Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

oj dziewczyny :D Helcia co Ty chcesz od swojej figury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! No to zróbmy konkursa!! W "Żuri" będę ja i 30. Bo jesteśmy winogronkami niewysuszonymi...;):P A oceniać będziemy figury Helci i Iri, oraz dekolt 4-ki...;););) No i co Wy na to??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie moje stare zdjęcia z przed roku a teraz już tak nie wyglądam :P Hahaha 30 no co prawda to prawda :P też już słyszałam o tym gospodarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Was nie rozumiem, wiecie jak jest przekichane, kiedy błagasz los ,zeby guziki z bluzce nie strzeliły albo nie rozpięły się centralnie pośrodku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam... ja bym się nie pogniewał gdyby strzeliły albo się rozpieły..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka za to takich bioder jak ja nie chciałabyś mieć bo jak mierzysz super dopasowaną sukienkę to albo w biodrach za ciasna albo w piersiach zapiąć nie możesz :P i tak źle i tak nie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia to witaj w klubie też swoich bioder nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dobrze.;) gdyby tak nie było, to już by mnie tu nie było:P (nie zwracajcie uwagi na składnię) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha metis one są za szeroki zdeczka :P No na tyłek nie narzekam ale tylko wtedy kiedy patrzę że niektóre to płaski mają :P i jak to mówią z tyłu deska i z przodu deska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie tematy. a już w związku gdy kobieta zaczyna wylewać mi swojemu facetowi, przyjacielowi, kochankowi swoje żale... wtedy zaczynam się przyglądać i zastanawiać - może ona ma rację.. ;) ech dziewczyny, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ale wszystko jest ok byle było proporcjonalne i pasowało do własnej figury! o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha facetowi nigdy nie wylewam swoich żali :P jak on coś mówi pozytywnego o moim wyglądzie to tylko przytakuje grzecznie :D "wiem kochanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy myślicie, że facetom nie podobają się wypięte pupcie?? Ze niby tylko facet powinien mieć okrągły, zgrabniutki tyłeczek??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka czemu mam się nie wypowiadać ? :P 30 no swojemu facetowi kobieta nie powinna mówić że tu ma za dużo a tam za mało :P bynajmniej nie za często bo faktycznie tak jak mówisz taki facet zacznie się zastanawiać czy aby racji nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... jesli tylko będzie okazja, to będę łapał... jak pchełki!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie czwórka, każda znajdzie coś w sobie co jej się nie podoba tak było jest i będzie dlatego te części ciała odesłać w niepamięć a skupić się na tych co się nam podobają :P żeby nie wpaść w kompleksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia, przecież Ty masz piersi miodzio! :classic_cool: Moze faktycznie nie należy takich wątpliwości czy kompleksow przedstawiac naszym prywatnym męzczyznom:) Kocha sie za caloksztalt a nie za jeden element który w produkcji dobrze wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
popieram. nie ma kobiet, które lubią swoje ciało. bo już siebie, to jakby całkiem inna historia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zupełnie inaczej!! Jeśli zaczyna się skarżyć na swój wygląd, to i tak wiem, że już jej ktoś nawinął, że przytyła nieco...:P;) Ale jak już mówiłem... Ciało zawsze można zmienić;) http://epps.pl/prezentacja/Zasady_facetow poczytajcie i obejrzyjcie....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×