Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike17

misja cellulitis

Polecane posty

hej dziewczyny powiedzcie mi jak najlepiej pozbyć się cellulitu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiednia dieta (podobno białkowa działa najlepiej) + dużo aktywności fizycznej! to najważniejsze... do tego jakieś masaże, kremy i dużo samozaparcia, żeby "dopaść" ten cholerny cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Odnosnie cellulitu ... od wielu lat stosowałam naprawdę najdroższe kosmetyki, wywalałam kasę na kremy za 200-500 zł, chodziłam na rózne zajęcia fitness i magic bar.... nic nie dawało efektu, a jesli to bardzo maly to byl efekt. Najlepsze rozwiązanie to rolletic :) W tamtym roku chodziłam 3 miesiące. Miesiąc masazy w moim mieście kosztuje ok 170 zł, i wówczas się chodzi ok 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Rolletic to takie urządzenie masujące, na którym układasz sie w rózny sposób. Po 2 miesiącach nie miałam połowy cellulitu, a po trzech - :0 mogłam chodzic w krótkich spodenkach latem :) Naprawdę bomba! Zero cellulitu! Dodatkowo przed każdym wejściem na rolletic wsmarowywałam jakis krem anty za 20-30 zł - wtedy lepiej on się wchłania. Poza tym rolletic to idealne sposób na pozbycie sie kg. Ja nie byłam gruba, ale na zajęcie przychodziło mnóstwo Pań ważących ponad 100 kg, i wiem że niektóre w ciągu ok roku będąc na specjalnej diecie (z rolleticu) oraz chodząc na te zajęcia to schudłu ok 20kg. Także to jest spoko sprawa. Tyle że jesli chodiz o cellulit ,,,, to trzeba chodzić cały czas... ja zrobiłam po 3 miesiącach przerwę na 7 miesięcy i teraz mam to samo, albo i gorzej, bo wogóle sie nie ruszam :( także trzeba kasy i samozaparcia, ale rolletic jako jedyny działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze codziennie 25 minut
ja mam zestaw ćwiczeń, 25 minut codziennie qw domu zwykłej gimnastyki po 2 tyg 60-70% mniej cellulitis a na brzuszek twister :) już nie mogę doczekać się lata i krótkich sukienek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze codziennie 25 minut
moje ćwiczenia spalają tłuszcz z ud i pośladków chyba to najlepszy sposób i bardzo szybko działa (tzn wiadomo jak ważysz z 90 kilogramów to pewnie dłużej Ci zajmie to, ale ja osiągnęłam duże wyniki w 2 tygodnie) i pomyśleć że nie wierzyłam dziewczynom, które polecały mi te ćwiczenia, nie sądziłam, że tak szybko da się redukować to z czym walczyłam ponad rok bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafciaaa
A jakie to ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze codziennie 25 minut
Cwiczenie 1. Cwiczenie trenuje boczne czesci brzucha, talie, miesnie tlowia, ramion, miesnie dolnej czesci kregoslupa. Polozcie sie na boku podpierajac lokciem. (patrz zdjecie) Z pozycji wyjsciowej unosimy biodra tak, aby tworzyly one z tlowiem jedna linie. Uwazamy jednak na to, aby nie wyginac przy tym bioder, a je unosic. Brzuch mamy lekko wciagniety. Nastepnie opuszczamy ponownie sylwetke w kierunku podlogi, nie dotykajac jej jednak zatrzymujemy sie tuz nad nia(!) i ponownie unoscimy biodra do gory. Cwiczenie wykonujemy tyle samo razy na jednej jak i na drugiej stronie (np. 10 razy na prawej, 10 na lewej). Przy podnoszeniu sie do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. http://images30.fotosik.pl/324/27ccc76893ef65femed.jpg Cwiczenie 2. Cwiczenie trenuje miesnie dolnej czesci kregoslupa, miesnie tlowia, bioder, nog, brzucha. Lezymy na boku. Glowe kladziemy na ugietej rece (zdjecie). Druga reke kladziemy tak jak widzimy na obrazku, w celu ustabilizowania pozycji. Nogi leza rownolegle do siebie. Palce nog zaciagniete sa do gory. Unosimy rownoczesnie obie nogi do gory poczym ponownie je opuszczamy, nie kladac ich jednak na podloge, a zatrzymujac tuz przed nia(!) i ponownie unoscimy nogi do gory. Nogi mozemy polozyc na ziemi dopiero po ukonczeniu serii. Cwiczenie wykonujemy na prawej jak i na lewej stronie tyle samo razy. Przy podnoszeniu nog do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. http://images49.fotosik.pl/60/8a47f9d2e0f77397med.jpg Cwiczenie 3. Cwiczenie trenuje miesnie posladkow i tylnie miesnie ud. Przyjmujemy pozycje laweczki. Jedna noge unosimy do gory i zginamy w kolanie (noga A), w taki sposob aby powstal kat 90 Stopni. Udo nogi A powinno znajdowac sie w jednej linii z tlowiem. Palce nog zaciagniete sa do gory. Glowa zostaje prosto. (patrz zdjecie) Ugieta w gorze noge (A) obnizamy tak, aby znajdowala sie ona rownolegle do drugiej nogi (B) i ponownie jak w poprzednich cwiczeniach nie pozwalamy, aby noga A dotknela podlogi. Pamietajmy, aby podczas cwiczenia caly czas zostal zachowany kat 90 Stopni. Brzuch lekko wciagnety. Oddychamy rownomiernie. Przy podnoszeniu nogi do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. Oczywiscie cwiczymy tak zarowno prawa jak i lewa noge. http://images43.fotosik.pl/59/3f34b0c36a16dba6.jpg Cwiczenie 4. Cwiczenie trenuje miesnie posladkow i tylnie miesnie ud. Znow pozycja laweczki, ale tym razem z oparciem na lokciach. Unosimy jedna noge (A) do gory. Palce nog sa zaciagniete do gory. Glowa prosto. Uniesieta noge (A) opuszczamy ku podlodze, az do momentu gdy palce beda na okolo 1 cm od podlogi. Nastepnie podnosimy noge (A) do gory, powracajac tym samym do pozycji wyjsciowej. Brzuch podczas cwiczenia mamy lekko wciagniety. Oddychamy rownomiernie. Przy podnoszeniu nogi do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. http://images28.fotosik.pl/324/2088e4c65d066148.jpg Cwiczenie 5. Cwiczenie trenuje miesnie posladkow, miesnie ud, biodra, talie. Przyjmujemy pozycje laweczki. Kregoslup prosty. Glowa jest na rownej linii z tlowiem. Rece sa lekko ugiete w lokciach. Wykonujemy lekkie wymachy ugietej w kolanie nogi w kierunku do gory i na zewnatrz (patrz zdjecie). Przy cwiczeniu tym uwazamy na to, aby miednica pozostawala w kierunku rownoleglym do podlogi, aby sie nie chwiala na bok. Brzuch podczas cwiczenia mamy lekko wciagniety. Przy opuszczaniu nogi, nie kladziemy jej na podloge, az do ukonczenia serii (zasada taka sama jak w poprzednich cwiczeniach). Cwiczenie wykonujemy bez pospiechu i rownomiernie. Przy podnoszeniu nogi do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. http://images29.fotosik.pl/324/334b85f7fde903dfmed.jpg Cwiczenie 6. Cwiczenie trenuje wewnetrzne miesnie ud. Polozcie sie na boku podpierajac lokciem. Druga reke kladziemy tak jak widzimy na obrazku, w celu ustabilizowania pozycji. Gorna noge uginamy i kladziemy „przed cialem. Dolna noga jest lekko ugieta, a palce nog zadarte sa do gory (patrz zdjecie). Podnosimy i opuszczamy dolna noge, nie dotykajac przy tym dolna noga (mam na mysli czesc od polowy uda po czubki palcow) podlogi. Przy podnoszeniu nogi do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. Cwiczenie wykonujemy na miekkim podlozu, macie, kocu. http://images24.fotosik.pl/325/b2e4b8fe621a1190med.jpg Cwiczenie 7. Cwiczenie trenuje zewnetrzne miesnie ud. Lezymy na boku. Glowe kladziemy na ugietej rece (zdjecie). Druga reke kladziemy tak jak widzimy na obrazku, w celu ustabilizowania pozycji. Nogi uginamy lekko w kolanach. Palce nog wskazuja/zaciagniete ku gorze. Celem cwiczenia jest podnoszenie i opuszczanie gornej nogi. Gorna noge mozemy polozyc dopiero po zakonczeniu serii. Przy podnoszeniu nogi do gory robimy wydech, przy „opadaniu w dol wdech. http://images26.fotosik.pl/324/bcd25d04120a9996med.jpg Cwiczenie 8. Cwiczenie trenuje miesnie posladkow i nog. Stoimy w lekkim rozkroku. Kregoslup prosty. Cialo wygiete lekko do przodu. Powoli uginamy nogi w kolanach, przechodzac w ten sposob w „pozycje narciarska. W tej pozycji pozostajemy kilka sekund, poczym wracamy do pozycji wyjsciowej. Podczas cwiczenia uwazamy na to aby piety znajdowaly sie zawsze na podlodze (nie unosimy ich). http://images48.fotosik.pl/59/a1e48a8b030e1949.jpg każde ćwiczenie powtarzam 20 razy, tzn jak w ćwiczeniu unosi się nogę w górę-to robię to 20 razy, i dopiero przchodze do następnej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafciaaa
dzięki... ja chodze na basen co drugi dzien..ale jakoś nie widze efektow:( i wspomagam sie balsamami antycelulitowymi. Moze spróbuje ćwiczeń, ale samemu cwiczyc, to nie bardzo sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam coś takiego, że nie chciało mi się ćwiczyć samej... Grupa to zawsze jakaś mobilizacja, nutka rywalizacji.:P dlatego wybrałam fitness. Może to zależy od organizmu, ale mi zajęcia na prawdę pomogły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Te ćwiczenia całkiem sensownie brzmią. Z pewnością warto wypróbować. Jednak tak czy inaczej nie wydaje mi się, żeby wystarczyły w walce z cellulitem. Tutaj jeszcze należy zastosować odpowiednią dietę i jakiś zabieg. Jednym z bardziej skutecznych wydaje się być ten z kliniki La perla smooth shapes. Jest połączeniem lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni. Moim zdaniem to jedna z mocniejszych broni do walki z pomarańczową skórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Ja ćwiczyłam chudłam później znowu waga wracała i tak w kółko. Mała waga -duży celulit większa waga mniejszy cellulit mama zfundowała mi masaże odchudzające a ja później wziełam antycellulitowe sczerze polecam masaże w ten sposób pozbyłam się cellulitu i schudłam z ud po 8cm i brzuha 9cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocne w tym wypadku na pewno są zabiegi. W klinice La Perla cellulit jest usuwany systemem Smooth Shapes. Polega on na połączeniu lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami oraz próżni. Takie kompleksowe działania na pewno są skuteczniejsze niż tradycyjne masaże, czy kremy antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy tez jak zaawansowany masz ten cellulitis. mnie mimo regularnego ruchu nęka to dziadostwo, co prawda nie jest to tragiczne, ale mnie strasznie denerwuje i dołuje. ostatnio kupiłam dosyć tani krem z eveline (konkretnie ten http://allegro.pl/eveline-slim-extreme-3d-serum-wyszczuplajace-ujedr-i1419371781.html), rano i wieczorem robię sobie masażyk i zauważyłam różnicę :) oczywiście na lepsze! warto chodzić także na basen, chociaż wiem, że jak ktoś ma problem z ceulilitem to może mieć pewne opory do paradowania w stroju kąpielowym, ale warto się przełamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo...
Metoda Smooth Shapes kosztuje od 500 zł za zabieg :/ A by to zniknęło to potrzeba przynajmniej 8 zabiegów :/ Kogo na to stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
o! k....! to ja 650zł dwa lata temu zapłaciłam za pozbycie się tego problemu ale 4tysie ? mąż by mnie powiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
jak chcecie to dam wam namiary w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloe
NIE WIERZCIE TYM PIERDOLOM NA CELLULITIS JAK NA POROST WLOSOW NIC NIKT JESZCZE NIE WYNALAZL-TO JEST ZAKODOWANE W GENACH,TAK SAMO JEST Z BIUSTEM JEDNA MA A DRUGA NIE.ALE JAK MACIE ZA DUZO KASY TO WSPOMAGAJCIE ZAKLADY KOSMETYCZNE-MAJA NA TYM ZLOTA ZYLE-A WY NIE DOSC ZE CELLULITIS TO JESZCZE OBSKUBIA WAS Z PIENIEDZY!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działają tylko dieta, masaże
i regularne, dobrze dobrane ćwiczenia ja widzę różnicę gdy trzymam dietę niskowęglowodanową i stosuję balsamy z masażem niestety jak się ma tendencję do cellu to trzeba stosować dietę, ruch i masaże cały czas, bo wystarczy przestać i cellu wraca jak bumerang u mnie wystarczy że utyję 3 kilo i od razu cellulit jest bolesny i widoczny gdy z kolei schudnę te 3 kilo to jest od razu lepiej walka z cellu to musi być zmiana stylu życia, inna dieta, aktywność, unikanie słodyczy i używek, pielęgnacja ciała: peelingi, masaże, balsamy któraś z polskich celebrytek powiedziała że cellulit to skrzyżowanie stołka z dxpą.....ABSOLUTNIE się z nią zgadzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmel
za cenę 500zł zabiegu Smooth Shapes to w Krakowie w vip studio dostałam 5 połączonych zabiegów elektrostymulacji z elektrolipolizą z głębokim ciepłem na usuwanie cellulitu i to bez żadnej łaski. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Walka z cellulitem jest koniecznością Ale od czego zacząć zwalczanie tego nieestetycznego defektu? - pyta wiele dziewczyn. Przede wszystkim musisz chcieć! Walka z cellulitem to bowiem nie lada wyzwanie. Trzeba podjąć sporo wyrzeczeń, by skóra na udach znów przybrała ładnego wyglądu, była jędrna i elastyczna. Gdy jesteś pewna, że nie zamierzasz żyć z cellulitem, musisz przystąpić do działania. Opracuj plan, w którym znajdzie się miejsce na ćwiczenia, dietę, a także na aplikowanie odpowiednich kosmetyków. Wszystkie te kroki są niezbędne, jeżeli chcesz naprawdę skutecznie pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Musisz działać na kilku płaszczyznach, i dzięki temu redukcja skórki pomarańczowej będzie efektywniejsza. Gdy postawić wyłącznie na ćwiczenia, mogą ci pomóc, jednak cellulit będzie pojawiał się ponownie. Trzeba dołączyć pozostałe elementy. Więcej informacji na temat zwalczania cellulitu znajdziesz na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/08/24/masz-cellulit-na-udach-pozbadz-sie-go/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Sprawdzoną na całym świecie metodą na cellulit jest zabieg Endermologia. W polączeniu z ćwiczeniami daje bardzo dobre efekty. Oczywiście konieczna jest seria zabiegów, gdyż cellulit to problem złożony z wielu czynników. Należy jednak pamiętać, że nigdy cellulitu nie da się zlikwidować w 100%, mozna jedynie zmiejszyc jego widocznosc do minimum (tak ze bedzie widoczny dopiero po scisniecu skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
No tak zabiegi z zakresu medycyny estetycznej faktycznie są skuteczne, Ja miałam kiedyś robiony na rozstępy i byłam pozytywnie zaskoczona efektami. Natomiast na stop-cellulit.com przeczytałam, że całkiem z tym problemem radzi sobie terapia falą akustyczną. Ponoć też sportowcy stosowali taką metodę. Wiadomo też, że nie obejdzie się bez codziennej pielęgnacji i odpowiedniej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam tego problemu
Nie mam tego problemu ale słyszałam o urządzeniu które pomaga na cellulit taka jakby platforma wibrująca nie wiem dokładnie jak to sie nazywa. Mają taki sprzęt w Pure w blue city. Moja instruktorka go bardzo zachwalała. wiem, że wykonuje się na nim odpowiednią serię ćwiczeń. Jak będę w piątek to zapytam dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Zapraszamy na masaże całościowe odchudzający/antycellulitowy 150zł(ok120-150min)(10 zabieg gratis)(nogi,ręce,plecy,brzuch,pupa) klasyczny 120zł(ok90-120min)(palce,stopy,dłonie,nogi,ręce, brzuch,pupa,plecy,kark,,kl.piersiowa,twarz,głowa.) relaksacyjny120zł(90-120min)j/w częściowe: odchudzający/antycellulitowy 80zł (ok45-60min)(10 zabieg gratis) relaksacyjny,klasyczny 70 zł(ok 45-60min) kark 25zł(15-25min) u nas płacisz za zabieg a,nie za czas jaki spędzisz w gabinecie dojazd na terenie warszawy 10zł. po za warszawą 10zł +0,50gr/km od tablicy salon znajduje się na jelonkach w warszawie pracujemy: pn-pt 7-21 sb-nd 9-20 istnieje możliwośc dojazdu do pacjenta .U pacjenta również wykonujemy masaż czekoladą i miodem tel do rej.519366529 nie świadczymy usług erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w zyciu bym nie wyrzuciła tyle kasy co wy drogie Panie, więc proponuję coś tańszego (sprawdzonego i skutecznego): Gąbka antycellulitowa Syrena - koszt jeśli dobrze pamiętam ok. 5 zł a lepszej nie znajdziesz :) A balsam - krem: Eveline slim extreme 3D (ja mam taki zielony - chłodzący) Jak dla mnie bomba po stosowaniu 2 razy dziennie cały czas widzę jak mi cellulitu ubywa :) za 250ml płaciłam dosłownie grosze (ok. 12,90zł a z droższych rzeczy polecam Serum modelujące Perfect Body Oriflame. Cena: 49,90zł (dostępne od 21.03) albo (też od Oriflame) Intensywne serum antycellulitowe. Kosztuje ok. 70 zł ale jest warte swojej ceny :) Miło słyszeć jak klientki chwalą się ile skórki zrzuciły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
ja sobie poradziłam to już będą 3 wakacje bez cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem skuteczny jest masaż antycelulitowy, ja chodzę do Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l na Karolkową, w połączeniu z ćwiczeniami daje niesamowity efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
masaze modelujace. troche boli, ale juz po 3 zabirgu cellulit u mnie znikl i skora inna sie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×