Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

"W niektórych kwestiach owszem masz rację. Ale co do wyglądu o tym co napisała Impri nie powiesz mi, że sie myli o na pewno nie. Może myli się w stosunku do Ciebie. Heh a co do tych dziewczyn którę palą , klna i myslą że są fajne puszczaja sie na prawo i lewo to jest po prostu łatwa zdobycz dal skrzywdzonego faceta, albo po prostu dla kogos kto chce się zabawić no i widocznie takie dziewczyny mają w sobie "to coś"." koleżanko sympatyczna pozwól, że o tym co jest aseksualne dla mnie będę mówił ja. jesli facet w damskich pończochach jest dla Ciebie obiektem pożądania. nie mam nic do powiedzenia poza ----> :D :D lubisz mężczyzn w różowych koszulach, lubisz mężczyzn w stringach. ok. Twoja sprawa, twój gust. mój jest taki. kobieta ubierająca się a'la lata siedemdziesiąte, a'la dzieci kwiaty jest dla mnie tym czym dla fanatycznego słuchacza radia maryja - para homoseksualistów trzymająca się za ręce. the end. co do kobiet które wymieniłaś w ostatniej części swojej wypowiedzi, to od siebie dodam, że odmawiam takim dziewczynom "wspólnego spędzenia wieczoru" żaden chyba normalny facet nie będzie zainteresowany kontynuacją znajomości z taką "kobietą" którą mówiąc wprost - wyjebał po dyskotece pod płotem, w kiblu czy w aucie. co innego ze stałą partnerką takie zabawy. ale to inny temat, nadający się do działu erotycznego. miłego dnia życzę wszystkim. postaram się zajrzeć wieczorem. ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa
"Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus." cholera a ja myślałam ze jestem na planecie ziemia :/ znowu musze prochy brac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, męskie kurwy i damscy bokserzy to jest całkiem odrębna jednostka :P choć właściwie każdy mężczyzna może zasilić to jakże zacne grono :D Ale na własnym przykładzie powiem, że najgorszy jednak jest terror psychiczny. Doświadczyłam tego i wiem, co czują kobiety. Ja, na początku po prostu bałam się cokolwiek powiedzieć, bo czasem było "nie po jego myśli". Z perspektywy czasu patrze jednak na to inaczej, i żałuję, że dałam sobą na tyle manipulować, aby odchorować to potem. Jednak po zerwaniu- odżyłam. Nie ma co generalizować, że kobiety takie, śmakie a mężczyźni fe i poligamiści. Każdy ma świadomość, z jakim człowiekiem się wiąże. Ja przynajmniej, byłam tego świadoma, ale nie na tyle dojrzała lub jak kto woli doświadczona, aby wiedzieć, że ludzie się nie zmieniają. Teraz podchodzę z dystansem do mężczyzn, chyba po prostu chcę samą siebie bronić przed rozczarowaniem i cierpieniem. Czasem sobie myślę, że uczuciowo się wypaliłam natomiast w innych dziedzinach rozkwitam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koleżanko sympatyczna pozwól, że o tym co jest aseksualne dla mnie będę mówił ja. jesli facet w damskich pończochach jest dla Ciebie obiektem pożądania. nie mam nic do powiedzenia poza ----> lubisz mężczyzn w różowych koszulach, lubisz mężczyzn w stringach. ok. Twoja sprawa, twój gust. mój jest taki. kobieta ubierająca się a'la lata siedemdziesiąte, a'la dzieci kwiaty jest dla mnie tym czym dla fanatycznego słuchacza radia maryja - para homoseksualistów trzymająca się za ręce. the end." Nigdzie nie napisałam o tym co mi się podoba a co jest aseksualne, nie zrozumiałeś o czym do końca pisałam, a mianowicie, jak to podobno kobiety mają w zwyczaju jakoś trzeba sobie tłumaczyć pociąg facetów do tychże dziewczyn (oczywiście nie mówię o wszystkich), ale znam wiele przypadku że jak już koleś taką dorwie to z nią jest sporo czasu. "co do kobiet które wymieniłaś w ostatniej części swojej wypowiedzi, to od siebie dodam, że odmawiam takim dziewczynom "wspólnego spędzenia wieczoru" żaden chyba normalny facet nie będzie zainteresowany kontynuacją znajomości z taką "kobietą" którą mówiąc wprost - wyj**ał po dyskotece pod płotem, w kiblu czy w aucie . co innego ze stałą partnerką takie zabawy . ale to inny temat, nadający się do działu erotycznego." No ale nie zaprzeczając jak to nazwałeś normalny facet takich jest jeden na milion :P Również życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexi ....rozgdakało się stadko, co??:P Nie mam siły tego czytać, więc tylko pozdrowię tych, co mieli coś do napisania, kiedy ja nie mogłem wziąć udziału w dyskusji;) Ale skoro Helcia tu była. to wnoszę, że było ostro...:P 4... przejdzie Tobie to "wypalenie uczuciowe"...;) zobaczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo właśnie rozgadało,że potem człowiek musi to czytać,żeby być w temacie:) Ja jeszcze w pracy,a wy jak tam??:P U mnie powróćila zima:( jest biało i mroźno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda jak późną jesienią...:( Śpiąco, deszczowo i ogólnie ch....o:) Zacząłem czytać te Wasze wpisy wczorajsze, ale nie dam rady chyba do końca... A tak w temacie humoru wczorajszego... Wraca mąż do domu i zastaje w łóżku kochanka żony.... Z obcą kobietą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel napisal mi wczoraj że on wie, że mam ogromne pokłady miłości i że potrzebuje tylko znaku, zeby pieknie rozkwitnać. i mówi, ze ja przyjęłam taką formę obrony przed złem, przed zranieniem- może. póki co usycham, i trochę smutno, ze nie mam kogo kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś zakochany??:P łeee to zazdroszczę-też bym się chciała zakochac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochanie to jeszcze za duże słowo... Na razie fascynacja. Chociaż może i fascynacja to za dużo. Na pewno chęć bliższego poznania jej..;) U niej chyba też:) Chociaż kto tam trafi za Wami...:P:P:P Ale jest kontakt, więc już coś:) 4-eczko usychasz?? Bo podobno z kobietą trzeba postępować jak z pięknym kwiatem... Dbać, pielęgnować i...regularnie podlewać;) Wtedy nie uschnie na pewno;););) Jeszcze będziecie miały swoje nowe miłości..:) I jak będziecie z "obcymi" z Marsa gadać tak, jak tutaj z nami, to będzie pewien niejeden owinięty!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Michasiu trzeba dbac i podlewać. Powiem teraz całkiem szczerze- nie wierzę, że istnieje na świecie taki mężczyzna który potrafiłby o mnie zadbać, docenić itd. Nie ma takich męzczyzn, cholera jasna, nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki, co myslicie o sieci PLAY? koczy mi sie umowa z orange i po dobrych kilku latach chcę zmienić sieć, bo potrzebuję miec dobry zasięg a nie to co teraz :/ Myślałam w sumie o wszystkich, ale PLAY ma fajna oferte i telefony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, są...:) Czasem tylko trzeba wprost powiedzieć czego się oczekuje:P A wierz mi, że jakieś 70% słuchających ze zrozumieniem jest w stanie spełnić oczekiwania Wasze. Tylko żeby zrozumieli, nie można za bardzo gmatwać tematu w bawełnianych włókienkach!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam myślę o playu. To jest Netia GSM;) I korzystają z BTS-ów Plusa, który ma najlepszy zasięg w kraju... Kiedyś byłem w Orange, ale rzeczywiście nie rozwijają sieci. Zasięg jest u nich masakrujący!!:) Potem byłem w Erze. Fajne promocje mają, ale ceny najwyższe;) A teraz mam Plusa i jestem całkiem zadowolony...Ale Play ich przebija troszkę w ofercie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa jaś i fasola Piszesz Michasiu jak mój przyjaciel, stal się nawet bardziej liryczny ode mnie hehe Trudno powiedziec coś takiego facetówi, który często liczy na to , że to kobieta będzie dokoła niego skakać a on będzie czekał aż ona cos zrobi a sam palcem nie kiwnie wrrr Jasne, poznalam kiedys takiego faceta, ktory dbałby o mnie ale jednak, rozwiedziony z walnięta zona na karku, do tego sporo starszy ode mnie, dwójka dzieci...czułabym że odbieram im ojca, dlatego powiedziałam stop, poza tym nic nie czułam, on przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj eks(ktorego ja rzucilam)rozgadal znajomym ze podobno na poczatku naszej znajomosci on mi od razu powiedzial,ze nic z tego nie bedzie,bo on sie nie wyleczyl po poprzednim zwiazku!!!!maskara co za świnia...to przeciez ona za mną latał, bo mi az tak nie zalezalo,to on chcial przejsc ze stopy kolezenskiej na cos wiecej-co za debil!!!!mam ochote mu przywalic-brak slow na tych facetow!!!Zgadzam sie z czworka,że nie ma juz porządnych facetow,ktorym bedzie na nas zalezec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka co do Play to nie wiem bo nie mialam-mam orange wczesniej plusa teraz jestem zadowolona....podobno Play czesto zasiegu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z orange jest tak, że ktoś do mnie dzwoni a mowi ze abonent poza zasiegiem lub ma wył.telefon...a ja tel. mam włączony 24h/dobe . Nie wiem, chyba zdecyduje się na PLAYa dają mi więcej minut od początku niz mi Orange dało za prawie 8 lat w abonamencie phi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie przejmuj się też miałam podobną sytuację. Koleś do mnie podbijał a ja od początku nic więcej prócz koleżeństwa z nim nie chciałam i tak go traktowałam. On jednak dalej był zainteresowany więc porozmawialiśmy sobie i mu powiedziałam bez żadnego owijania w bawełne że nic z tego nie będzie.. co się później dowiedziałam od naszych wspólnych znajomych? Że to on ze mną nic nie chciał i że to ja latałam za nim ale on mnie olał :D Sama widzisz jak to z facetami :P Wjechałaś mu na ambicje i to go zabolało to teraz odwraca wszystko na swoją korzyść że to on jest fajny i wybiera przebiera w laskach i jest przefajnym ogierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!! I sexy i 4 zgadzają się ze sobą nie patrząc na męski punkt widzenia!!:) To, że trafiłyście na gości, którzy uważali się za pępek świata i trzeba było koło nich skakać niczego nie oczekując w zamian, to nie znaczy, że wszyscy tacy są..:) Zresztą miałbym coś do powiedzenia po moim spojrzeniu na rewers Waszego plemienia...:P Poza tym piszesz 4-eczko, że miałaś kontakt z Panem, który był PO rozwodzie i miał dzieci... I cóż w tym złego?? To, że próbował się z kimś związać po raz kolejny, to źle?? Lepiej byłoby, gdyby zaszył się w piwnicy i nie wychodził nigdzie, bo nie poszło mu z BYŁĄ żoną?? A dzieci?? Zabierałaś mu je?? Nie myślę, że tak było... Po prostu nie potrafił Tobie wytłumaczyć, jak to działa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy... Bo on naprawdę nie wyleczył się z poprzedniego związku!! I szukał "kwadratowych jaj"... A na siłę to można się tylko w kompleksy wpędzić;) Poza tym, żeby zacząć coś budować z kimś nowym, trzeba sobie samemu najpierw dać czas. Jeśli się tego nie zrobi, to przeczyta się, albo usłyszy o sobie: "głupi debil".. I to prawda będzie!!:D:D:D: Najpierw trzeba zakończyć jedno, żeby brać się za drugie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do play czwórka myślę że to dobry pomysł, szybko rozwijająca się firma popularna nie słyszałam żadnych narzekań na nią a promocje i pakiety ma fajne ;) i ten soczysty fioletowy kolor haha :P żartuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu, problem nie w tym że On był po rozwodzie... Ma dwojke dzieci, na które musi płacic pieniądze, super, poczuwa sie do tego....tyle że ja tez chcialabym miec dzieci, a wiem, że wtedy On chyba nie wracałby z pracy, rozmawialismy kiedys na ten temat. Zresztą...kto wie, może dogada sie z byłą zona i wrócą do siebie, przeciez to byłoby dobre...choć z drugiej strony...nie wiem. Czasem mysle sobie, co wybrać, czym sie kierować :o wiadomo, ze nie skreślam człowieka z tego powodu, ale wiem, jak byloby mu trudno dbac o dzieci z pierwszego małżenstwa i o druga rodzinę, którą by stworzył . Wiem, glupio myslę o takich problemach, ale za nic nie chcialabym Go skrzywdzić, bo za duzo w zyciu przeszedl, choć zawsze mowil, ze bylabym najlepszym co mu sie przytrafilo w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metisko mam czas do lipca, ale juz się zastanawiam która oferta najlepsza :) choć z drugiej strony jak nikt by do mnie nie dzwonil bo mialby za drogo hehe Ponoc połaczenia do PLAYa sa najdroższe...ale gdybym dostala ponad 200 minut do wszystkich sieci to moglabym dzwonic i dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sierpniu się umowa kończy, mam w plusie i też myślę żeby zmienić. Tylko ja pewnie przejdę z abonamentu na kartę. A co do sieci to albo Play albo pozostane w Plusie. Muszę się z tym przespać heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×