Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe :)

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość ciekawe :)

Czy skorzystałybyście z oferty konsultanta ślubnego? Chcę otworzyć taką firmę w Krakowie, z tego co wiem istnieją już takie 4, które należą do Polskiego Towarzystwa Konsultantów Ślubnych. Zastanawiam sie czy w tej sytuacji mam szansę i czy byłoby zainteresowanie tego typu usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też ......
co raz więcej par korzysta z takich usług ale w Polsce nie jest to jeszcze tak rozpowszechnione jak na zachodzie myślę że wiąże się to z kosztami ....Kraków niby duże miasto ale nie wiem czy piąta tego typu firma w jednym mieście dała by radę się utrzymać ....musiałaby być duża konkurencja cenowa w stosunku do innych żeby jakoś zachęcić do siebie potencjalnych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
Boję się właśnie tej konkurencji bo jest to biznes słabo rozpowszechniony u nas. Są województwa gdzie ani jednej tego typu firmy nie ma, niestety w Krakowie funkcjonują już 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinglea
i szykuje się piąta pod przywództwem Zia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie korzystałam i bym nie chciała mam swój rozum by wybierać wszystkie detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
ja osobiście nie skorzystałabym bo 1. planowanie własnego ślubu, dodatki, sukienki i inne pierdółki to przyjemność 2. konsultant kosztuje a moja sytuacja finansowa jest przeciętna Ale dla osób zapracowanych i nie mających czasu na sprawy organizacyjne (a mających odpowiednie fundusze) albo takich, których te duperele nie bawią to jest dobra opcja. A że Kraków jest trochę snobistyczny to klienci powinni się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja też bym nie skorzystała. Po pierwsze szkoda mi kasy, po drugie szykowanie wlasnego wesela to przeciez sama przyjemnosc :) Mysle ze z takiego konsultanta glownie korzystaja osoby ktore przebywaja poza krajem i przyjada do Polski tylko na swoj slub. Poza tym co wlasciwie taki konsultant robi? Przeciez takie rzeczy jak sprawy w USC, kosciele, wybor obraczek czy sukni to trzeba i tak zalatwiac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie korzystam
a mogłabym wiedzieć na czym działalność takiej firmy polega w ogóle? co ona może zaoferować takiego młodym? i przybliżone chociaż koszty, tak dla orientacji tylko. bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....D....
Nie brała bym obcej osoby do tego żeby mi przyszykował slub i wesele... Mój dzień i robiłam go tak jak ja chciałam.... Po swojemu!! I było super sala i kapela i tak dalej ...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
Rozumiem bo sama wolałabym załatwiać wszystko po swojemu i mysle ze to oferta bardziej dla osób zapracowanych lub będacych poza krajem. Konsultant zalatwia w zasadzie wszystko: sala fotograf zespół DJ makijaz fryzjer zaproszenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
dlaczego niby pod przywództwem zia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No bo ta cala Zia86 mowila ze chce zalozyc taka firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
a jaki jest koszt takiego konsultanta? np. powiedzmy wesele na 100 osób? on rozwiezie zaproszenia? znajdzie mi saLE? ZA PRZYZWOITĄ CENĘ? WYNEGOCJUJUE rabat?? uzgodni ksiedza? załatwi nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki konsultant to jak
np. firma projektująca i wykańczająca wnętrza - ma swoich nagranych ludzi do wszystkiego - konkretne salony sukien, ewentualnie projektant na stałej współpracy, konkretni fotografowie, konkretne sale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie korzystam
ale on wyszukuje oferty i możemy wybrać spośród kilku czy jak to się odbywa? no i chciałabym wiedziec jaki jest koszt, tak mniej-więcej. ale zgadzam się z innymi, że planowanie własnego wesela to frajda i przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
myślę że wszystko jest kwestią dogadania i jak trzeba będzie to i zaproszenia rozwiezie chociaż to raczej młodzi robią. A koszty zależne mysle od wesela i ilości spraw zalatwianych przez konsultanta. Niektóre firmy biorą 10 % całości inne od każdej rzeczy jakąś kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No nie wiem... pomijając kwestię kosztów, nawet jak bym miała kasę na konsultanta to jakoś nie mogłabym zaufać, że obca osoba akurat wybierze takie same zaproszenia czy zespół weselny jaki sama bym wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Agencji ślubnych w Krakowie jest kikadziesiąt więc konkurencja jest olbrzymia. Niskie ceny nie są tu żadnym rozwiązaniem bo nie utrzymasz się. Klient agencji slubnej to Para Młoda bardzo wymagająca więc nie chodzi tutaj o cenę a o doświadczenie i wiedzę. Na pewno warto skorzystać ze szkoleń - te znajdziesz na stronie stowarzyszenia właśnie. Szkolenia sa organizowane przez profesjonalne firmy, któe działają od wielu lat, mają więc ogromne doświadczenie i wiedzę na temat branży slubnej w Polsce. Warto zainwestowac, dowiedzieć się i dopiero zacząć myślec o tym poważnie. Dla każdego kto ma DOBRY pomysł znajdzie się miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
To może odpowiem Wam na te pytania bo widze tu mnóstwo niejasności. Konsultant slubny nie wybiera za Was np zaproszeń. To zawsze Para Młoda decyduje. Konsultant slubny musi Wam przedstawić oferty przygotowane specjalnie dla was, na Wasza kieszeń, pod wasz gust. Dlatego to mit, że zabiera przyjemność w organizacji slubu, wręcz przeciwnie jeszcze jej dodaje! Jesli chodzi o koszty to usługa ta w Polsce jest BARDZO tania biorąc pod uwagę pracę np przez 12 miesięcy ( a zazwyczaj tyle to trwa ) - miesiecznie wychodzi ok 500zł średnio. Dodatkowo w tej cenie konsultant slubny koordynuje Ten dzień od rana do rana. Porównując ta usługe np do fotografa - za swoja prace biorą średnio 2500zł ( 1 dzień pracy + średnio tydzień obróbki ) czy kamerzysty - średnio 3500zł za 1 dzień pracy + 2 tygodnie montażu etc....... Konsultant slubny jest zatrudniany przez Was np na te 12 miesięcy, jest do waszej dyspozycji codziennie. Jest Waszą prawą reką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
caca jeżeli masz chwilę czasu prosiłabym o kontakt. Interesuje mnie ten temat. impresja_12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
"odpowiem też ...... co raz więcej par korzysta z takich usług ale w Polsce nie jest to jeszcze tak rozpowszechnione jak na zachodzie myślę że wiąże się to z kosztami" A mi sie wydaje, ze wlasnie coraz wiecej par decyduje sie na mniejsze przyjecia/tansze bo wola dolozyc kase do mieszkania albo pojechac gdzies daleko i nawet ciocie Krysie sa tym faktem juz mniej zdziwione i czesto popieraja mlode pary za takie podejscie ;). A jak juz ludzie robia wielkie wesela to tez patrza na koszty i staraja sie rezygnowac z jakis tam zbednych pierdolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Oczywiście piszcie i pytajcie: karina.komorowska@perfectmoments.pl u nas są szkolenia dla konsultantów ślubnych ale i warsztaty dla par młodych wiele inspiracji znajdziecie na naszym blogu firmowym a także na profilu facebookowym - mnóstwo zdjęć, filmów, pomysłów zawsze warto zapytac, nic to nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Konsultanci! Jeśli potrzebujecie czegoś oryginalnego w zakresie zaproszeń/menu/winietek i ogólnie poligrafii to ja chętnie zrobię: Zaproszenia ze zdjęciem Przerabianie zdjęć Rysunki albo komiks Zaproszenia w postaci mini-książeczki Prezenty dla gości np: przypinki, magnesy na lodówke etc, etc,....(miejsce działania: Kraków) www.sklep-z-kartkami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Drodzy Narzeczeni, Chciała bym Wam zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniach ślubnych i weselnych jako doradca śluby Ulotna Chwila. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć czas na poszukiwanie sali, zespołu muzycznego, fotografa, sukni ślubnej, garnituru czy limuzyny itd. Sama organizowałam swój ślub od a do z. Zrobiłam na nim wszystko nawet zaproszenia czy księgę gości, sama znalazłam zespół muzyczny itd. Dlatego też postanowiłam pomagać innym. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i ta chwila, która ma zostawić pamiątkę na zawsze i pozostawić miłe wspomnienia. Chcę przeżyć to jeszcze raz i być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, a dzięki temu poczuje się jak to ja bym brała ślub i dlatego dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Doradzę przy wyborze: strojów weselnych oraz dodatków, kosmetyków czy welonu, butów , kwiatów itd., wynajęciu odpowiedniej sali na przyjęcie czy też wesele, wyszukaniu auta jakim byście chcieli jechać do ślubu, oraz goście, znalezieniu zespołu muzycznego czy też Dj didżeja znalezienie dobrego fryzjera, kosmetyczki, manikiurzystki, wybraniu wzorów zaproszeń, savoir vivre, oraz usadzaniu gości, dekoracje sal, menu odpowiednie dla gości i młodej pary, alkohol, wyborze podziękowań dla gości, oraz ,dla rodziców, wybraniu firmy która ustroi kościół i sale weselną, restaurację bądź auta, usługi dodatkowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail: Marta.ulotnachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam. Wasz doradca śluby Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Poprawiam e-mail: marta.uroczachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 30
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Strasznie przerażała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Ustaliliśmy, że niektóre zadania zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×