Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kathtyyy22555

Mój mąż ma 42 stopni gorączki, co mam z nim zrobić?

Polecane posty

Gość kathtyyy22555

Prezdwczoraj miał "tylko" 38, a przed godziną zmierzyliśmy i jest 42!! Wziął 2 polopiryny S, zastanawiam się, czy by go nie zawieźć na pogotowie??? Czy może przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeellllaaaaaajddaa
od takiej goraczki czlowiek moze umrzec. nie wiem na co jeszcze czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego........
dlaczego nie poszliscie wczoraj do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pogotowie już
pogotwie!!!! nie przesadzasz. To jest poważna sprawa. Ale w między czasie okłady z letniej wody. Nie zimnej!!!!! Musi być temperatura pokojowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathtyyy22555
nie poszliśmy bo w sumie skarżył się tylkko na ból gardła, brał coś na gardło i na noc wziął polopirynę. Teraz (po godzinie od ostatniego pomiaru i wzięciu polopiryn ma już 39 ( ale trzymał tylko dokładnie 5 minut, może za mało? Bo poprzednim razem zapomniał o termometrze i trzymał go pół godziny i wyszło te 42 stopnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zdezorientowana
nawet jak by trzymał godzine to nie nabije więcej temp niż miał naprawdę. No ludzie litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathtyyy22555
Nie jest źle, mąż miał jednak 40 stopni i 2 kreski!!! Właśnie przyjrzałam się termometrowi, ma skalę tylko do 42 i koniec. A tyle tam na pewno nie było. Jak wyjmował termometr to zawołał do mnie, ze ma 42 stopnie, ja się zasugerowałam tym, i mimo, że spojrzałam na termometr, wydawało mi sie, ze jest faktycznie 42. Mąż teraz właśnie chrapie. Wcześniej bełkotał, że przy 42 już by go tutaj nie było :0 Teraz trzymał znowu termometr ale 10 min i wyszło 39,1. Także może wstrzymam się z tym pogotowiem. Ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwij pogotowie dostanie pyralgine w dupsko i pójdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ałtorka
absolutnie nic z tym nie robi tylko czyta to samo ciagle na kafe a mężusiowi właśnie ścina sie białko w ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisała jak byk, że miał 40C, a nie 42C, a teraz ma 39C, więc chyba z jego białkiem jest wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathtyyy22555
Własnie go skrzyczałam, ze ma iść w łóżko, a nie łazić po domu z tą temperaturą. Za 2 godzinki znowu mu zmierzę i zobaczymy. Z 39 stopniami nie pojedziemy na IP. Jak ktoś napisał, może dzięki temu wybiło te wszystkie wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na PoGoToWiE
Jejku KOBIETO 42 stopnie !!!!!! to do szpitala zwariowałaś wogule na co czekałaś zwijaj dupe i SZPITAL aha jeszcze 1 zimny okład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go szybko pod
zimny prysznic - tak zimny! i to juz . i wezwij szyboko pogotowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie zabladzi
Ludzie on mial tyle stopni w LUTYM a teraz jest LISTOPAD:D nie ekscytujcie sie juz tak bo i wy dostaniecie goraczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
ubezpieczyła i dobiła;) po co komu warzywko ze ściętym białkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhhnyg
białko mu się w jajkach ścięło i z plemników nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co ty czekasz?
Z dzieckiem prwnie bys przy 38 stopniach przejechala na czerwonym swietle do lekarza lub od zawalowca karetke odciagnela ale maz to i 42 moze miec? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to temat
z Lutego a nie z Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;icgk,
Białko u człowieka ścina się przy temp. 40 stopni. Nie polecam bardzo zimnych kąpieli, gdyż mogą spowodować szok termiczny, jedynie zimne okłady. Telefon na pogotowie jest w tym przypadku koniecznością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wczoraj 41.5 st gorsczki wzielam leki i sie obnizyla fakt ze chyba z litr wody wypocilam ale u mnie to norma przy kazdym przeziebieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhaha
zamów trumnę, przy 42 ścina się białko u człowieka i umiera ;p albo zmien termometr bo jest chyba niedokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast siedzieć perzy kompie.Dlaczego nie wezwiesz pogotowia? Czy ty mądra jesteś? Siedzisz i piszesz a mąż w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobij go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polopiryna nie jest wlasnie na to,zeby sie wypocic? Ja raz wzielam dwie na noc i bylam cala zlana potem i rozpalona. Szybko na pogotowie z mezem! Taka temperatura to zagrozenie zycia,a Ty siedzisz na kafe i piszesz co masz zrobic. Zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty z bez czarny zbija gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
4 years later...;) dobiła go?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampapa22
ja na wysoką gorączkę mam sprawdzony sposób, biorę Pyralginę i po kłopocie. na Twoim miejscu też bym kupił opakowanie i miał w domu w razie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę pyralginę. Szybko obniża temperaturę, więc zawsze mam pewność, że zadziała. Odpowiada mi też, że ma wersję rozpuszczalną sprint i dzięki temu nie muszę łykać tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym miała aż tak wysoką gorączkę, bo to przecież życiu zagraża. Najwyższa to chyba z 39 miałam. Szybko mi wtedy pomogła pyralgina sprint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×