Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONA REWOLUCJA

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PENISA NA KAFE

Polecane posty

jury na razie niepełne,verity nie ma i i inne panie byłyby mile widziane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze wyskocze teraz jak filip z konopii, ale wskoczylem w ten topic doslownie 20 min i chcialbym wiedziec jak wyglada nadeslanie zgloszenia? link w topicu, fota na maila, skype? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko :P ale ciezko mi o tym pisac, bo... cos takiego spotkalo mnie RAZ and never again :( ale byloo naprawde zajebiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, skoro link to ja sie nie pisze :P przynajmniej nie w tej chwili - za duzo zachodu a czasu coraz mniej.... moze innym razem :) ale chetnie pogadam, jesli amsz czas/ochote/cierpliwosc ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ciekawa...bardzo,laska sie ciebie nie przestraszyła jak jej fujarkę pokazałeś,?bo ja bym uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywanie bylo na koncu, zaczelo ise od zaczepienia, rozmowy, gadka szmatka i wyszlo ze mamy wiele wspolnych zamilowan... :) potem rozmowa zeszla na temat masturbacji, seksu, a na koniec zaczely sie czyny.... ps. ile masz lat? ja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prztulanie, dotykanie, macanie, pokazywanie kutasa - albo byla wyglodniala albo naprawde sie jej spodobal bo stwierdzila ze zajebisty - nastepnie wspolna masturbacja, delikatne lizanie, penetracja, wytrysk na trawke, znow przytulanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no niezła przygoda ale ja to bym się bała tak z obcym facetem w parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mialem mega szczescie :P a nie kusi Cie czasem np obciagniecie (fajnemu) nieznajomemu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jakoś nie,skad bym miała wiedzieć czy się mył...a ty też tak lizałeś,nie bałes się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie balem? lizalem a kutas az splywal sokami - jak moglem myslec o strachu? :) zwlaszcza ze pierwszy raz w zyciu widzialem blond wloski na szparce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. naturalna blondi :) dziewczyna przecietnej urody z ukierunkowaniem na ladna, ale za to pasjonatka - a to bylo dla mnie najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×