Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

ooo czwórka jestes fanka hiszpani wygrali w tamtym roku mistrzostwa swiata, gran derbi i katalonia kochana musi wygrac lige mistrzuniów:D gra piekna i męska;) nie to co nasi w reprezentacji , jak widze smude i late to zawału dostaje:P:P michas ty fanem kina no tak:) ale meczyku fajnego n ie odmowisz;)? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-eczko... ja tylko chciałem dać Tobie jeszcze ciepłej herbatki do popicia tych piguł wszystkich...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odmówię. Ale tylko jak mi się zachce pójść na mój stadion jedyny i niepowtarzalny... Ale ostatnio zachciało mi się tam iść 8 lat temu... I Barca grała wtedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-letni łeeee tam...to niewygodnie by Ci sie tak piło tego browarka :P Czwórka jest światny sposób na takie czające się przeziebienie, ale współpracownicy mogą Cie opierd**** wypić ciepłe mleko z czosnkiem wycisnietym i miodem na noc :D albo łyknij coś zapobiegawczo...ale rutinoskorbin to za słabe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas no to pewnie zateskniles bardzo a teraz to masz powody do radosci znam to uczucie, jakbys oczekiwał wymarzonej chwili:D zycze szczescia;) wykorzystaj to:) czwórka na ból gardła płukanka z sola:D na kaszelek thiocodin na gorączke febrisan aaaa na aaa ból główki seks:D:D ale mnie na szcescie nie boli hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Iri,w razie czego sprobuje tego specyfiku :) Impri oj tak, ja doceniam walory estetyczne jak i gre hiszpanów hehe Ale znam mezczyzn, dla których rozgrywki sportowe mogłyby nie istnieć. To nie jest jakaś wada...ale to rzadko spotykane i dlatego niezwykłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irr... łyknij coś zapobiegawczo powiadasz?? ale to, miałaby łyknąć ma zapobiec chcicy, czy gorączce??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie lubię dyscypliny indywidualne. I dlatego... PLANICA!!!!!!!!w tym roku będzie grana, choćby nie wiem co!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka ja to zapalona kibolka jestem ale nie okazuje w swiecie mezczyzn, patrza czy przypadkiem z peniskiem sie nie urodziłam;):D bo to niekobiece przeciez, wchodze na specjalna strone sportowa i sledze braki;) Oglądam: formuła 1 -pozdrawiam kubice jakby tu czytał:D siatkowka szcypiornisci i boks:D Adamek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja boksu mam po dziurki w nosie... mój maz to w kółko oglada... ale F1 lubie :0 fajne chłopaki tam jeżdzą :D siatkówką też nie pogardze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impres... a co w trym złego?? lubisz ten sport, to go sobie oglądasz... wiesz, jedni lubią sport inni "sos"...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mchas nie widze zlego ale kazdy jest inny:P dobra mykam spac bo jutro praca na mnie czeka dziubki kafeteryjne buziaki na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ominęły mnie te dyskusje damsko-męskie ;P Ach bym się wyżyła ;P Co do facetów no cóż trafiam na samych kretynów a jak na jednego nie dałam złego słowa powiedzieć tak mi się cudnie odpłacił i do dzisiaj mam przez niego same nieprzyjemności które mi strasznie ciążą i chciałabym mieć już święty spokój. Więc już żadnego faceta nie będę traktować poważnie i będzie on dla mnie osobą z którą mogę tylko i wyłącznie pogadać tak jak z jakąś znajomą nie będę odróżniać płci ;D No co do filmu och Karol to różne opinie słyszałam, sama nie byłam bo już zajęć nie mamy hehe, ale jak się zajęcia na uczelni zaczną to będę na bieżąco zapewne ;D Ale musiałam nadrabiać tych stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miał... I znowu nie wyśpi się przez kobietę:P Ale już naprawdę znikam... Kolorowych Wam wszystkim, dziewczynki!! I 🌻🌻🌻... Cały bukiet!! Pa!!!! A Ty 4-reczko też do łóżka leć. wygrzać się...;) tylko spita mi nie pij zimnego!!! Nooo!!! Dobrej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ach...a już myślałam, że w nocy dobijecie do 25tej stronki ;) :P Ja dzisiaj wstałam z bólem głowy, pewnie ta zmiana pogody ufff... do pracy na popołudniu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry :) a co do filmu Och Karol ja byłam i mi się podobał :) lekki i przyjemny, posmiać się można :) myslałam , że będzie lipa ale miło mnie zaskoczył :) ale ciężko mi było dzisiaj wstać , miałam 6 dni wolnego to już się odzywczaiłam od porannego wstawania :D a tu psikus :):P a 4 dobrze zrobiłaś,że nie zadzowniłas czy napisałaś do byłego. To on chciał sie spotkać i miał dac znać...:) Co do byłych- mnie mój (ten Psychol) dorwał na facebooku znowu ...pomyslałam , dobra tyle lat mineł omoże się zzmienił. Pisalismy na gg i dalej ma ciężki charakterek :D pretensje o to co było, że ja oziebła jestem, dlaczego go tak zapisałam na gg brzydko haha :) parodia i dziecinada :) branie na litośc i wspomnienia :) tylko że ja to dobrze znam , keidyś jak byłam w nim zauroczona to wiaodmo że mnie to ruszało a teraz mam to w ... ;) :P wczoraj zaporoponował spotkanie na kawe, wiedziałam że predzej czy póxniej wyskoczy z tym :P oczywiście odmówiłam ,bo dla mnie nie mamy o czym gadać , o tym co było nie ma sensu , chciał się tłumaczyć z tego że on jak mnie wtedy zdardzał to się podubił ale że bardzo mnie kochał haha :P :D wszystko przeinaczył oczywiscie tak by się wybielić :) pozapominał o wielu faktach jak sie do mnie odzywał i traktował .No i jak odmówiłam probował wziac na litosc ale nie zmieniłam decyzji i co zrobił ... ? obraził się :D :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie chcialam zebyscie mi powiedzieli jaki moze byc powod. Od pewnego czasu spotykam sie z kims i nasza znajomosc trwa od grudnia, facet od 2 tyg sie nagle przestał do mnie oddzywac? boje sie odezwac pierwsza, bo byc moze kogos poznal? glupie wiem,to powinnam sprawdzic ale moze wiecie lepiej.Poczatki były takie ze poznalam go i zaprosilam go do kina w ramach blizeszego poznania sie, zaprosil mnie na sylwestra potem bylo fajnie, dalej to etap ze widzimy sie w pracy bo tez sie tam poznalismy i jakby nagle przestał sie mna interesowac. Jest po rozstaniu z była jak i w zyciu stracił bliska osobe w rodzinie, dlatego jeatem wrazliwa na takie sytuacje i boje sie go z tego powodu, ze ja go nie zrozumie czy cos. Uwaza sie za socjopate ale jest dobrym czlowiekiem. Kocha imprezy codziennie a ja nie, wiec tym sie roznimy. Czy to milczenie moze byc powodem ze odpuscil sobie mnie ? I co radzilibyscie mi w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×