Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentino332

które lepsze butelki Avent czy Lovi?

Polecane posty

Z Aventem rosła moja córka, teraz wpadły mi w łapki LOVI i uważam, że są świetne. Młodziakom się dobrze z nich pije. Smoczki delikatne i mięciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka miala i TT i Avent ale najbardziej przypadła jej do gustu Lovi. Z TT w ogóle nie chciała pić a Avent miał za twardy smoczek i nie umiała złapać. Teraz jak jest starsza już pije z Avent ale jak była mała tylko Lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, dodam trochę po czasie, że korzystam z Lovi i Aventa i według mnie smoczki Lovi są b. fajne, mięciutkie i mojemu synkowi przypadły do gustu, natomiast z butelki starła się miarka po 3 tygodniach używania - to bardzo utrudnia użytkowanie . Co do Aventa: twarde smoczki, ale butelka pozostała z miarką i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dla mnie butelki Avent są naprawdę dobrej jakości i długo nam służą, i ten ich smoczek serio się spisuje i córeczka kolek nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielismy avent i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococh
Używamy Lovi i jesteśmy zadowoleni aczkolwiek aventu nie używał am nigdy wiec brak mi porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata_
U nas z aventem jest problem taki, że dziecku leci mleko po szyi i to wydaje się że leci z odpowietrzników. Dopiero po tym jak dziecko się przyssa i stworzy podciśnienie, butelka zaczyna zachowywać się kulturalnie. Mamy też lovi i nie ma takiego problemu, ale oni podeszli do problemu odpowietrzania w zupełnie inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy i Avent natural i Lovi. Moja córka nie chciała żadnej butelki ale z Lovi załapała. Więc ta u nas wygrywa. Ale to kwestia indywidualna. Jednym ta spisuje innym inna. Co do jakości Lovi ro podoba mi się jej przezroczystosc a miarka mnie się nie starła. Może to zależy od czyścika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie61
My bardzo lubimy lovi, szczegolnie serie medical za niezniszczalny plastik. Teraz, rowniez w zwyklych butelkach sa smoczki super vent i one sa duzo lepsze niz poprzednie bo sie nie zasysaja. Mleko leci jak trzeba nie za szybko, maly nie zniecheca sie dzieki temu do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka jest wykonana solidnie. Uzywam medical+ i aktywne ssanie z LOvi Smoczek jest fajny bo nie leje się z niego bokami. Duży plus za czytelną miarkę ktora jest nie do zdarcia. Polecam, polecam, polecam Lovi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avent. 4 kupilam za 15 funtow soczek i szczotka do mycia butelek gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×