnie :P dlatego lepiej żebyś mi tego nie życzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... nie marudź..:) Jeszcze rok, ba! pół roku temu, sam bym nie chciał, takich życzeń..;) Ale wiesz jak jest... Życie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no i... nie marudź:) Dobra, ja już znikam... Trzymajcie się:)🌻ki dla Was... żeby nie było, że Marsjanie to same zdrajcy i choooje...;) Buziaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko przeraża że mimo tego że nie chce to mnie "chyci" tak od tyłu jak nie będę widziała i będę bezbronna :P a niestety uczuciom ciężko się oprzeć, nawet jak się mówi nie nie nie! :P a później doooopa i znowu bałagan w głowie, nie ogarne następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis walentynki w domu:P wlasnie wzielam kąpiel i zrobilam sobie domowe spa:P musze jutro ładnie wyglądac:D humorek zalezy od dnia-dzis Ok:) a jak u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy fajnie fajnie takie domowe spa dobrze robi na ciało i dusze ;) miłego spotkania z sympatycznym doktorkiem, na pewno sympatycznie będzie :> u mnie ok też w domku spędziłam wieczór z Gingersem i dziewczynkami tutaj :D a rano z okazji walentynek kupiłam sobie butki i jestem happy heh :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo metis zakupy?super-ja tez planuje sie wybrac:) mam nadzieje ze jutro bedzie milo:P Buziaki dobranoc Piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sexy o czyms nie wiem ? :D To powodzenia jutro :P nie wiem o co chodzi ale powodzenia :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no własnie co zrobic by sie starali a nie spoczywali na laurach... przydałby nam sie teraz fajny facet, co by nam podpowiedzial męski punkt widzenia byłby tu jak najbardziej wskazany hm.... najprościej porozmawiać, ale to może nie przynieść rezultatu. może konkurencja sprawi, że facet znów zacznie adorować? ale może mieć to też opłakane skutki. ;) to jest w nas, większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że trzeba kobiety adorować cały czas. nawet po 5 wspólnych latach razem. nawet przy dwójce dzieci. ale z drugiej strony mamy też równouprawnienie, czasy się zmieniły. czy kobieta nie może zaprosić faceta na kolację? nie zrobić w domu jak codziennie, tylko zaprosić gdzieś, wyjść razem, zrobić mu niespodziankę. my tez lubimy wiedzieć, że Wam zależy. Dzień dobry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalllaa Ty chyba nie masz za dużo wiosen skończonych. ;) 24 max Ci daje po Twoich wpisach, ale pewnie masz 22 lata. mężczyźni nie kochają zołz, mężczyźni kochają kobiety z charakterem. osobiście nie przepadam za kobietami nadpobudliwymi, bardzo emocjonalnymi. emocje to są dobre przy wydarzeniach sportowych itd, a nie 24h na dobę w domu. ale każdy lubi co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ta ksiązke tak jak mi polecono.Musze przyznać ze pare rzeczy zrozumiałam i postaram sie nie popełniac tych błędów które popełniłam. Cięzko mi bedzie,ale bede sie starała zrozumieć faceta. Pierwsze oznaki zrozumienia już mam.Moj facet był kilka dni temu w jaskini,ja czytałam książke i dałam mu swiety spokój,zaskoczył mnie jak nigdy dotąd.Dostałam niebieska papuge w prezencie na walentyki.Nie macie pojecia jak mnie to ucieszyło,ten gest dla mnie wiele znaczył.Mamy juz swoje lata z partnerem oboje jestesmy po przejsciach,nie mieszkamy razem,jestesmy 1,5 roku ze soba,i przez ten cały czas dał mi tylko jedną róże na Dzień Kobiet. On ma problem mówić o uczuciach i okazywac je tak jak ja bym tego chciała,wiec ten prezent mnie tak cholernie wzruszył ze nie macie pojecia. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) 🌼 Ale tutaj koledze zazdroszczę tej randki mmm I tak sobie pomyślałam, że biorąc pod uwagę moje randki, to rzadko kiedy byłam na nich sobą...zwykle jakoś zestresowana albo niewyluzowana. A to jednak wpływa na postrzeganie nas przez ta druga osobę. Z niewieloma facetami rozmawiałam tak od serca. Może kiedyś...poznam takiego :) Iri love, Ty pieronie nooo :P :classic_cool: co ja poradzę na ten układ gwiazd :D wyszłam z jaskini, dorwałam joysticka i zagrałam haha Powiem szczerze, że te gry strategiczne są fajne choć wyszłam z wprawy Na spotkanie z moim eks( który ma podobno dzisiaj zadzwonic) pomalowalam wczoraj paznokcie na kol;.czerwony ;) po nocy już odprysnął, nie wiem co ja robię, chyba drapię po ścianach... hihi Czyli zagadka, pt."jak sprawić, żeby On nadal się starał i zabiegał oraz walczył o kobietę" jest nadal nierozwiązana :( A co do tytułu książki...myślę myślę i może wymyślę :) miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zagadka moze brzmi by kobieta dla mężczyzny była NIEDOSTEPNA:) to wtedy mężczyzna lata za nia jak głupi:P:P skąd ja to znam??:P to efekt mojego eks, który mimo tych naszych 5 lat osobno, dalej za mną lata , nie wiedzieć czemu:(, sposoby unikania nie pomagają, zmieniłam numer telefonu to odzyskał..nic z tego nie rozumiem.. Moja najwspanialsza randka to z moim eks , prawdziwy usmiech, bicie serca, w jego reku czerwona soczysta róża i raffaello..gdy o tym wspominam płacze..czas tak wiele zmienił😭 i po tym miałam do teraz randki koszmarne oparte na tym ze facet zestresowany nic nie mowi a ja wymyslam tematy i probuje wzniecic atmosfere bo jedynie to bym uciekła siedzac i saczac piwko;) tym bardziej trafiam na takich facetow po przejsciach, gdzie miłe ejst gdy zwierzaja sie z problemów z byłymi dzieczynami ale to swiadczy ze nie zapomieli i maja sentyment i co z atym idzie brak zaufania wiec jak ty chcesz kontynuowac zwiazek na wylewanie żołci drugiej jakby byla winna..głupie to..dlatego stad nie udane randki bo facet bedzie myslal o bylej a nie by zaczac nowy rozdzial i zaufac ponownie o ile ma przed soba dziewczyne w ktorej jest szansa na cos nowego. Ale człowieka tak łatwo zniszczyć. czwórka spotkaj sie i opowiedz nam:) Faceci nie mowia o uczuciach ich nie zmusisz do tego, jo juz wolalabym zobaczyc poprzez gesty, szanowanie mnie itp mi slowo ,,kocham cie'' nie rusza moze wywola usmiech ale jaki to ma sens ogólnie:) ja zostalam konsultantka avonu:) i zamawiam kosmetyki sobie i innym sa tam fajne maseczki do spa:) http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html POLECAM! Michas ty sie zakochałeś normalnie:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony mamy też równouprawnienie, czasy się zmieniły. czy kobieta nie może zaprosić faceta na kolację? nie zrobić w domu jak codziennie, tylko zaprosić gdzieś, wyjść razem, zrobić mu niespodziankę. my tez lubimy wiedzieć, że Wam zależy. Zaraz padnę tutaj. Właśnie teraz faceci sie wycwanili i kobiety ciągle muszą się starać a oni maja to gdzieś a nam chodzi jak to zmienić. Weźcie sobie to równouprawnienie w dooope wsadźcie. Jak ja słysze to jako argument to mnie normalnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri avon? myślałam, ze oriflame :) Trzydziestoletni...równouprawnienie równouprawnieniem, ale jednak to chyba facet powinien zdobywac kobiete od zawsze na zawsze bo gdy dzieje sie odwrotnie to zazwyczaj facet nie traktuje tego serio, raczej to nie ma pożądanego skutku. Sama miałam kiedys takie doświadczenie :o Czwórka gdzie Ty te rączki trzymasz w nocy ze juz lakier poodpryskiwał ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×