Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Gość i to juz!
pierdolicie :D piszczycie jak kotki w marcu i nie mozecie sie doczekac zeby trafil sie ktos, byle kto, aby was wyroochal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..chrzciny wypadły fajnie :) Impri trafiłas, kupiłam koszule i spódnice ołówkową ale granatową :) i granatowe szpilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz swoje frustracje wyładowywać gdzieś indziej? Jesteś jedną i tą samą osobą,ględzisz, obrażasz- napisz czarnego nicka, najłatwiej obrażać jako pomarańcza, nie? :o Wiesz co, wali nas co myślisz, co piszesz. Zajmij się może sobą, a nam pozwól tutaj spokojnie rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śmietnik sie tu zrobił :P pomarańczowe odpady chemiczne ...ha ha ha ha dziewczyny zawsze możemy sie wynieść do starego "pokoju" ;) ale proponuje traktować jak powietrze te cytrusy posezonowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri to czekamy na fotki na poczcie ;) 4.. iri ma rację jak się będziemy wdawać w dyskusję to nie odpuszczą, bo przecież chca pokazać nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje fotek jeszcze nie mam bo nie wzięłam od taty ani siostry męża. Nie zamawiałam fotografa bo mi szkoda kasy było, a jak dwa aparaty z rodziny robiły fotki to coś fajnego na pewno sie wybierze ;) jak bede miec zdjęcia to pokarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusKZb
pokażę :Dchyba ,że chcesz pokarać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia mósimy zrobić to wspulnie, wcześniej uzgadniajądz co i jak :D rzeby rzadna sie nie zgóbiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozejść się
gupie cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri ja terz tak myślem, tszeba to jeszcze opgadać tak wiesz, na gie-gie :) Chelcia- zmień nika bo zabuzyłaś mojom estetyke, znaczy sie jej poszczeganie wizualne a pszede wszystkim- jak morzna takie elementarne błendy robić! ortografija sie kłania!shame on U! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwurka a słyszałaś takie powieconko z dzieciencego slangu KTO KOGO PRZEZYWA SAM SIE TAK NAZYWA... strasznie je lóbię... tak jakoś mi sie tera pżypomniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbdvk lm,.
tak to bywa gdy myslalo sie ino o chujach i rznieciu zamiast uwazac na lekcjach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja doopa pryśćczata i pipa kadaffi aka:D no f koncuf tżeba zajehać kogoć no nie ćwurko;) hooje pies w dole zbędna to kurfa na konsu śfiata 2012! irenca no daj buziacka niuch niuch!!:D:P bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D he he he dopranoc Czwurka mósze jeszcze ogarnonć trohe i ide spac... jeztem zmenczona dniem, bo dórzo roboty było w pracy ;) a ponatdo dziecko mi zasneło dobiero o 22 :o baj baj mordeczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×