Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ja mam na abonament teraz i doszlam do wniosku, ze zapłace te 60 zl w miesiącu mając w abonamencie, niz ładowac karty, z czego za 30 zł by nie wystarczyło raczej :/ dośc sporo dzwonię, mniej juz smsuje bo ani męza żeby dzwonić, ani kochanka, zeby ukradkiem smsować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam...w pracy dosć często uzywam tel.nawet prywatnego :)i do kolezanki zadzwonic czasem chcę czy cos :) Michasiu, az sie przestraszylam ze skądś możemy sie znac, ale to impossible :P :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-eczko... w takich tematach nic nie jest proste. Jeśli czujesz się na siłach zaakceptować jego zobowiązania, których nie będzie chciał nigdy się pozbyć (tego jestem pewien;)), a może dać Tobie to, o czym Ty marzysz, to... Twórzcie to wspólnie. Jest milion sposobów na pogodzenie tego ze sobą.. Tylko samemu, bez zrozumienia z drugiej strony nie da się niczego osiągnąć... Co do Jego byłej żony... Nie wydaje mi się, żeby do niej wrócił. Czasami, w pewnych "okolicznościach przyrody" bywa chęć powrotów. Ale do tego trzeba dwojga, a przeważnie jest tak, że to "co się stało, to się nie odstanie"...:) A co do Playa..:) Na pe ma lepszy zasięg jak orange. Co prawda połączenia do Playa są sporo droższe z konkurencyjnych sieci, ale tylko dlatego, że play ma lepsze warunki dla swoich abonentów:) Właśnie usłyszałem w radiu, że kontroler biletów w moim mieście będzie mógł zatrzymać gapowicza siłą!!! No chyba ich pogięło!!??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napisałem, bo pewne fakty się zgadzają... A skąd wiesz, że impossibile??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale skoro Helcia tu była. to wnoszę, że było ostro..." Michaś no wiesz :P :D "Tak jest Michasiu trzeba dbac i podlewać. Powiem teraz całkiem szczerze- nie wierzę, że istnieje na świecie taki mężczyzna który potrafiłby o mnie zadbać, docenić itd. Nie ma takich męzczyzn, cholera jasna, nie ma!" Czwórka RACJA !! :D "Tylko żeby zrozumieli, nie można za bardzo gmatwać tematu w bawełnianych włókienkach!!" A z tym to jest czasem problem :P "Wjechałaś mu na ambicje i to go zabolało to teraz odwraca wszystko na swoją korzyść że to on jest fajny i wybiera przebiera w laskach i jest przefajnym ogierem "- Tak jest bardzo często tez miałam podobne sytuacje jeden do dzisiaj lubi strasznie o mnie plotkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia... chciałaś się wyżywać przedwczoraj w damsko-męskiej dyskusji!!:P Ja też ogarniam obiad i... kuchnię przy okazji;) Dziś dzień kota!! No to najlepszego "koty";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra... to teraz chwalić się, co dziś na obiadek u Was?? A na końcu ja powiem co będę wcinał za chwilkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu, ciekawa jestem, które fakty sie zgadzają ;) Ale to jest tak, że ja jestem cykorem i nie wiem czy podjęłabym taką decyzję aby wyjechać i to daleko od domu. Porąbane jest to, że sytuacja jest skomplikowana a po drugie wiem, że On chciałby mi tyle dać. Teraz sobie myślę :" kurde, no, narzekasz na facetów, ze nie dbają, że nie zabiegają...a jest taki, który chciałby gwiazdkę z nieba dać" Kurrr...nie rozumiem samej siebie :P Chyba jednak skusze się na tego Playa Nie orientujecie się jak to jest z takimi komórkami za granicą, np.ktos ma komorke na abonament, wyjezdza za granice i chce jej uzywać. Nie znam sie na takich sprawach, ale nie wykluczam ze licze się z wyjazdem za granicę, stąd to tez chcialabym wiedziec :) Pisz Michaś o tych niektórych zgadzających się faktach ;) Helcia- Ty pierniku jeden :P 🌼 Żebym ja była taka przebojowa jak Ty .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Czwórka też dzisiaj gulasz na obiad robiłam z ziemniaczkami ;D A co do tych telefonii komórkowych to ja mam Orange i nie narzekam. Fakt że ma słaby zasięg ale ja raczej nie przebywam w miejscach gdzie tego zasięgu nie ma. Jeśli musiałabym juz koniecznie zmienić sieć to zmieniłabym na plusa :) a jak to działa za granicą to mi zawsze przysyłali sms-a o zmianie płatności za połączenia. a jak to tam dokładnie jest to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... była żona ( co prawda w moim przypadku nie walnięta, i życzyłbym wszystkim rozwiedzionym takich byłych żon, jaką mam ja;) ), dwójka dzieci i fakt, że chciałby nieba przychylić swojej kobiecie... A jak nie rozumiesz samej siebie, to jak mają Ciebie zrozumieć faceci??:P Co do telefonii... Jeśli bedziesz opłacała abonament, to możesz ten telefon nawet na Wyspie Wielkanocnej... Ale jak tam jest z zasięgiem to nie wiem...;) Nawet w Playu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu...no właśnie, Michasiu, przede wszystkim imię się nie zgadza ;) Widzisz, ci mężczyźni, którzy znają wartość kobiety często mają żonę lub eks żonę. Zawsze wolałam starszych od siebie, ale jak tak dalej pójdzie to będę musiała szukać wśród emerytów :P Miałeś jeszcze napisać, co na obiadek upichciłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-eczko... a skąd wiesz jak mam na imię??:P żarcik:) mówisz, że miałaś słabość do starszych panów?? Cóż.. musisz się liczyć z tym, że jeśli ktoś jest np. w moim wieku i jest wolny, to albo ma jakieś zobowiązania, albo jakiś "nieudany" jest...;) Albo zabawy mu się zachciało:P A u mnie też bez szaleństwa było z obiadem... Naszło mnie dziś na typowe, polskie amciu... Schabowy, ziemniaki i żeby trochę nie było tradycyjnie, to buraczki były do tego..:) Czekam do wiosny z kulinarnymi udziwnieniami:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... i nie lubię kaszy w zupie;) Wolę z gulaszem... i kiszonym ogórem!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE tam, poznałam raz na imprezie faceta, miał wtedy jakoś 40 lat, na imprezie była też żona ale praktycznie zalana w trupa, przetanczylismy caly wieczor, a jakie mi teksty sadził :D a ja mialam taką gadkę że aż sama byłam w szoku. potem zamiast z żoną do domu, mnie odprowadzał :D dobrze, że go kolega odciągnął. Zawsze wiedziała, że najskuteczniej uszcześliwić mężczyznę schabowym z ziemniakami ;) Ja jakoś za schabowym nie przepadam, lubię jakieś mięsko z warzywami, ogólnie lubie kiedy jest kolorowo na talerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schabowe tylko w zimie:P Wiesz... facet jest prawie jak niedźwiedź. sporo energii potrzebuje. Tylko zimy nie przesypia;) I dziwisz się, że się facet zapatrzył?? Czasami wystarczą dwa słowa..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile musi mieć lat... Tak samo jak facet. To zależy od różnych okoliczności. Ale jeśli ktoś jest, powiedzmy 30-letnią dziewicą to już znaczy, że coś nie tak jest... ;) Drżysz, maleńka??:D:D:D:D:D A co się stało?? Aż tak zimno u Ciebie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... z przerażenia drżysz.. Nie bój się mnie, nie gryzę. No, może czasami... Ale nigdy z mocno...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka jak jedziesz za granicę to normalnie telefon działa i normalnie możesz dzwonić i pisać esy tylko będzie drożej. Po przekroczeniu granicy dostajesz smsa z informacją ile płacisz za minute i za smsa. Z tego co pamiętam na terenie Uni Europejskiej jest taniej niż poza nią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj nie moge powiedzieć, że drże z innego powodu, bo znowu mnie odprawisz jak z tym syropem i witaminkami hihi A czy zimno? w domu ciepło, ale chyba dzisiaj w nocy mnie tutaj zasypie A co do gryzienia to sama czasem lubię...ale raczej kąsać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha... Za dużo byś chciała wiedzieć!!:P Tak naprawdę to nieistotne są słowa... To zależy od okoliczności, od tego kto mówi i kto słucha. Na każdego zadziała coś innego... A jaką mam reklamę z boku.. Mówią, że 2 minuty przyjemności to 2 dni komfortu. Prawda to może być??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..na szczęście mam jeszcze troszkę czasu. Musze zmienić tel. ale chyba nie zdecyduje sie na te modne ostatnio dotykowe, bo chyba trafiloby mnie gdybym miała coś napisać, paluszkiem. Ale za to znalazłam tel.który w sam raz bylby dla mnie, choć spotkałam się z opinią, że paskudny, a ja jak kobieta lubię ładne rzeczy, ale on akurat w swojej surowości mi sie podoba :) http://tnij.org/kg7r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale wy te stronki zapełniacie. Dziewczyny i Panowie oczywiscie tez dostałam ta robotę:D Dzisiaj ostatni dzień na stażu byłam a od poniedziałku będę pełnoetatowym pracownikiem :D:D:D Jutro jadę umowę podpisywać i gra muzyka tralalalala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×