Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

No ja bardzo chętnie będe rozmawiać, ale niestety na godzinę musiałam "oddac " kompa i nie miałam jak odp. Iri ten kowboj troche za bardzo mięśniasty i żylasty już wolę trochę brzusia a nie piersi większe od moich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..w sumie cięzko mi teraz powiedzieć jaki typ faceta jeśli chodzi o wygląd mi się podoba :) Ale oczami wyobraźni go widzę hihi puk puk jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem, że śmignęłaś na jakieś party z jakimś dużym, owłosionym i posiadającym super dupcię facetem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam, żadnej randki póki co nie mam w planie, choć szkoda. Co do tego owłosionego...no wiesz, hm..po prostu lubię mężczyzn a nie jakieś wydepilowane lalusiowate stworzonka. 30letni jak minął dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... czyżbyś zaczęła opowiadać o swoich fantazjach??!!:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie minął w porządku, spokojnie, bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji. Dzisiaj właśnie naszła mnie ochota na pójście na imprezę, ale że w pobliżu żadnej nie ma to ratuje mnie wyjazd do któregoś naszego małopolskiego miasta :) Chyba na wiosnę zaczyna mnie energia rozpierać ;) A już w ogóle to mogłabym teraz siedzieć, pić drinka i słuchać jak mi jakiś facet wali ściemę jaka to jestem piękna i wspaniała heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzuć jakąś fotę, to będę walił Tobie takie "ściemy"...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Michaś osz Ty pierniku jeden :D Przecież meżczyźni patrzą "w serce" a nie na wygląd. Chyba zdążyłeś sie już zorientować jaka ekstra babka jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka nie pitol, ze ten cowboy ma większe piersi od Ciebie bo ja wiem, ze nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri nooo wiesz co :D wczoraj moja siostra zobaczyla mnie bez stanika, no prawie bez i stwierdzila ze " ej ale masz duże, ale przynajmniej w miejscu są" :D heheheh Ale ten cowboy ma bardziej jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniku??!! Pierniku??!! Ja Ci dam piernika!!!:P:P:P:P:P Właśnie dlatego, że zajrzałem już w Twoje serce, to chciałbym zobaczyć jak wygląda jego "obudowa";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, co mężczyźni widzą w silikonowych piersiach...Ci których znam mówią, że im sie nie podobają sztuczne, ale na bank jak widza taka aktorkę to trzeba im ślinke wycierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P i wcale nie prawda!! Nie każdy facet tak podchodzi do tematu plastiku w kobiecym ciele... Mnie tam sie nie podobaja wcale piersi jak piłki..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas hahaha łobuzie jeden noooo :P Obudowa jest całkiem niezła :D o właśnie przypomniałam sobie, że do listy wydatków muszę dopisać pewną rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wiadomo, kiedy rozmiar jest dobrze dobrany to nie wygląda groteskowo, ale takie coś chyba nie jest miłe w dotyku,,a przeciez mężczyzni lubia patrzeć i dotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×