Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to i ja

ciuszki dla dzidziusia

Polecane posty

Gość 99999999999999999
bardzo ladne masz te rzeczy.naprawde. szkoda ze nie mam takiego malucha.i to sa rzeczy ktorych nie wstyd pokazac. moze reszta zobaczy i zastanowi sie zanim nastepnym razem wystawi swoje szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) już sie naczytalam że to lumpeksowe szmaty ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnjdg
zbieraj sie z tymi markowymi szmatuchami, ffllleee byle marka ale jak wyglada niewazne zanada ryj do wora sobie wsadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss
Bardzo ładne rzeczy ;) niestety, ja mam córcię, która nosi 62 aktualnie i raczej kupuję już większe rzeczy, bo takich rozmiarów jak wystawiłaś, mam juz aż nad to. jesli nie uda Ci się sprzedać w komplecie tego co wystawilaś i będziesz sprzedawać osobno to daj znać (aniula79@interia.pl) bo byłabym zainteresowana body Cheeroke, spodenkami Next i jeansowymi ogrodniczkami. A może teraz chcesz coś sprzedac osobno? Jeśli tak to podaj mi ceny na maila... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuls...będę pamiętała o Tobie jeśli sie nie sprzeda :) moooooniiiiia - cena min. to 65 zł wiec wychodzi po niecałe 2,10 za sztukę :) wiec taniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zalezy mi na tym aby majatek zarobic za to tylko żeby to w ogole sprzedać bo córcia nosi teraz 74 cm a niedługo już bedziemy prać 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jłoj
ja pierdole to znowu ta lumpeksowa smieciara:O spierdalaj durna babo,idz na bazar handluj ta starzyzna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie bardzo ladne, nie wygladaja na szmaty, ja niestety mam corcie ktora nosi juz 74 ale ciuszki bardzo ladne, nie przejmuj sie opiniami innych, a w razie czego to ja wystawialam ciuszki w anonsach za paczke powiedzialam 150zl i sie sprzedalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×