Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

michaś Twojego misternego planu wywołania nowej międzyplanetarnej masakry- jak to napisałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle z doskoku :) ale się rozpisaliścieee maaaasaaakra :D od 13 strony musiałam nadrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym obezwładnianiem to bym nie przesadzał.. tzn. zależy w jaki sposób się je obezwładnia. Na filmach czasem pokazują, że wystarczy wziąć kobietę w ramiona, mocno pocałować i się bezwładna robi... Tak to mi się podoba!!:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czego jesteś fanem, cytuje tylko to co napisałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem fanka gwiezdnych wojen :D no własnie takie obezwładnianie sobie mniej więcej wyobraziłam...sexy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyznę można dosyć łatwo obezwładnić ;) Kurcze, zimno mi, czuje się niewyraźnie, pomoże mi ...rutinoscorbin! Normalnie jestem niedogrzana, albo to juz starość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka rutinoscorbin raczej nie pomoże...walnij sobie kielicha ;) he he nie nooo Ty tak serio? cos Cie bierze czy majaczysz z niedogrzania???? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to jestem fanem kina.:) Tej najważniejszej, ze sztuk...;) ale tymczasem pożegnam Was. Szkoda mi trochę, ale... Przecież nie mogę zaniedbać mojej Walentynki!!;) A poza tym pora lulać... Wczoraj trochę się zasiedziałem z Wami,:P więc dziś muszę odespać noc zarwaną...;) Spokojnych i miłych!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem nieco mocniejsze obezwładnienie z przytrzymaniem damskich rąk z tyłu przez jedną męską, a drugą mieć wolną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... ehhhhh... żebyś o tym swoim niedogrzaniu napisała wczoraj... Dziś już po "japkach";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocha się mąż z żona w sypialni. nagle mąż pyta: - kochanie, gdzie jest łyżka do butów? żona wyrwana z miłosnych uniesień, zdekoncentrowana i zła jak pszczoła w czasie deszczu odp: - na ch... ci teraz łyżka do butów? - jest mi tak fajnie, że jajka też bym włożył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas dobranoc :) 30letni, to ja pomyslalam o czyms podobnym :P A co do choroby, kurde no wszyscy dookoła kichają, gorączkują...no nie ma szans, pewnie ja sie rozłożę na końcu, ale zawsze na kilka tyg..lub dni przed kolejnymi urodzinami się sypię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka - Ty powinnaś wiedziec po co... tyle się naczytałem o Twoim mężu... w wolnej ręcę trzymałbym zimny browar. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alee tu przemoc:P:P hahaha Panowie trzydziestoletni i michas łatwo pisac lub powiedzieć a zrobić trudniej. Chcialabym was zobaczyc czy faktycznie w trakcie meczu mozna was wyciagnac na miasto:P watpie:)! zreszta chyba bym musialabym wziac telewizor jutro moja ukochana Barca gra z Arsenalem i musze sie przygotowac na jutrzejsze emocje oh yeeeeah:D iri jestem konsultantka avonu i oriflame:D czwórka koles sie nie odezwał zlej go moczem nastepnym razem, bo raczej to skleroza go powitala w Polsce:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... podaną do łóżka aspirynę, rutinoscorbin , witaminki i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestoletni a gdzie druga raczka zwykle spoczywa albo wedruje:>?? oh! jak ja kocham takie zabawy:P:P:P przepraszam dzisiaj jestem lekko zboczona:D michas dobranoc a tak pozatym to ty 7 lat ja zdobywales?? byliscie razem wczesniej a potem sie rozstaliscie, ciekawi mnie to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impres... tu akurat nie trafiłaś:) nie jestem kibicem piłki nożnej:D:D:D:D:D zdarzają się i tacy, jak widać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri, olałam go. Szkoda mojego czasu na tak niedojrzałego człowieka, ale chętnie wygarnęłabym mu co myślę. Żadnych wojen tutaj nie ma, trochę podnosimy sobie poziom hormonów ;) OOOj Barca gra hmm..tez sie skuszę :D tak w ogólę to lubie oglądac mecze...tylko nie naszych dziadów, ale ligę hiszpańską mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Michasiu nie kuś, bo po tych witaminkach mogłabym jeszcze dostac gorączki nie do zbicia :D Impri, ja tez dzisiaj mam taką chcicę hehehe :D Panowie, przepraszam, ale musiałam się przyznać :P Pań nie przepraszam, bo my tu tak na porządku dziennym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impres... zaspokoję Twoją ciekawość:P nie, nie byliśmy razem. 7 lat temu spotkaliśmy się przez przypadek. okupiony zresztą mocnym fochem mojego szwagra wobec mnie, ale długo by pisać...;) potem spotkaliśmy się kilka razy na jakichś mało znaczących okolicznościach... aż nadeszła ta sobota, która widać miała nadejść:) ot i już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piłka jakoś nie kręci, no chyba że nasi grają :P wiem wiem dziwnie brzmi ale co poradzę że jestem patriotką i mimo wszystko im kibicuje :P lubie sobie podnosić adrenaline hehe :P O wiele bardziej jednak lubie oglądać siatkówkę, piłkę ręczną czy żużel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×